Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

kızlar bana akıl verin yaa nolurrr ... adetime 3 gün var tai ki hamileliğe dair bi belirtim yok ama 6 aydır istiyoruz.. ben şimdi gidip kan testi yaptırmak istiyorum 3 gün daha bu stresi yaşamak istemiyorum.. ama negatif çıkacak diyede aklım çıkıyo... napıyım sizce.?:18::18:

inşallah hamilesindir ...bende dayanamayıp yaptırdım yarın alıcam sonucları.....sende yaptır varsa cıkar zaten ....ıdrar testı yaptın mı hiç??

daha yok bişey eşime dedım tahlıl yapalım dıye ama stresten dır dıyor.ev taşıycaz tayını donemıne denk geldı .ev topluyorum hastaneye gıdemıyorum işte eşim doktor başka yede gıdemem şimdi .açıkçası 0.001 i görmek ıstemıyorum hep yaptrdım reglı gecınce sonuç husran

Regl günüm bugün, her an olacağım diye tedirginim. Bu sabah idrar testi yaptım, negatif çıktı maalesef sanırım bu ay da bebiş yok daha regl olmadım ama hamile olsaydım bu sabahki testte çıkardı sanırım...çok moralim bozuldu

Evet ben şu saat itibariyle kırmızı kartla diskalifiye olmuş durumdayım; napalım önümüzdeki maçlara bakacağız artık. Gelecek ay görüşmek üzere kızlar ...

inşallah hamilesindir ...bende dayanamayıp yaptırdım yarın alıcam sonucları.....sende yaptır varsa cıkar zaten ....ıdrar testı yaptın mı hiç??

idrar testi yapmadım ... gttm testi yaptırdım kayıt alan kız ayn zamanda kadın doğumcuya da muayene yazmış her zaman 15 tl verdiğim teste istemedğim muayene yüzünden 27 tl verdim itiraz ettm değişen bişey olmadı önce kan verdm sonra dktora beyin yanına çıktım ama benmle dalga geçti... daha adetin gelmemiş bile falan deyip güldü 20 yaşındayım senn gibi çoluk çocuğu gönderiyolar dedi çok zoruma giitti ya ağlaya ağlaya öldüm eve gelene kadar ağladım cevap bile veremedim dilim tutuldu sanki.. bide kendinden gayet emin o testte %99 negatif çıkar dedi daha önce bu kadar kötü olduğumu aşağılandığımı hatırlamıyorum dua edin nolur o test pozitif çıksın... allahım yalvarıyorum sana bu ay umudumu hayırlısıyla boşa çıkarma.

aaa ukalaya bak canım ağzının payını verseydin ya keşke ne zannediyo kendini ben farklı bi alanda böyle ukala bi dr ile karşılaştım aynı şeklde cevabını aldı ve cıtı cıkmadı bunlara haddini bildrmek gerek buarada eğer istiyorsan cok inşllh hamilesindir canım ama olmasanda üzülme yani sırf o adamı haklı cıkartcan die ok

ya pardon ama ne öküzleri doktor yapıyorlar... çok sinirleniyorum böyle tiplere boşver canım onu ciddiye alma bırak doktoru insan olarak görme bence...

canım sıkma canını, doktorlar kendilerinin hadlerini aşıyorlar.. benim de bir doktoroum vardı durmadan azarlardı.. her doktor bir değil eğer hamiş kalırsan huzurlu olacağın bir doktor seç moral çok önemli.... hamiş olmasan bile hiç üzülme herşeyin bir vakti vardır.. Allaha emnaet ol tatlm

cevaplarınız için çok teşekkür ederim ... diyorum ya dilim tutuldu sanki normalde alttan alacak biri değilim .. bu bebeği çok istiyorum doktorun haklı çıkmasından ziyade bi ay daha umutlarmı kaybetmekten korkuyorum ... yanımda kimsem yok ailem uzakta ilk defa kimsesizliği hissettim canımı yakan en çok bu oldu galiba...

