Adetine bir hafta kalanlar siz de ne belirtiler var?

ya kızlar yarın adetimin günü müthiş kasık ve baş ağrım var. gazım var midemde bulanıyo
akıntımda sizce hamilemiyim bide göğüslerimde mavi çizgiler balirdifisfisfisfisfisfis

aylin86 erken başlamanız daha iyi en azından Allah korusun bir sorun olsa daha erken çözüm bulunur tabiki herşeye erken başlamak daha iyidirkaydirigubbakcemile3
benim de bugün adet günüm biraz önce labaratuarlarda yapılan idrar testlerinden yaptım sanki pozitif gibiydi ama emin de değilim çünkü testi pek anlayamadım eşim bilio ama ondan habersiz yapmak istedim ama anlayamadım.hastaneye gitsem eşim zaten hastane de çalışıo öle işteCADIARZU
doğru söylüyosun canım çevremden daha erken yeni evlisiniz tadını çıkarın diyolar ama biz 5 senedir birlikteyiz ve inanılmaz dolu dolu yaşadık bende sevgimize sevgi katması için bebiş istiyorum kimseyide takmıyorum opuyorumnanaktan:emir_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv:

mrb arkadaşlar...bende uzun zamandır hamile kalmak için uğraşıyordum...geçen ay 10 gün kadar bi gecikme olmuştu adetimde ama 11.gün adet oldum yine hüsran yaşadım..sonra artık takmamaya hatta bir kaç ay düşünmemeye başladım,çünkü lazer epilasyon yapmayı düşünüyordum..(hamileyken yaptırmak bebeğe zararlı oldugu için)...hesaplamalara göre bu ayın 7sinde yumurtamın çatlaması gerekiyodu ve tam gününde yumurtam çatladı ve ilk defa yumurtamın çatladıgını hissettim...ama o gün ilişkiye girmedik..bir gün sonra girmiştik..onun öncesinde de ayın 3ünde ilişkiye girmiştik...2 gündür göğüslerim acayip şişti ve agrıyor...karnımın altında şiddetli bi ağrı ve batmalar oluyor ara ara. dün akşam eşim dedi acaba hamilemisin diye...o ana kadar hiç düşünmemiştim acaba hamilemiyim diye çünkü her ay düşünmekten psikolojik belirtiler yaşıyosun ve sonu hüsran...ve olabileceğine de hiç ihtimal vermiyorum...hala ağrılarım devam ediyor..karnımda da şişlik var...adetime 8 gün var...ve ben adet olmadan önce böyle belirtiler yaşamam hatta hiç belirti yaşamam sadece adetimin oldugu gün göğüslerim şişer...kasıklarım bile ağrımaz çok rahat bi adet dönemi geçiririm hep..yinede umutlanmak istemiyorum...bakalım...herşeyin hayırlısı...

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb arkadaşlar...bende uzun zamandır hamile kalmak için uğraşıyordum...geçen ay 10 gün kadar bi gecikme olmuştu adetimde ama 11.gün adet oldum yine hüsran yaşadım..sonra artık takmamaya hatta bir kaç ay düşünmemeye başladım,çünkü lazer epilasyon yapmayı düşünüyordum..(hamileyken yaptırmak bebeğe zararlı oldugu için)...hesaplamalara göre bu ayın 7sinde yumurtamın çatlaması gerekiyodu ve tam gününde yumurtam çatladı ve ilk defa yumurtamın çatladıgını hissettim...ama o gün ilişkiye girmedik..bir gün sonra girmiştik..onun öncesinde de ayın 3ünde ilişkiye girmiştik...2 gündür göğüslerim acayip şişti ve agrıyor...karnımın altında şiddetli bi ağrı ve batmalar oluyor ara ara. dün akşam eşim dedi acaba hamilemisin diye...o ana kadar hiç düşünmemiştim acaba hamilemiyim diye çünkü her ay düşünmekten psikolojik belirtiler yaşıyosun ve sonu hüsran...ve olabileceğine de hiç ihtimal vermiyorum...hala ağrılarım devam ediyor..karnımda da şişlik var...adetime 8 gün var...ve ben adet olmadan önce böyle belirtiler yaşamam hatta hiç belirti yaşamam sadece adetimin oldugu gün göğüslerim şişer...kasıklarım bile ağrımaz çok rahat bi adet dönemi geçiririm hep..yinede umutlanmak istemiyorum...bakalım...herşeyin hayırlısı...

umarım hamilesindir...

yumurtanın çatladığını nasıl hissettin?

Benim 3 gunum var, acikcasi akintim artti, onceden midem bulaniyordu o gecti. Sizin anlayacaginiz artik belirtim yok gibi.
Bir tek sicaklik olcuyorum sabahlari, ne kadar gosterir bilmem ama 36.7 derece arasi gidip grliyor, dusmezse bir isaret olabilir, ama kendimi de kandirmak istemiyorum.
Akinti icin de adet belirtisi diyorlar, dogru mudur?

