Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Cnm adet gunune daha cokk var bu kadar erkrn belirtin olmaz su siralar yumurta catlama gunlerin belki yumurtan catlamistir oyuzden agrin olabilir hayirlisi olsun hakkinda
tşk ederim canım.benm bu olursa 2. olucak 10 yaşında bir kızım var.hayırlısı bakalım herşeyin :)

Benim adetime 2gun var bnde deniycem simdi camasir suyu testini ama ne kadar dokuyoruz icine idrar ne kadar olcak daha once yapmistim bol bol doktum c.suyunu:KK66:

TATLIM GÜZELCE BI ANLATIN ÇAMASIR SUYUNU BENDE ÖĞERENMK ISTIORM
AnasayfaAnnelikHamilelik ÖncesiEvde Bedavaya Yapılan Hamilelik Testleri>
Evde Bedavaya Yapılan Hamilelik Testleri
14 Kasım 2013 Perşembe 21:28 tarihinde eklenen yazı 31134 kez okundu.
Cinsiyet Tahmini
Çin takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek mümkün.

Gebelikte Aldığınız Kilo
Gebeliğiniz boyunca almanız gereken kiloyu merak ediyor musunuz ?

Kaç Haftalık Hamileyim
Gebeliğinizin kaç haftalık olduğunu öğrenmek ister misiniz ?

_daed0.jpg

İşte evde bedavaya uygulayacağınız bilimsel niteliği olmayan ama çoğu kişinin onayladığı hamilelik testleri
Öncelikle şunu bilmeniz gerekir. Birazdan yazacağımız testlerin doğruluk payı kesin değildir. En doğru hamilelik testi için doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

- İdrarınızı şeffaf desensiz cam bir bardağın içine koyun ve bir süre bekletin. Eğer bardağın dibine tortular çökerse hamile olma ihtimaliniz yüksek demektir.

- Eski ve bir daha kullanmayacağınız demir bir kabın içine idrarınızı yapın. Yaptığınız idrarı kaynaması için ocağın üstüne koyun ve bekleyin. Eğer idrarınız kahvenin köpürdüğü gibi köpürürse hamilesiniz, köpürmez sadece baloncuk oluşursa hamile değilsiniz demektir.

- Bir su bardağı kadar idrarın içine 2 çay kaşığı kadar karbonat ilave edip bir süre bekleyin. Eğer idrar köpürürse müjde hamilesiniz.

- İdrarı bir su bardağının içine koyarak bir miktar çamaşır suyu ilave edin. Bir süre sonra idrarın köpürmesi hamilesiniz anlamına gelir.

Nasıl bir duygudur ki bu ihtimali bile mutluluk veriyor kalp atışımi hizlandiriyor.Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins

Nasıl bir duygudur ki bu ihtimali bile mutluluk veriyor kalp atışımi hizlandiriyor.Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins
Aynen gecen bir bayan burda cift cizgili testin foto sunu atmis bakarken heyecanlandim valla ins bizde goruruz o cift cizgiyi:KK66:

Aynen gecen bir bayan burda cift cizgili testin foto sunu atmis bakarken heyecanlandim valla ins bizde goruruz o cift cizgiyi:KK66:

X