Canım kaç aydır istiyosun bilmiyorum bak ben 18 aydır istiyorum ben napim tatlım senn gibi gurbetteym yalnızım derdimi paylaşcağım kimse yok beni anlıcak bebek videoları açıp ağlıyorum aptal aptal sonra daha fazla bekleyenler olduğunu düşünyrm ben 27 yasındym sen daha gençsin olur tatlım üzme kendini..bak burda biz dertleşiriz böyle rahatlarz belki

biz 6 ay oldu ... haklısınız tabi ki allah size , bana ve isteyen herkese nasip eder inşllh ... benmde tek tesellim yıllardır uğraşanlar var pes etmemişler senn konuşmaya bile hakkın yok falan diyorum ama bende sonunda öyle olmaktan korkuyorum ... herşeyin bi zamanı var onu da biliyorum ama kendime söz dinletemiyorum benden sonra evlenen bütün arkadaşlarım hamile... benden bi hafta önce evlenen kuzenimin oğlu doğalı aylar oldu... bide herkes aynı şeyi soruyor bebek var mı bıkmadılar ben yok demekten bıktım olunca napacaklar merak ediyorum...

6 ay da az değil canım ama drlar 1 yıl bekleyin diyo hormon testlerni yaptrdınmı yada eşin spermiyogram testi yaptırdımı?bende aynı şeyleri yaşıyorm tüm arkadaşlarım doğurdu:))ben kaldım öyle sap gibi sürekli soruyolar tabi var mı varmı bikere düşünyrm demiş bulundm keşke demeseymşm bu kadar zor olcağını bilemezdimki:)şimdi ara verdim diyorum buhafta bi dr gitmem lazım bakalım

6 ay önce sadece ben gtmiştim doktor yumurtalıklarda falan problem yok dedi ilk evlendiğim zamanlar iltihap falan olmuştu ama geçti.. dört gözle bu ayı bekliyorduk işte olmazsa ikimizde gideceğiz inşllh bişey çıkmaz yada inşllh bu ay bebek gelir...

doktora bak hele....terbiyesiz şey çoluk çocuk ne demek...çoluk çocuk sayesinde ekmek yiyorsun sen diyeydin ya .....neyse boşver sinir oldum şimdi...üzülme canım sen inşallah hamilesindir...
değilsen de çok takılma ...bak bi arkadaşın dediği gibi senelerce bekleyen var...dua et bol bol ALLAHım sana en hayırlı zamanda en hayırlı olan evladı versin...hepimize inşallah....

amin canım inşllh... allah kendini bilmez densizlere çattırmasın hiç birimizi...

Cnm sen hiç takma o doktoru kafana... Böyle insanlar hayatın her alanında maalesef ki mevcut..kendini sakın yalnız hissetme bak bizlerde buradayız.. Bende onun için bu siteye kayıt oldm benim gibi aynı şeyleri yaşayan var mı acaba deim ve yanılmadım..herşey çok güzel olacak hepimiz için inşallah ben eminim.. Ama moralimizi ne olursa olsn hep yüksek tutalım.. Bakalım benim nolacak 7-8 eylülü bekliyorum ama üstünden gün geçmeden asla test filan yapmam. Ilk 2 ay yaptım sonra çok moral bozuluyor.byy

Yumurtlama zamanmdam beri tam 12 gündür kasık ve göğüs ağrısıyla yaşıyorum.Günlerdir her an regl olacakmışım gibiyim.Yumurtlamadan 7 gün sonra iki gün süren 4-5 damlalık kanamam da cabası.Daha reglime 3 ya da 4 gün var.Testim negatif ama gerçekten yoruldum artık bebek yoksa bu kadar ağrıyı çekmek istemiyorum ben artık.Bundan sonra böyle olursa ne yapacağım ben her ayın yarısını ağrılarla mı geçireceğim...Ateşim de hala düşmedi demek ki yarın da regl olmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…