Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

inşallah cnm ben de aranıza yeni katıldım benimde tam 12 gün var aynı belirtiler bendede var ama psikolojikmi diye düşünüyoum ???!!!

slm arkadaşlar adetime 3 gün kaldı kasıklarımda çok ağrı var bide 10 gün öncesinden kahverengi akıntım geldi 2 gün sürdü sonra bitti doktorum bitmeyip erken adet olucağımı söyledi şimdi adet gününde gelmemi söyledi hayırlısı dedi bakalım ne olucak pek umutlu değilim tek yumurtam vardı çatlamamış dedi şimdi de umutlanırsam sonu kötü bir hüsran olucak inş.olur yarabbim allahım hayırlısıyla hepimize evlat nasip etsin

seni umutlandırmak istemem ama ,benimde regl günüme bikaç gün kala kahverengiye yakın sıvı gelmişti ben regl oldum sandım 1 gün bekledim ama devamı gelmedi sonra dayanamayıp günüm geçmemesine rağmen gebelik testi yaptım veeee sonuç pozitif :)) şuan doğumuma 3 hafta kaldı
inşallah senin de allah gönlüne göre verir biran önce çocuğunu kucağına alırsın...

ayyyyyy çok heyecanlandım umut ışığım oldun sanki seninki pozitif çıkarsa benimkide pozitif çıkacakmış gibi hissediyorum ben 1 hafta kadar daha beklemeyi düşünüyorum hayal kırıklığı ve negatiflerden yoruldum çok korkuyorum

Kan tahlilini yaptırdım 0,65 çıktı. 1 hafta var daha ama geçen ay adetimden 1 gün önce yaptırmıştım 0,20 çıkmıştı. Ben tabi heveslendim artış var gibi gelince. Doktor hatta ultrasona bile aldı belki görülür diye ama göremedi tabi. haftaya adet olmazsan cuma günü gel bir daha kan testi yapalım az bir artış bile olsa hamile sayabilirsin kendini dedi. Hadi bakalım hiç yoktan iyidir yine umutlu umutlu bekleyeceğimÇok üzgünüm çoook

vallahi bugün adet günüm ama gelen giden yok!!! ama hissediyorum ki rahatsizlanacagim bugün....malesef...evet napalim, kismet degilmis derim o zaman...

inşallah gelmez cnm :) bende geçen ay aynı durumdaydım emindim hamile olduğumdan ama malesefff :KK43:(( çok üzgünümm yaaaa:KK43:((

Kızlar saat 4 te test sonucumu alıcam, çok ümitli sayılmam ama bi ihtimal işte, dua edin nolur:KK43: son yarım saatim:KK43:(((

cnm dua ediyoruz inşallah hamilesindir ne gibi belirtilerin vardı senin ???

Sadece karın ağrısı ve yumurtlama günümden beri hiç geçmeyen göğüs sızlamalarım var, bulantı baş dönmesi falan yok, kabızlık ya da aşerme de yok, bi de sık sık ateş basması var, aslında çok ümidim yoktu ama iki gündür dayanılmaz kasık ağrılarım vardı, daha adetime de 5 gün var ama dayanamadım verdim kanı, bakalım aricam şimdi mafoldumben

Ben aslinda belirtilere fazla takilmak istemiyorum ama insan düsünmedende duramiyor...su an arkadaslarin yazdigi gibi, karin agrisi var, kabizlik var, gögüs agrisi nerdeyse bütün ay boyunca vardi...aslinda bu saydiklarim genelde adet belirtilerime benziyor...artik bilmiyorum kizlar, ümitlenmek istemiyorum yaaaaaaaaa.. hayirlisi ya napiyim

Aynı belırtıler bendede var cnm hadı ınŞallah hamıŞsındır :))) yumurtlama gÜnÜmden berı gÖĞÜslerımde delı gıbı aĞrı ve bel aĞrısı bıldır bıze hemen gelınce merak ettım allah yardımcın olsun cnm

AŞkısı sen ne zamandır denİyosun cnm ??
4 ayim bu ay....insallah hamisimdir istiyoruz ama olmazsada yapacak biresy yok...ben doktora falan gitmeyi eger olmazsa mart a dogru gitmeyi düsünüyorum cünkü ben hap ile korundum...yani hap koruyabilir diye bekliyorum

sen ne zamandir canim....kusura bakma ismini demiyorum cünkü o kelime esime özelopuyorumnanaktan "Schatz":kedi:

cnm benim 10 ay oldu doktora gittim bir senenin sonunda olmazsa kısırlık merkezlerinden yardım alabilrsin dedi 2 ay daha beklicem ama bu ay ümitliyim!!!!

cnm benim 10 ay oldu doktora gittim bir senenin sonunda olmazsa kısırlık merkezlerinden yardım alabilrsin dedi 2 ay daha beklicem ama bu ay ümitliyim!!!!

insallah canim, ama özel olmazsa ne sorununuz varki kisirlik merkezine gidin dendi!!!???
Ha bu arada günün ne zaman, adet günün??:kahve:

X