Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
34
41
ne gibi belirtileriniz var arkadaslar

bnm belim agrıyor yumurtlamadan beri bas dönmesi ve sabahları mide bulantısı var bide sag kasıgım da agrı var daha bir hafta var ama bilimyorum artık insalalh hamileyimdir

inş canım inş bende istiyorum deli gibi

cnm benim tam 1 haftam var adetime. belim ve bacaklarım ağrıyor bi de üşüme var. bakalım kısmetimiz de bebek mi var kırmızılar mı??:uhm:

bnm belim agrıyor yumurtlamadan beri bas dönmesi ve sabahları mide bulantısı var bide sag kasıgım da agrı var daha bir hafta var ama bilimyorum artık insalalh hamileyimdir

canım belirtiler kişiden kişeiye göre değişir ama o kadar erken başlamaz diye biliyorum ben, kızlar ne kadardır istiyorsunuz;
ben 2,5 yıldır uğraşıyorum, klomen tedavisi olumsuz, rahim filmi temiz spermiyogram normal, 2 aşılama olumsuz, sebepsiz infertiliteyim sebep de yok bebek dekaydirigubbakcemile3
9 ekim regl günüm hiç belirtim yok şu anda, belirti olduğu zamanları da gördük tabi:smiley-cool: psikolojik hamilelik çok yaşadım insan çok kafaya takınca da belirti görüyor inşallah Allah hepimize nasip eder arkadaşlarım dualarımdasınız her zaman:Saruboceq:

benimde adetime 1 hafta var ama belirti diycek bişi yok adet belirtileri var :sinifsinif:

Benimde ya bugun yada yarin adet olmam gerekiyor bugunu gectik galiba insallah yarinda olmammmmm insaallahhhh

kızlar adetime daha 1 hafta var.göğüslerim şişti acayip gaz var bugünlderde
kasıklarda hafif ağrı
gerçi adet belirtileri gibi ama bu belirtiler yaklaşık 5 gündür sürüyor ve bugün beşinci günü üstelik adetime daha 1 hafta var

kızlar adetime bir hafta göğüslerim şiş çok fazla ağrı ver ve acıyor kasıklarıma hafif kıramplar giriyor ama bu belirtiler bir kaç aydır oluyor ve ben hamilelik olduğunu düşünmüyorum bir düşük yaşadım onda belirtilerimin belirgin olarak başladığı tam adet günüm dü

kızlar benim adetime 9 10 gün var ama ben artık hissetsem bile anlamaz oldumkaydirigubbakcemile3
psikolojik hamilelik yaşıyorum her adet dönemi bir stres ki sormayın sonrası hüsran:gitme::gitme:
kırmızıları görmekten nefret ediyorum resmen artkmafoldumben
ama bu ayyy da bir rahatım ki görmeyin gitsin aaa ne oluyo bana diyorum hiç böle olmazdım hiçççç kafaya takmıyorum nerden geldi bu rahatlık anlmadımkafamçokkarıştı
galiba alıştım artıkkkk bu halimizede şükürler olsunnnn:Saruboceq::Saruboceq:

Bnmde mıdedekı gaz fena bıde cok sıslk var psıkoljıkmı dersınız daha erken mı Ötekı hamılelıgımdede bnm 10 gÜn once baslamıstı ama ne bıleyım

hadi inşllh güzel haberler verirsin :1hug:

ayy canım inşllh meleğin seninledir

Benimde ya bugun yada yarin adet olmam gerekiyor bugunu gectik galiba insallah yarinda olmammmmm insaallahhhh

aynen bende senn gibiyim olcak gibi oluyorum sonra bakıyorum yok bişey
seviniyorum inş olmammmm tabi önce allahtan hayırlısını istemek :):CüvCüv:

benim de reglim 9 gün var.
kasıklarım sızlıyo özellikle sağ tarafım batıyo.bacaklarıma yaklarıma kramp giriyo nedendir bilmem. belim çok ağrıyo bacaklarıma kadar vuruyo sanki romatizmam varmış gibi sızlıyo.
göğüslerimdeki sızı çok hafif ama şişlik yok. bu gece sabaha karşı mide bulatısı ve baş dönmesiyle uykumdan uyandım nasıl bişiydir bende anlamadım. yatakta yatarken içim gitti sanki başım döndü döndü..midem allak bullak oldu bi süre sonra tekrar dalmışım.
bunlar hamiş belirtisi olabilir mi?

ben ateş ölçümü de yapıyorum 2-3 gün önce ateşim yüksekti düşmüştü bi kaç gün düşük devam etti bu sabah da yükselmeye başlamış ???

ayy canım inşllh meleğin seninledir

bozom amin canım inşallah . ama ne yazık ki bu ay pek umudum yok artık çok inanmıyorum tabi ne kadar beklemesem de merak ediyorum napalım fakirin ekmeği umutmuşkaydirigubbakcemile3

Eylül, bir dua da benden : İnş. içindedir bir damlacık bebişin
Benim de benzer belirtilerim var, biraz gaz, kasıklarda batma, hatta sağ tarafımda çok gergin tutarsam acıyacakmış gibi bir his, göğüs uçlarında hafif koyulaşma ama kan testi negatif Herhalde çok istediğim için herşeyi ona yoruyorum Psikolojik ya da...mirmirmirmir

deryacan bence bebek rahime yerleşiyo tutunurken böle bi akıntı olurmuş bazılarında
hadi bakalım canım inşlhhhhhhhhh hamişsindir tatlımopuyorumnanaktan

slm kizlar benimde adetimE 5 6 gun var ama hic belirti yok
daha dogrusu kendimi fazla dinlemiyorum
cunku kirmilar gelince cok kotu oluyo insan
bu topige yorum yapanlarin ins bebisleri olur((((( tabi benimde))))))))))

benim de tam 5 gün var adetime ama ben artık belimdeki ağrı adetten mi hamilelikten mi karıştırıyorum. hiç ayırt edemiyorum. yeni evliyim bebişi yeni düşünmeye başladık. burdaki yorumları okuyarak hamilelik belirtilerini öğrenmeye çalışıyorum kendimi yokluyorum bendekiler nasıl diye. sonuç, hiç bi fikrim yok adet mi geliyor bebiş mi?? hiç mi farkı yok bunların birbirinden:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…