Adete 7 gün kala silik çizgi?!

Çok okudum adetten 1 gün önce bile negatif olup adetten sonra pozitif olanı gecikme günlerinde yaptınız mı test yani geciken 4 gün içinde
Hayir yapmadım çalışıyorum aksam 8de geliyorum ve eşimi umutlandırmak istemiyorum ona söylemeden gizli gizli çıkıp alamıyorum o yüzden cumartesi alicam bide adet olacakmışım gibi bi agrim yok ara ara sanci giriyor çok çok hafif hissedilmicek kadar normalde adet günümde perişan olurum yerlere yatarım ağrıdan ama isey yok göğüslerim sis sadece onun dışında bide şişkinliğim var başka hicbisey yok çok tuhaf hissediyorum ya

Hayir yapmadım çalışıyorum aksam 8de geliyorum ve eşimi umutlandırmak istemiyorum ona söylemeden gizli gizli çıkıp alamıyorum o yüzden cumartesi alicam bide adet olacakmışım gibi bi agrim yok ara ara sanci giriyor çok çok hafif hissedilmicek kadar normalde adet günümde perişan olurum yerlere yatarım ağrıdan ama isey yok göğüslerim sis sadece onun dışında bide şişkinliğim var başka hicbisey yok çok tuhaf hissediyorum ya
Stres mi yaptim da acaba diyorum

Bence mutlaka tekrar test yapın eşinize demek istemiyosanız testin sonucuna göre söylersiniz

Negatif çıkarsa diye de korkuyorum buseferde neden adet olmadim o zaman diye kendimi yicem hep stres ya birazda takintili
Stres kaynaklı olabilir belki ama yine de bir test yapın derim ben, bugün de erken gebelik testi yaptım sabah ama negatif çıktı artımed markası ona da güvenemedim moralim bozuldu açıkçası yine de 5 6 gün var ümidmi kaybetmiyorum

Stres kaynaklı olabilir belki ama yine de bir test yapın derim ben, bugün de erken gebelik testi yaptım sabah ama negatif çıktı artımed markası ona da güvenemedim moralim bozuldu açıkçası yine de 5 6 gün var ümidmi kaybetmiyorum
Şirket doktoruna danistim sıcaklardan dolayı olabilir hafta sonunu gecir dedi eğer hafta sonuna adetgormezsen pazartesi veya salı günü kan testi ver dedi.

Tamamdır haberleselim🙏 insallah güzel sonuçlar aliriz ikimizde Allah gönlümüze göre versin hersey kismet
Bugün test yaptım 5 gün kaldı, ilk yaptığımda aşırı silikti yine ama ben görüyodum çok silik de olsa şimdi geldim baktım ve alttaki şekilde olmuş, kuruma çizgisi desem konuyu açarken koyduğum iki testin ilki 8 gün kalaydı onda saatler sonra bile çizgi çıkmadı 7 gün kala üstteki fotoğraf alttaki de 5 gün kala bugünkü fotoğraf ve hepsi aynı marka testlerin freely güvenilir olduğunu öğrenip almıştım aklımı karıştıran şey kuruma çizgisi neden ilkinde de çıkmadı hemde 7 gün kala da bugün de kuruma çizgisiyse eğer bugün neden daha belirgin ay deli olcam düşünmekten...
InShot_20230715_142328413.jpg

Bugün test yaptım 5 gün kaldı, ilk yaptığımda aşırı silikti yine ama ben görüyodum çok silik de olsa şimdi geldim baktım ve alttaki şekilde olmuş, kuruma çizgisi desem konuyu açarken koyduğum iki testin ilki 8 gün kalaydı onda saatler sonra bile çizgi çıkmadı 7 gün kala üstteki fotoğraf alttaki de 5 gün kala bugünkü fotoğraf ve hepsi aynı marka testlerin freely güvenilir olduğunu öğrenip almıştım aklımı karıştıran şey kuruma çizgisi neden ilkinde de çıkmadı hemde 7 gün kala da bugün de kuruma çizgisiyse eğer bugün neden daha belirgin ay deli olcam düşünmekten...Eki Görüntüle 3272877
Adetinize kac gun var

Bugün test yaptım 5 gün kaldı, ilk yaptığımda aşırı silikti yine ama ben görüyodum çok silik de olsa şimdi geldim baktım ve alttaki şekilde olmuş, kuruma çizgisi desem konuyu açarken koyduğum iki testin ilki 8 gün kalaydı onda saatler sonra bile çizgi çıkmadı 7 gün kala üstteki fotoğraf alttaki de 5 gün kala bugünkü fotoğraf ve hepsi aynı marka testlerin freely güvenilir olduğunu öğrenip almıştım aklımı karıştıran şey kuruma çizgisi neden ilkinde de çıkmadı hemde 7 gün kala da bugün de kuruma çizgisiyse eğer bugün neden daha belirgin ay deli olcam düşünmekten...Eki Görüntüle 3272877
Kuruma cizgiside olabilir önemli olan kaç dk içinde ikinci cizginin
İkinci cizgi kac dk içinde çıktı 10 dk içindeyse gebelik vardır 10 dakikayı geçtiyse o kuruma cizgisidir her testte olmayabiliyor kuruma çizgisi insallah vardır erken gebelik testi alın derim bide onda deneyin duruma gore adet gecikmenizi bekleyin tekrarlarsiniz bende adete 2 gün kala yaptım negatif çıktı ama 6. Günüm hala adet olmadim pazartesi kan vericem

Ama kuruma cizgisi değil gibide ya çok belli biliyomusun acile gidipkan versene

Kuruma cizgiside olabilir önemli olan kaç dk içinde ikinci cizginin

İkinci cizgi kac dk içinde çıktı 10 dk içindeyse gebelik vardır 10 dakikayı geçtiyse o kuruma cizgisidir her testte olmayabiliyor kuruma çizgisi insallah vardır erken gebelik testi alın derim bide onda deneyin duruma gore adet gecikmenizi bekleyin tekrarlarsiniz bende adete 2 gün kala yaptım negatif çıktı ama 6. Günüm hala adet olmadim pazartesi kan vericem
10 dk da var gibiydi ben görüyodum yani eminim de ama acaba yanlış mı görüyorum istediğim için dedim olmadı herwlde dedim bıraktım testi ama aklımda hep koyulaşır mı acaba vardı birkaç saat bakmadım böyleydi işte siz de kan verin mutlaka veya acile gidin pazartesiyi bekleyemezseniz 6 gün geçmiş çünkü

Kizlar sat 16 haziran regl belirtim yok gebelik belirtim yok ara ara mide bulantısı ve uyku hali yasiyorum akinti yok belirtisiz gebe oldugunu öğrenen var mi acaba reglim 5 gün gecikti test yapip negatif görmeye korkuyorum

X