Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

Kızlar merhaba

konu benimde ilgimi çektiğinden baştan sona okudum.. ben 2 yıllık evliyim eşim benden daha çok bebek istiyor...

Bir iki ay uğraştık sonrası hep hüsrandı... doktora gittim östorojen hormonun çok düşük bu şartlarda bebeğin olmaz dedi bi ilaç verdi bi ay kullandım...

şimdi ise 17.08.2012 de en son adetim olmuştu ve ben hala tekrar adet olmadım ki hep 3-4 gün erken olurdum...ama hamileliğinde hiçbir belirtisini yaşamıyorum... h.sonu doktora gitcem bakalım ömrümde hiç adetim gecikmezdi...

inşallah hamilesindir canım...

ben yazıları biraz okudukça şunu görüyorum aslında hepimiz kuruyoruz biraz.olmayan hamilelik belritileri bile yaratıyor olabiliriz.ben de böyleyim.sırtım ağrıdı,göğsüm şişti vs diye diye regli olucam kesin yine.
bat'ım yarın.
daha ilk aydan çok umutlu değilim ama belki?

evet biraz psikolojik oluyor galiba adetime 1 gün kaldı hamilelik belirtileri hissediyorum:))))
inşallah bu seferde hüsranla sonuçlanmaz..

gittim canım doktora anlattım durumu.. Kan tahlili yapalım dedi.. Yaptık ama sonuç çıkmadı yarın alıcam...senden ne haberler var test yaptınmı canım...

canım herseyın hayırlısı olsun dılerım hayırlı haberler verırsın tatlım.. Dun bende test yaptım yazma fırsatını bulamadım tahmınıme gore 5 haftalık hamıleyım anında kıpkırmızı cıft cızgı cıkınca dedımkı ben gecen aydanmı hamıle kaldım yoksa dedım :))) 7 haftalık oldugunda bıle kızıma bu kadar net cıkmamıstı ınss rabbım sızlerede nasıp etsın saglıklı sıhhatlı tez zamanda bebekler versın ınss canım...

Amin canım herkese..hayırlı olsun canım cok sevindim valla hamile olmana... malesef benimki negatif,hayırlısı artık,vardır bi hayır elbet...

kızlar benim adetede 7 gün var bakalım bu ayda kırmızı kart yiyecekmiyim bende hiç adet sancısı olmaz bu ay ilk kez sağ kasıkda batma ve bel ağrım var birde devamlı uyuyorum

Yaa aslında çok basit yapacağımız iş... gidip bi kan tahlili yaptırmak lazım ama ben sonucu öğrenmeye hazır değilim o yüzden yapmak istemiyorum... bi de eşimle ayrı şehirlerde çalışıyoruz birlikteyken öğrenmek istiyorum...

ayın 23,24üne denk gelio sanırım canım ama daha ii bilenlere sor 20sinde başla teste bence o arada çatlaması gerek bol şans :)

tşkler cnm hepimize inş.:))şans yağmurları üstümüze yağsın bol bol hepimiz sevinelim göbüşlerimizi gere gere yürüyelim:))

merhaba bende beklemedeyim BAT 27 Eylül ama umudum yok ,geçen 2 ay boyunca rahatsızlandığım için kan testi yaptırmk zorunda kaldım hastanede ikiside olumsuzdu yine hayal kırıklığı yaşayıp kendi kendime kurmak istemiyorum

Benim de bat 23 test yaptırdım ben de rahatsızlandığım için röntgene girmem gerekiyordu negatif çıktı. Yani bile bile bekliyorum. Yine de Allah'dan ümit kesilmez dimi??

kızlar normalde yarın bat günüm. ama dün kahverengi lekelenmem oldu... gece rüyamda hamile olduğumu gördüm ve sabah kalkıp içimden birisi test yap dedi.. testimi yaptım çok aşırı derecede belli olmasada kırmızı ikinci çizgiyi gördüm. Şimdi lekelenmem yok dün neydi ki gelen bir bilgisi olan var mı?

tebrikler canım gelen akıntı kahverengiyse önceden oluşmuş yani yeni olmayan kan olabilir diyor doktorlar önemli değil yani gelen kan açık kırmızı ve yoğun olmadığı sürece endişelenmene gerek yok çok sevindim adına allah sağlıklı huzurlu bi gebelik nasip etsin sağ salim alasın kucağına bebişini...

Benim de bat 23 test yaptırdım ben de rahatsızlandığım için röntgene girmem gerekiyordu negatif çıktı. Yani bile bile bekliyorum. Yine de Allah'dan ümit kesilmez dimi??

Öyle canım bize yapılan tavsiyelerden biri de stres yapmayın olumsuz düşünmemek bunu pek beceremiyorum kendi adıma sabırsızlığımdan ama Allah büyük hayırlısıyla olacak ben inanıyorum :)

Benım de 20 sınde olmam gerekıyordu adet olmadım 2 gun gectı bakalım ...gecen ay ıkıncı dusugumu yaptım...artık acele etmıycem gunum gecer gecmez kan tahlıllerı fln yapmak gelmıyor ıcımden ..cok ıstıyorum ama ıkı defa husran yasayınca ınsan bı umutsuz oluyor...allah verırse olur nasılsa..(

Son düzenleme:
selamlar herkesee...
cuma adet olmam gerekiyor.. inşş olmam tabikii...
benim gibi heyecanlı bekleyenler var mı..

Ben de 26sını bekliyorum Belirtiler var ufak ufak.Belki de psikolojik diyorum.Çünkü bu hafta 3.testimi yaptım çıkmadı.Sınav sonucu beklemekten daha zormuş.Adet olursam bi sonraki ayı nasıl beklerim bilmiyorum. :S

benim de bat ıma 5 gün var,28 eylülü bekliyorum.belirtiler var dicem ama her ay oluyor yine var yani psikolojik:) her aydan farklı olan bel ağrım oluyo ayakta fazla durunca bu günlerde sadece bu.ama belirti midir bilemem.bekleyip göreceğiz.hepimiz için hayırlısı olsun:)

Bütün belirtiler bitti... Çarşamba gel artık (((((( 1 ay daha nasıl bekleyeceğim (((( Allahım yıllardır bekleyenlere ecir sabır versin.Çok zormuş..

adet gecikmesinden kaç gün sonra idrar testi yapmalıyım on gün bekleyeyim mi?gerçi çarşamda 26 sında falan kan testide yaptırabilirim sağlık ocağında ama ben ,idrar testini önce bi evde yapayım diyorum..bugün olmam lazımdı olmadım gerçi bende adet düzensizliğide var ama genede normalinden fazla ağrıyor kasığım bu ay belimde ağrı var bazen hafif çok hafif ama bulatım oluyor bide bende tansiyon bazen yükseliyor.20 lik dişler vardı canıma okudu birden çıkmaya başladılar. bebek istiyorum ama rabbim nasip edermi kısmet bakalım.önümüzdeki ay doktora gideceğim yumurtalıkların ufak dediler birde özel doktorum var ona göstereceğim genede bu arada korunmuyorum belki olmuştur geçen ayda çok az gördüm bir iki gün zorla yani.üstüne görme alan olabilirmi diyede düşündüm açıkçası.hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…