Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

normalde bugün olma günüm..

inşallah olmam..çok şiddetli bel ağrım var ve kasıklarım çok kötü ağrıyor...

midemde bulanmaya başladı....sanırım yarın adet olucam......ve yanağımda sivilceler çıktı öyle böyle değil derin derin sivilceler

Son düzenleme:
2 güne kadar adet olacağım, benim belirtilerimin bir günü bir gününü tutmuyor..Bir ay gögüslerim ağrıyor, diğer ay belim.Hatta bazen bir şey olmuyor da ben takvimden anlıyorum olacağımı.

Benim 2 gün geçti kızlar,

Test yaptım 2. çizgi çıktı ama çok tuhaf pembe değildi kirli beyaz bir çizgi bilemiyorum doğrumu?
Belirtilere gelince kasıklarım 2 haftadır batma şeklinde sancıyor,göğüsler şiş,beyaz akıntı yoğun,idrar koyu ve kokulu...İnşallah hamileliktendir

7 gün var adetime bu ay bi farklı bekleyiş var inş kısmetse.
yumurtlama dönemim boyunca kasık ağrım çok şiddetli idi akıntı var kasık ağrısı hafif mide bulantısı geçen ay devamlı idi ama bişey çıkmadı ona inanmıyorum yani :)
uykusuzluk hali halsizlik ama net başka bişeyde yok çok ümit lemmekde isetmiyorum ama inş bu ay olur
karnımda şişlik ve gaz şikayeti var üşütmektende olabilri ama bilmiyorum tabi

aynıyız canım hem kalan günlerimiz hem belirtilerimiz aynı.
inş hamişizdir :Saruboceq:

ayy bence hamilesin. hadi inş diyelim :sm_cool: :sm_cool:darısı da bize diyelim inşş :CüvCüv:

benimde 2 gün geçti....

ben daha test yapmadım ama benim sadece kasıklarım ağrıyor yani göğüslerimde şişlik yok

aksine adet olduğum aylarda daha şişti göğüslerim...

şimdi o şişlik yok ve sadece bel ve kasıklarım ağrıyor....

ve 1 bardak su içsem hemen tuvalete koşuyorum.......

2 gün geçti ama nedense hamile değilmişim ve adet olacakmışım gibi geliyor...

benim de daha bir hafta var reglime
yumurtlama günüm geçti ama hala yoğun bi akıntım var altıma kaçırmış gibi hissediyorum çoğu zaman:kedi: kasıklarım sızlıyo çok fazla gazım var.bu zamanlarda olur mu ilgisi var mı bilmiyorum ama çok tuvalete gidiyorum önceden tutablirdim ama şimdi 2 çay içsem sıkışıyorum. göğüslerimin şişi indi acımıyor o kadar arada baş dönmesi oluyor kendimi dinlemiyim diyorm ama gözle görülen belirtiler psikolojik olamaz değil mi?

şimdi baksam testte çıkma ihtimali var mı sizce?

benımde 6 gün var adetime...
sol bacağım 1 haftadır çok ağrıyodu. akıntım var. midem bulanıyodu bilmiyorum adet olam inşallah

Kızlar merhaba

benim geçen ay adetim 8 inde oldu yani 8 eylülde bir iki gün önceden kahvernegi akıntım başlamıştı.bu ay 5 ekimde adet olmam gerekiyodu hala olmadım.göğüslerimde şişlik var ama normalde daha rahatsız edici olurdu şimdi normal çok fazla değil.ayrıca kasıklarımda fena bi agrı var.birdekoyu sarım bi akıntım var ama jel gibi.sizde hamile olabilrmiyim.kan testi için biraz daha bekleyeyimmi lütfen yardımcı olun.

arkadaşım merhaba ,
bence hiç bekleme bir gebelik testi yaptır

benim de 1 haftam var, ama pazar gününe kadar gelmezse Allahımın izniyle testimi pazara yaptıracam

bu ay çokk umutluydum ben 1 yılı geçti, her ay gebelik belirtileri zannediyorum herşeyi, şimdide kasıklarımda adet başlangıcı gibi hafif hafif ağrılar başladı
umarım olmam ama çokkkk korkuyorummm

inşşalllah rabbim hepimizin gönlüne göre versin bir an önce sağlıklı hamilelelikler ve bebekler nasip etsin

aslında idrar testinde de çıkar çünkü 3 gün geçmiş
bence önce idrar testinde dene

merhaba canım bence hemen yaptır hamile olabilirsin tatlım kanda mutlaka varsa çıkacaktır
allahım gönlüne göre versin canım

inşallah allah hepimizin gönlüne göre verir.ama bu bekleme safhası hakkaten beter bişeymiş.dakka başı tuvalate gidip adet oldummu diye meraklanmak. offff offfffff.

arkadaşlar.3 eylülde adet oldum.2 ekim de adet olmam gerekiyordu.bugün ayın 7 si hala olmadım.kasıklarımda ağrı 2 gün önce başladı.göğüslerimde şişti.inanılmaz akıntı var.yinemi adet olcam anlamadım gitti.belim ve kasıklarım ağrıyo.test yapıp hayal kırıklığıda yaşamak istemiyorum.offf offf.birazdaha bekleyim bari:sinifsinif:

ama kesin hasta olcağımı az önce farkettim.inanılmaz tatlı istiyor canım.her adetimde olduğu gibi((bu ayda kırmızıları görcezmafoldumben of yaaaa

kızlar bnde felaket bi halsızlık var hep uyumak istyorum bide midem eksiyor hep bi gaz var midemde midem bulanıyor bakalım insallah bebiş geliyodur 5 gün kaldı

günaydın kızlar benimde 1 haftam kaldı ölecem heyecandan geçen aylarda şimdiye kadar göğüs ağrılarım başlıyodu bu ay yok henüz beyaz süt kesiği gibi dünde jel gibi bi akıntı geldi bide dün akşam ve bu sabah farkettim bir şeye uzandığım gerindiğim zaman göbeğimin alt tarafına iğne batırıyolar gibi oluyor sizce bu ay olur mu ki?

zambak nerdesin canım tekrarladınmı testi hadi bize müjdeli haberi ver artıka.s

canım 3 gün geçmiş bir test yaptınmı, kan testi regline bir kaç gün kala bile doğru sonucu verir hala olmadıysan bence yaptır hadi inşallah senden de müjdeli haber alırız:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…