Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Evet gerçekten komik.. 1.cisi hamile arkadaşım yaptı köpurmedi 2. Ben yaptım bira gibi köprdu 2 gün sonra tekrar yaptım köpurmedi sadete erkeklerin değil kadınlarında idrarında asit var gidip eczaneden test alıp yapmak daha mantıklı kusura bakmayın gerçekten saçmalık tekrar söylüyorum. ....

Cnm arkadaşım hamile ona yaptık köpurmedi:) benim gorusum bu saçmalık evet... eşimle denedik onun ki köprdu . Doğruluk payı kesinlikle yok
Arkadaşın kaç haftalık hamile acaba sorabilir miyim? Şu anda benim de köpürmüyor. Çünkü hamileliğimin 14. Haftasındayım. Bu testler hamileliğin ilk haftalarında sonuç verir. Youtubeda yüzlerce video var bununla ilgili. Hepsinde de aynı sonuç çıkıyor. Kadın bir hamilelik testi yapıyor bir de çamaşır suyu testi yaparak nasıl sonuç verdiğini gösteriyor. İsterseniz youtubeda homemade pregnancy test diye yazıp izleyebilirsiniz. Biri emek vermiş video çekmiş koymuş buraya belki birileri yararlanır diye gidip kocanıza yapıyorsunuz testi. Yok saçmalık diyorsunuz. Mantıklı mı bu? Bir üstteki mesajımda neden erkeklerde köpüreceğini yazdım tekrar yazmayacağım. Ama biraz saygı lütfen yaaa....

Ayrıca yediklerinizle de alakalı. Çok asitlişeyler yiyip içtiyseniz ya da birkaç saat öncesinde et balık yediyseniz yine köpürebilir

SAYGILAR efendim :)

İnsanların emeğine saçmalık bu deyip işin içinden çıkmayın lütfen. Saçmalık olduğunu düşünebilirsiniz. Böyle düşünüyorsanız bu topikte işiniz yok. Kibarca düşüncenizi belirtebilirsiniz ama saçmalık diyemezsiniz. İnsanlar eskiden bu yöntemlerle öğreniyorlarmış gebeliklerini. Biz uydurmuyoruz

Hala neyi uzatıyosun? Şahsım adıma inanmadigımı ve saçma buldugumu belirttim. Gorende bir buluş yapmışsın da saygı duyulmuyor sancak :)iyi akşamlar eşimle kahve keyfi yapıcam tekrar tekrar saygilar saygilar saygilar :)

.............

Eski insanlara saygım sonsuz çünkü onlar suni beslenmiyolardı tamamen yedikleri ictik leri doğal şeyler onlarda bu camasirsuyu testi dogru olması gayet normal ama şimdiki zamanda öyle deil neyse uzatmiyim gerek yok

Insanlarin umutlariyla dalga gecmek kimsenin haddi değil bu camasir suyu testini gectigimiz aylarda bende yapmıştım biz hamile kalmaya calisan bi insan olarak butun testleri deniyoruz isteyen yapmasin ama yapanlarada salak muamelesi yapmasin hele hamile bi bayan i uzmeye kimsenn hakki yok konu sahibi kardesim bebegini saglikla dogururusun ins darisi basima:)

Amin canım inşallah allah en kısa zamanda sana da tattırsın bu duyguyu. Desteğin için teşekkür ederim. :)

Pardon kim kime salak muamelesi yaptık ne saçmalıyosun sen??? Konuyu satırma saçma buldugumu inanmadigımı belirttim benimde bebeğim yok bende bu yolda uğraşıyorum bu şekilde konuşmaya asıl senin hakkın yok

: 629062"]Pardon kim kime salak muamelesi yaptık ne saçmalıyosun sen??? Konuyu satırma saçma buldugumu inanmadigımı belirttim benimde bebeğim yok bende bu yolda uğraşıyorum bu şekilde konuşmaya asıl senin
Pardon kim kime salak muamelesi yaptık ne saçmalıyosun sen??? Konuyu satırma saçma buldugumu inanmadigımı belirttim benimde bebeğim yok bende bu yolda uğraşıyorum bu şekilde konuşmaya asıl senin hakkın yok
Inanmiyabilirsin ama bu testler uydurmaca tarzinda dalga gecmeye hakkin yok konuyu cok uzatmissin yorumlarini gordum bence daha yorum yapma asil senib konusmaya hakkin yook git kocanla kahveni ic cicimm

Hahah ya çok komik sin ictik cnm saol :) konuyu kimler uzatmis ortada

Hahah ya mik sin ictik cnm saol :) konuyu kimler uzatmis ortada
Biz bu siteye agiz dalasina girmiyoruz hepimizin ortak bir derdi var derdimize derman olcak bilgileri kazanmaya calisiyoruz bu tavrin hic hos degil ama yinede insallah muradina kavusursun

merhabalar.bende dün test yaptım negatif çıktı.ben geçen ay 23 ünde regl oldum.ama her zamankinden farklı oldu.şimdide baş dönmem ve kasık ağrılarım var özellikle sol tarafta.acaba test için erken mi davrandım.bide bişi sorucam bu çamaşır suyu sıvı olanı evde yok diğer çamaşır suyu olur mu domestos gibi mesela ????

Cnm adet gunune daha cokk var bu kadar erkrn belirtin olmaz su siralar yumurta catlama gunlerin belki yumurtan catlamistir oyuzden agrin olabilir hayirlisi olsun hakkinda

Evet canım yumurtlamadır o. Domestosla da aynı sonucu aldım ben ama biraz karıştırmak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…