Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

of sıkılıyorum ya millet pıtır pıtır doğuruyor biz doktor doktor dolaşıyoruz:) hayırlısıyla yarabbi....

kaydirigubbakcemile2 canım benim inşallah hamile kalırsın..kıyamam..ben de beklemedeyim..ama emin ol Allah izin verirse biz de bi gün anne olucaz.. sıkma canını tatlım..öpüyorum

kaydirigubbakcemile2 canım benim inşallah hamile kalırsın..kıyamam..ben de beklemedeyim..ama emin ol Allah izin verirse biz de bi gün anne olucaz.. sıkma canını tatlım..öpüyorum

allah razı olsun.... sanada gönlüne göre evlat nasip etsin..bende bekliyorum.hayırlısı

Kızlar benim de bugün tam 1 haftam kaldı ama hiç belirtim yok mafoldumben
Yine olmicak galiba, zaten pek de çalışamamıştık bu ay, bidahaki aya belki(
dua ediyorum ki adetim gecikmesin diye

1 hafta kala belirti olması zor, benim regle 10 gün kala kasık ağrılarım başladı, normalde bu kadar erken başlamaz ama bu ay olması da çok zor doktorun dediğine göre, sanırım bu ay üşüttüm kendimi.

Benim adetim 3 gün geciktiği halde hiç bi belirti yoktu.Adet olucakmışım gibi geliyodu. Bi test yapiim dedim , beklemiyodum hiç ve pozitif çıktı. opuyorumnanaktan

Benim adetim 3 gün geciktiği halde hiç bi belirti yoktu.Adet olucakmışım gibi geliyodu. Bi test yapiim dedim , beklemiyodum hiç ve pozitif çıktı. opuyorumnanaktan

Ay canim cok sevindim yaaaaaaa, Allah hic kimsenin kucagini bos birakmaz, ve insallah bizlerde insallah bebisimizi hissederiz, bizimle olur bu ay....
Tebrik ederim canim seni, insallah zamani gelince alirsin kucacigina...

Benim adet günüm persembe yani 17 Aralik günü ve su an öyle büyük bir belirti yok...yani bilmiyorum ama ben umutluyum bu ay, insallah bebis benim le olur....
karnimin alt kisimlari agriyor, söyle ki : sanki siskinlik var,, sanki tuvalete gitmeliyim gibi ama giduiyorum tuvalete sonra yine ayni!!! belki belirti olabilir ama pek takmiyorum yani aslinda pek de umutlanmak istemiyorum...
Ama güzel hamis haberleri duyuyoruz, ne güzel....insallah bu ay bol bol hamislere diyorum...

Ay canim cok sevindim yaaaaaaa, Allah hic kimsenin kucagini bos birakmaz, ve insallah bizlerde insallah bebisimizi hissederiz, bizimle olur bu ay....
Tebrik ederim canim seni, insallah zamani gelince alirsin kucacigina...

Teşekkür ederim canım, darısı başınaaaa . :1hugpuyorumnanaktan

arkadaşlar ben klomen ve çatlatma iğnesiyle adetin 14.günü yumurtladım şu an 23.günüm 3 gündür kasık ağrım var ve göğüslerim çok ağıryor aşırı gaz şişkinlik kabızlık var anlamadım neyin nesi genelde 33-35 günde adet olurdum 1 hafta öncesinde yani 27-28.gün göğsüm ağırırdı ama bu ay 20.günden başladı hayatımda ilk defa oldu önce acaba gebelik belirtisi olabilir mi dedim şimdi ise umutsuzluğa kapıldım bu ayda olmayacak diye düşünüyorum o kadar üzgünüm ki bunları yazarken bile ağlıyorum neden allahım doktora gitmekten yoruldum rabbim en kısa zamanda hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Kızlar benim de 9 gün var adetime. Ama yaklaşık 3-4 gündür, çok şiddetli olmayan kasık ağrıları (gün geçtikçe artıyor) , gaz sancısı, kabızlık var. Mide bulantım veya baş dönmesi hiç yok. 3 gün sonra kan testi yaptırmayı düşünüyorum ,beklemeye dayanabilirsem tabi.
Ve doktorumun söylediğine göre mide bulantısı kız çocuğun olacağına işaretmiş.

İnşallah meleklerini bekleyen tüm arkadaşların dileği bir an önce gerçekleşir...

bende hala hiç bir belirti yok sadece yüzüme bi kaç sivilce çıktı cumartesi olucakmış gibi hissetmiyorum of gene mi 35i geçicek yaaa hiç bi ağrı şişlik yok

cnm en son adet tarihin kaçtı? benim 24 kasım adetlerim düzensiz olduğu için ne zaman test yapacağımı bilemiyorum

25 kasımdı son adetim. idrar testleri bi çift çıkıyor bir tek anlamadım gitti. Belirtileri de abartmak istemiyorum, hayal kırıklığı olmasın diye ama daha fazla dayanamıyorum yarın kan testi yaptıracağım. ınşallah sonuç sevindirir bu defa. Benimki gibi yaklaşıyorsa adet tarihin sende kan tahlili yaptır.

cnm en son adet tarihin kaçtı? benim 24 kasım adetlerim düzensiz olduğu için ne zaman test yapacağımı bilemiyorum

Aynıymış adet tarihimiz iyi okumamışım pardon. Yani dediğim gibi duramıyorum bekleyerek giderim hemen sabah yaptırırım inşallah erken falan deyip de ümitlenme demezler. benneyaptımkibenneyaptımki

Aynıymış adet tarihimiz iyi okumamışım pardon. Yani dediğim gibi duramıyorum bekleyerek giderim hemen sabah yaptırırım inşallah erken falan deyip de ümitlenme demezler. benneyaptımkibenneyaptımki

ayyyyyy çok heyecanlandım umut ışığım oldun sanki seninki pozitif çıkarsa benimkide pozitif çıkacakmış gibi hissediyorum ben 1 hafta kadar daha beklemeyi düşünüyorum hayal kırıklığı ve negatiflerden yoruldum çok korkuyorum

İşin garip tarafı aynı adet tarhi olduğu için sende beni heyecanlandırdın şimdi :1rolleyes: Ben adet olmayı bekleyemiyorum yani adet tarihime kadar 1 hafta bekleyeceğim ardından adet olamazsam 1 hafta daha bekleyeceğim. O arada ümitlenerek beklemek daha zor. Hiç olmazsa iyi ya da kötü bir sonuç göreceğim, beklemek çok zor. Yarın sonucu alınca yazarım sana. Aklımı oynatacakmış gibiyim her ay böyle oluyor :çok üzgünüm:

arkadaşlar aranıza yenı kaatıldım. aranızda adete 10 gun falan varken göğüs acısı çeken varmıııııı

arkadaşlar aranıza yenı kaatıldım. aranızda adete 10 gun falan varken göğüs acısı çeken varmıııııı

Hosgeldiniz oncelikle.)

bu ay bendede oyle oldu, 9-10 gun onceden goguslerim asiri hassaslasti suan baya bir agri var:ecrin_bebek:

slm arkadaşlar adetime 3 gün kaldı kasıklarımda çok ağrı var bide 10 gün öncesinden kahverengi akıntım geldi 2 gün sürdü sonra bitti doktorum bitmeyip erken adet olucağımı söyledi şimdi adet gününde gelmemi söyledi hayırlısı dedi bakalım ne olucak pek umutlu değilim tek yumurtam vardı çatlamamış dedi şimdi de umutlanırsam sonu kötü bir hüsran olucak inş.olur yarabbim allahım hayırlısıyla hepimize evlat nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…