1 haftam var ve ölüyorum mide bulantısından..akıntım var -ki o hep zaten var bende-. göğüslerim çok acıyor bu ay.özellikle uçları.bu da yeni başladı bende hiç olmazdı böyle bşrşey. bekliyoruz bakalım.

kızlar adetime 3 gün kaldı. sabah test yaptım çok belli belirsiz ikinci çizgi çıktı. ama sevinemiyorum daha. testin azizliğine uğramıştım çünkü. yarın tekrar yapacağım

1 haftam var ve ölüyorum mide bulantısından..akıntım var -ki o hep zaten var bende-. göğüslerim çok acıyor bu ay.özellikle uçları.bu da yeni başladı bende hiç olmazdı böyle bşrşey. bekliyoruz bakalım.

benim yarın adet olmam gerekiyor ama hiç adet belirtisi yok önceden kasıklarım ağrırdı adetime bir hafta kala şimdi hiç yok birde dün farkettim göğüs uçlarım çok acıyor daha önce benimde hiç acımazdı ilk defa oluyor birde idrarımın rengi koyulmuş bakalım yarın herşey belli olacak:ecrin_bebek:

2 gün sonra regl günüm kızlarr... benim gb varmı aranızda?

Arkadaşlar hamilelik belirtileri ile regl belirtileri benzermi biri bana bilgi versin..çok merak ediyorum.

benzeyebilir canım.. hatta kaan kocatepe'nin sitesinde son hafta adet olucakmışsınız hissine kapılabilirsiniz diyor.. bilgine .)))

kızlar benim adetime tam 11 gün var sizce denemeye devam etsek bişey olurmu yumurlamam geçti sanırım bide bu yumurlama olayı nasıl oluyo pek anlayamadım kaç gündür forumu okuyom ama çözemedim
fisfisfis

kızlar benim adetime tam 11 gün var sizce denemeye devam etsek bişey olurmu yumurlamam geçti sanırım bide bu yumurlama olayı nasıl oluyo pek anlayamadım kaç gündür forumu okuyom ama çözemedim
fisfisfis

canım değişik sitelerde yumurtlama günü hesaplayıcıları var.. onları kullanıp yumurtlama döneminden emin olabilirsin.. devamın da ise, daha esnek olabilirsiniz bence.. isteğe bağlı yani .)))

canım değişik sitelerde yumurtlama günü hesaplayıcıları var.. onları kullanıp yumurtlama döneminden emin olabilirsin.. devamın da ise, daha esnek olabilirsiniz bence.. isteğe bağlı yani .)))
sağol canım umarım hamile kalmışımdır çok istiyorum yaa ama benim göğüs ağrısı dışında pek bi belirti yok Allahım isteyen herkese nasip etsin inş.

benim de bu cumartesi adet olmam gerek ama henüz bir belirti yok geçen ay 39.günümde olmuştum umarım yine 35 i geçmez üstelik bu ay doktora başladık adetin 3.günü hormon testleri yaptırıcam biraz fazla akıntım var dedi doktor muayenede antibiyotik verdi adet olunca başla dedi ama keşke adet olmasam :jeyyar: ama heralde muayene de anlaşırdı bişi olsa dimiii nese bekliyorum cumartesiyi

:) arkadaşlar canabı hakkım hepimize bu duyguyu yaşamayı nasip etsin ama ön belirti denen şeyler yok.... sadece psikolojik olarak kendimizi kandırmamız gibi geliyor. çünü görümcem 12haftalık hamileydi öğrendi hamile olduğunu üstüne görmüş. 12. haftaya kadarda hiç birşey anlamamış. 12 haftaya girerken yani 11. haftada miğde bulantısı halsizlik ve açlğa karşı aşırı duyarlılık dayanamama ve kabızlık sorunu yaşamaya başladı ve o şekilde acabamı dedi test aldık yaptık pozitif ertesi gün randevu aldık biz 3 haftalık felan bekliyoruz doktor 12 haftalık deyince şok olduk. ve ilk hamileliğide değil adet kesilmesi gelmemesi tek belirti anlayacağınız.... yoksa böyle 12. haftada anlaşılıyor doktoruda dedi ilk 4 haftada zaten mantıken analışılma olasılığı yok. oldu diyenlerde kendini öyle zannettikleri için öyle diyor fiziğe aykırı dedi doktor adet kesilmeden anlaşılmaz dedi... şimdi bende dua ediyorum allahım banada ver diye. tüm isteenlerede allahım nasip etsin

of sıkılıyorum ya millet pıtır pıtır doğuruyor biz doktor doktor dolaşıyoruz:) hayırlısıyla yarabbi....

X