Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

ayrıca benimde başımdan bu üzücü olay 8 ay önce geçti

BİLEMİYORUM Kİ BELİRLİLER PİSKOLOJIK MI AMA BENİM İŞ ARKADAŞIM BENİM GİBİ ADETİNDEN COK ÖNCE BAKMIŞ HAFIFTE OLSA POZİTİFİ GÖRMÜŞ 2 GÜN ARAYLA TEKKRARLADIM DİYORDU MAŞALLAH ŞİMDİ 7 AYLIK TEYZE OLACAĞIZ bilmiyorumkismile

demekki onun değerleri yüksek bazende değerler düşük olduğu için gözükmüyor. testi sabah yap ozaman inş. hamilesindir

benimde 10 günüm falan kaldi...yumurtlama döneminde migde bulantisi ve kusma, sicaklama oldu...bu aralar birseyim yok...insallah bebisim benimledir bu ay...

bnmde adetme 6 gn kladı iyice heyecanlandım valla bu ay yumurtlamadan sonra gögüslrm ssiti ve sızlıyolar bnde ondan biraz umutluyum hadi hayırlsısı mevlam neylerse güzel eyler

Amin..İnşallah..Ben de bebiş istiyorum..Înşallah Rabbim en hayırlı yakın zamanda isteyen herkese nasip eder ben de dahil..:Saruboceq:

benimde 5 gunum var.sag kasigim cok fena.devamli bi agri var bilmiyorumkismile.belkide kisttir bilmiyorum ama.
allah bizede evlat nasip eder insallah.beklemek hic bu kadar yorucu olmamistii

İnşallah kist falan değildir ve Allah gönlündekini verir..Dua edelim bol bol..

arkadaslar hamilelik belirtileri asla adetten once cikmaz..sizin yasadiklariniz hep psikolojik..hamilelik belirtilerinizi ancak hamilelik ortaya ciktiktan 2 hafta sonra yasamaya baslarsiniz yerimseniben

bugün adet olmam lazımdı ama bu saat oldu hala olmadım bakalım nolcak...:)isteyen herkese bebişleri gelsin artık ... :)

arkadaşlar birazönce habertürkte izledim prof dr erkan topuz diyoki bebek düşünen anne baba tam 100 gün önceden kendini besiye çekmeli diyor özellikle erkek alkolden siğaradan uzak durcak yediklerine içtiklerine dikkat etmeliki sağlıklı bebek dünyaya gelsin diyor sizinle paylaşmak istedim

kızlar ya ben şu ısı ölçümünü nasıl yapıyorsunz anlamadım. sıcaklık yüksek çıkarsa nolur,düşük çıkarsa nolur. çok merak ettim.yardımcı olur musunuz?

bebem yumurtlama gununde kadının wucundundakıates dıger gunleregore 1 2 derece yuksek cıkarmıs ole de anlasılabılır dıo doktorlar..yanı yumurtlama gunuole de hesaplanabılır..her sabah kalkar kalkmaz atesınıolcuceksın bı kenara notedıceksın ole anlayabılırsın.....

bu arada bende haftaya adet olcam ınsallah hamılelık sebebınden dolatyı olmam:) bende hıc olmadım kadar fazla akıntım war acaba buda bı belırtımıdır arkadaslar?

Merhabalar,aranıza yeni katıldım umarım birlikte güzel paylaşımlarda bulunuruz.Yeni evliyim henüz 3 ay oldu,ilk günden beri korunmuyoruz ve hala hamiş kalamadım ( yaklaşık bir hafta önce tesadüfen aktarcı kadının söylemiyle civanperçemi çayı,hayıt tohumlu macun ve ada suyu kullanıyorum,bunları kullanan 5 kadın aynı ay hamiş kalmışlar,o kadar çok inandım ki faydası olacağına belkide psikolojik olarak etkilenip hamiş kalırım bellimi olur.Civanperçemi regli dönemindeki ağrıya çok iyi geliyormuş bunu keşfettim,hiç bi yan etkiside olmadı bana,ço ağrısı sızısı olan arkadaşların kullanmasını tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…