Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

Kızlarr olmadıı bu ayda..Amannnn bıraktım artık zaten o kadr istek yokkk bende...Evliliğimin tadını çıkartıcamm artık.Olduğu kadar olmadığı kaderrrrrrrrr

Kızlar benimde çok az kaldı 13 Eylül'de adetimi bekliyorum ama ben sabırsız bu aksam test yaptım ve belli belirsiz hayal mahal desek sanki ikinci çizgi var gibi yok gibi anlayamadım ama bu ay değişik haldeyim sanki bı tuhaf midem kazınıyor yanıyor gibi halsizlik bide göğüslerim 13 gündür berbat acıyor dokuna miyorum yarın yada Pazartesi ilk idrarlar yine test yapıcam inşallah çıkar.

bugun test yaptım veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) hamıleyıııııııııııııııııııııııııııımm..darısı sızlerın basına kızlarr..bugun cok mutluyum konuscak kelıme bulamıorum :)

TebrikleR allah tamamina erdirsin ins
Benimde 12si bekliyorum bakalim bence yok ama merak ediyorum 12si olmazsam ozaman yapicam test

cok teskkr ederım cnm ıns.hamılesındırr senınde guzel haberlerını alırz..

canmmmm çok sevındımmm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşşş...darısı başımızaaa:)

ben anlamadım gitti..2 gündür sabahları test yapıyorum silik çizgi çıkıyordu.. akşama doğru yaptım negatif çıktı. karnım çok ağrıdı ve şuan damla şeklinde kan geldi Allahım çıldıracağım.adet oldum sanırım. neden 2. çizgi silik çıktıki umutlanmıştım..

canım çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

canım test almaya gittiğimde eczacı bana sabah yap akşam bazen çıkmayabiliyor ilk zamanlarda dedi inşallah seninkide öyledir

hayırlı olsun tatlım... Allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin......benimde adetim dündü olmadım daha inşallah bende hamileyimdir..

gunaydın arkadaslar.ben hangı foruma yazmalıyım bılemıyorum.acemıyım yanı.
4 yıllık evlıyım.son agustosta ılk deneme yaptık.olmadı
eylulden umutluyum ben de

HErkese merhabalar; yazılarınnız okudum hamileler tebrikler, adayları kolaylıklar diliyorum ben de dahil:))
Ben de 13 ünde adet tarihi;yarın sabah test yapıcam idrarda dua edin umarım isteyen herkesin olue da mayısta doğururuz:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…