Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

inss hayirlisi ile hamilesindir canim bende kizimda oyle olmustum siyah ve koyu kahve renginde geliyordu adetin son gunuymus gibi geldi bir kacgun sonra dr gittigimde 7 haftalik oldugunu ogrenmistim acemiligimdendi heralde kac gunum gecmisti onu bile bilmiyordum :)) guzel bir surpriz olmustu benim icin umarim seninde bebisin seninledir...

hayırlı olsun evladın canım inşallah benimde öyledir... doktor bana kahverengi akıntı falan gelirse gel demişti.. üstüne görürsün dedi... bende adet oldum ama 1.5 gün sürdü ve hemende kesildi.. koyu siyah kahverengisiydi işte... pzartesi doktora gitmeyi düşünüyorum... inşallah hayırlısıyla vardır canım ya...bende acemiyim işte :)) ögrenecez böyle böyle :)) tesekürederim sanada çok sagol...

yarın büyük gün adet olmm lazım göğüslerim çok ağrıyor şiştiler ve sol kasığım fena batıyor ama sivilce vs yok adet olcam gbi hssetmiorum bide güzelleştim normalde çirkinleşmem lazım benim :)

hakkinda hayirlisi olsun canim ama bi test yapsaydin keske belki cikar yoksa zaten yine gidersin doktora neden boyle oldugunu ogrenirsin ama umarim melegin seninledir inss hayirli haberler verirsin canim...
hadi bakalim guzel haberler ver kiz :))) benim iki gunum gecti bakalim yagrinda gelmezse test yapacam,,insallah hayirli haberler veririz hepbirlikte :))

yapmadım canım eşim test yaptırtmıyo.. üzülürüm diye... yarın doktora gidicez bakalım.. oda kesin yine klomen verecek...

yapmadım canım eşim test yaptırtmıyo.. üzülürüm diye... yarın doktora gidicez bakalım.. oda kesin yine klomen verecek...

dur bakalim yaa neden karamsar davraniyorsun inss bebisin geldi ne biliyorsun hadi guzel haberler ver sen bize ama bak eger yoksada uzulme herseyin hayirlisi gercekten once saglik rabbim sagligimizi bize bagislasin sonrada saglikli bebekler guzel bir hamilelik gecirmemizi nasip etsin inss..

amin canım hepimizin inşallah...bende hep hayırlısını saglıklısını istiyorum rabbimden.. bide etrafımda aynı hafta evledigimiz arkadaslarımız hepsinin çocugu var kimiside 2. ciye hamile.. ister istemez tuhaf oluyosun.... ALLAH herkese tez zamanda saglıklı hayırlı bebekler versin...inş.amin

hadi bakalim guzel haberler ver kiz :))) benim iki gunum gecti bakalim yagrinda gelmezse test yapacam,,insallah hayirli haberler veririz hepbirlikte :))[/QUOTE]

sende yarın test yapda sevinelim canım ya :))

hadi bakalim guzel haberler ver kiz :))) benim iki gunum gecti bakalim yagrinda gelmezse test yapacam,,insallah hayirli haberler veririz hepbirlikte :))

sende yarın test yapda sevinelim canım ya :))[/QUOTE]

valla canim kararsizim ben yagrinida atlatip yapacam galiba esim dur diyo :)) uzulecen sonra diyo kizimi uc gun gecikmeyle ogrenmisim bunuda oyle ogreneyim varsa tabiki..

sende yarın test yapda sevinelim canım ya :))

valla canim kararsizim ben yagrinida atlatip yapacam galiba esim dur diyo :)) uzulecen sonra diyo kizimi uc gun gecikmeyle ogrenmisim bunuda oyle ogreneyim varsa tabiki..[/QUOTE]a
bekliyorum haberi tamam test yapınca yaz...

tbk ederim hayatım sağ salim kucağına almanı dilerim çok sevindim ben kırmızı gördüm malesef öbr aya inş kısmetse belirtilerini yazar mısın rica etsem :)

tebrikler allah analı babalı büyütsün..

tesekkurler kizlar Allah'im sizlerede butun isteyen herkese versin gvn1907 valla canim belirti degilde bu ayda tuhaf olan tek sey idrarimdi hem toz gibi parcalar vardi icinde hemde kopuruyordu garip ama oyleydi :)) geri kalan bacak agrisi oldu bu ayda siddetli gogus agrisi zaten ayirt edemiyorsunki birbirinden sanki dayak yemisim eklemlerim aciyo birde bu var ins sizlerde anlatirsiniz kizlar...

ya kızlar bişi sorcam bat 11 eylül daha yeni bitti yumurtlama zamanları ne zamandır ne zaman ovulasyon testi yapayım yardımcı olur musunuz??

ya kızlar bişi sorcam bat 11 eylül daha yeni bitti yumurtlama zamanları ne zamandır ne zaman ovulasyon testi yapayım yardımcı olur musunuz??

ayın 23,24üne denk gelio sanırım canım ama daha ii bilenlere sor 20sinde başla teste bence o arada çatlaması gerek bol şans :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…