Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Kızlar isteyen herkese bu kandil gecesinde bebişlerinize kavuşmanızı diliyorum. Allahım en kısa zamanda versin meleklerinizi inşallah. Yürekten diliyorum allahım da kabul etsin inşallah... :)

Aminnn Rabbim hepimizin duaları ni kabul eder insaallahh

Yaklaşık 4 aydır evliyim korunmuyoruz. 13 ocak adet tarihim yani 10 gün var.cokmu erken acaba bebis sahibi olma olasılığımiz sizce nedir?.bide bütün bu hamilelikte ilgili yazılan belirtileri ben kendimi bildim bileli yaşarım sabah Bulantı lari kasık ve bel ağrıları ağız kuruluğu kalp çarpıntı si ve bunun gibi bi sürü şey(eşim nasip olursa hamileliğim de
de rahat edeceği için gayet mutlu .:) Hamileliğin daha spesifik belirtileri varmidir ki acaba?ins hepimiz sağlıklı hayırlı bebis lerin sahibi oluruz.dua edelim inşallah.

Dayanamadım çamaşır suyu testini denedim hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum resmi paylaşsam yorumlarınızı almak istiyorm çok heycanlandim

bu sonuç hamile olduğunu mu gösteriyor? hangisi daha doğru karbonat mı, çamaiır suyu mu?
Karbonat net bir sonuç vermedi ama çamaşır suyu pozitif görünüyor. Zaten hamileymişim. Bu video gibi onlarca video izledim youtubeda. Hep aynı sonuç çıkıyor

Arkadaşlar eşinizin idrarıyla niye yapıyorsunuz testi? Mantıken düşünün erkeklerin idrarı kadınlarınkine göre asidiktir zaten. Kokar hatta. Niye onlarla karşılaştırıyorsunuz? Asidik olduğu için tabi köpürecek. Eşiminki de köpürdü bu test saçmalık diye bir çıkarımda bulunmanıza hayret ediyorum yani. İnanmak zorunda değilsiniz. Kimseyi inandırmaya da çalışmıyoruz burada. İnsanlar bir parça aydınlanır diye hamile biri olarak bu testleri denedim ve video çektim. Sırf belki birilerine faydam olur diye. Biraz mantıklı düşünün yaaa. Erkek idrarıyla test yapıyorsunuz gerçekten komik yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…