Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

Bnm bu ay 3.ay olacak...7-8 eylül benimde adet olmam lazım bekliyorum..hiçbişey hissetmiyorum ama hayırlısı yarın öbür gün haber weririm zaten ne olduğunu..keşke hamile olsam ne mutlu olurum.. Allah hepimize tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsn inş:))

bende bekliyorum bakalım inşallah meleklerimiz bizi daha fazla bekletmeden gelirler

Kızlar tam 10 gün kaldı kendimi dinlemek istemıyorum ama ister istemez dinliyorum maleseff . . .

Rabbim hepimize,tüm isteyenlere nasip etsin inş arkadaşlar...
benimde son adet tarihim 3 ağustos bu gün az önce test yaptım çift çizgi çıktı fakat ben 2 haftadır hep adet olacakmışım gibi ağrılarım var bi kaç gündür iyice arttı sanki bu ağrılar adet oldum sandım baktım kaç defa. 2 gündür kahverengi akıntı geliyor bu normal mi göğüslerim de çok fazla şiş.

Kızlar benim yarın ya da öbür gün hastalanmam lazım ve bir kaç gün aralıklarla oldu ama özellikle bugün hem belim ağrıyor hem de resmen kaburga kemiklerim ağrıyor. Ağır bir hareket filan da yapmadım. Acaba bu belirti midir??? Fikri olan varsa bişi yazsın nolur:)))artık meraktan çatlıcammm her ay bu çile çekilir mi yaa.. Oldum olacam derken :KK43:(( hayırlısı artık bakalım yarın nolacak ??? Her ay aynı heyecann hiç azalmaz mı

kızlar bnm gıbı adet gunu ıkı gun geçp hala hasalanmayan kımler :) adetım gektı ama nedense hı umıdım yok. 7 gun olmdan test yapmıçm bu sefer kararlıyım !!

Kızlar benim yarın ya da öbür gün hastalanmam lazım ve bir kaç gün aralıklarla oldu ama özellikle bugün hem belim ağrıyor hem de resmen kaburga kemiklerim ağrıyor. Ağır bir hareket filan da yapmadım. Acaba bu belirti midir??? Fikri olan varsa bişi yazsın nolur:)))artık meraktan çatlıcammm her ay bu çile çekilir mi yaa.. Oldum olacam derken :KK43:(( hayırlısı artık bakalım yarın nolacak ??? Her ay aynı heyecann hiç azalmaz mı

arkadasimm iyi sabretmissin benim adetime daha 5 gun vardi test yaptimm cook sukur silikde olsa pozitif cikti eger yumurtlama gunlerini degerlendirdiysen ustundende 2 hafta gectiyse test yap bence :KK66:

Bnm bu ay 3.ay olacak...7-8 eylül benimde adet olmam lazım bekliyorum..hiçbişey hissetmiyorum ama hayırlısı yarın öbür gün haber weririm zaten ne olduğunu..keşke hamile olsam ne mutlu olurum.. Allah hepimize tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsn inş:))

amin canım inşallah:))

merhabaa arkadaslarr ben sizi bikac gundur takip ediyordumm ayni durumda olldugumuz icin benim adetime 5 gun vardi bugun test yaptim silik ama ciktii.rabbim c.c herkesin gonlune gore versinn..

hayırlı olsun tatlım çok sevindim valla.. erken yaptıgın halde cıkmış... inşallah hepimizde aynı duyguyu tadarız canım.. :)

kızlar bnm gıbı adet gunu ıkı gun geçp hala hasalanmayan kımler :) adetım gektı ama nedense hı umıdım yok. 7 gun olmdan test yapmıçm bu sefer kararlıyım !!

çarşamba ve perşembe test yaptım negatifti...şimdi hala olmadı..teste korkuyorum...ama 2 gün geçince testte kesin çıkar mııı

çarşamba ve perşembe test yaptım negatifti...şimdi hala olmadı..teste korkuyorum...ama 2 gün geçince testte kesin çıkar mııı

bnce çıkmaz canım çogu kısı çıkıor dıo ama bn sabretmekten yanayım. bence bıraz daha sık dısını çnku bn ıkı ay once sabretmedım 5- tane test yaptım adet oncesı ve sonrası olmak uzere çok buyuk hayal kırıklığı yasadım zor topladım kendımı ..

Cnm bnm idrar testleri bence pek güvenilir değil.. Bir kaç gün bekle bence bir kan testi yaptır en doğru sonucu kan testi veriyor...bende yarın ve pazar hastalanmazsam pazartesi günü kan testi yaptırmayı düşünüyorum..anlıycan biraz zor ama sabretmeye çalışıyorum..off şu 2-3 günü bir atlatsam hayırlısıyla:))))inşallah güzel haberler alırız inş...

bnde salı ıdrar yapçm pozıtıf çıkarsa hemen kan testı yapıam bakalım safk sayar gbı gun sayıyorum :)son 4 gun gel teskere gell teskere bıtsın bu gurbet ewde baban ve ben yoluna hasret:):):) :p:p:p anne olamamak kafama vurdu ıyıce saçmalıyorum :)

Valla cnm bende aynıyım olan herşeyi hamileliğe yoruyorum.yakında kafayı sıyıracam ondan korkuyorum.her ay aynı şeyleri sil baştan yaşayıp duruyoruz. Valla pzartesiye kadar zor beklicem:KK43:(( hayırlısı beklemekten başka yapacağımız bişi yok..inşallah hamileyizdir cnm ne diim. Allahım dualarımızı kabul etsn. Inşallah meleklerimiz artık bizimle olsn:)))))

Dun aksam camasirimda khvrngi mi pembe mi oldugunu anlamadigim biraz kuru leke farkettim dedim eyvah basliyor ama hala baslamadi regl carsamba uc gun gecti

kızlarrr..ne düşüneceğimi şaşırdım.. 23 ağustosta çatlatma iğnesi vurulmuştum.. bugün iğne vurulalı 17. gün.. test yaptım negatif.. normalde adetim 12 eylül ama iğne vurulunca erken olunuyormuş diye duymuştum.. delilendim burda..

bende bugunde bısey yok nolcak hastalancm mı hastalanmıcm mı kafayı sıyrcm ıyıce ya..gecıkmemın 4.gunu hayrlısı bakalım ama karnım agrıo gogusler zten taş gıbı sıstı.eer hamıleysem karnım nedn adet zamanımdakı gbı agrıo ya :S

X