Adetime 6 gün var heyecanla bekliyorum :)

Benim normalde bugün adet olmam lazımdı olmadım test yaptım negatif kan baktirmadim daha. Hamilelik haberi alanları tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 💜
Canım sen nasılsın ne durumdasın ? İnşallah güzel haber almışsındır 🙏🏼

Benim de 5 gün geçti çok heves ettim idrarda çıkmadı kanda da çıkmadı bugün âdet oldum. Önümüzdeki aya inşallah 🤲

Kizlar bir sey sorcam benim bu muhtemelen 2. Yumurtlama birinicsini adetin 11.gunu hissettkm ağrıyla ama catladimi catlamadimi sonuc olarak bilgim yok somra ben bunu adetin 19-20-21-22 gunlerinde yaptim bu şekilde çıktı adetim normalde dün olmam gerekiyordu 30. Gün olurum ama olmadim. Bugun kaset test yaptim gebelik için negatif çıktı. Şimdi SİZCE ben bu son yumurtlamaya göre mi adet tarihim olacak benim yani ilk testi 17 temmuzda yaptim 20 temmuzdakinde siliklesme var hafif.sekilde bu tarihleri mi baz almam gerekir

Eklentiler

• 20240720_174108.jpg
    20240720_174108.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 18
Hayırlı olsun rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😇 reglin kaç gün gectikti ve kese yi gorebildi mi doktor ?
Amin inşallah☺️ Reglimin üstünden 5 gün geçti. Doktora henüz gitmedim. Aile hekimimle beta hcg takibi yaptık sadece. Reglden iki gün önce 95’le öğrendim. Reglden 2 gün sonra 600’e, reglden 4 gün sonrasında da 1450’ye çıktı. 6. Haftam dolduğunda doktora gidicem inşallah. Keseyi rahatça görebilmek için. Erken gidersem stres olmaktan korkuyorum o yüzden. Burdaki arkadaşlar öyle tavsiye ettiler aile hekimim de öyle yapmamı söyledi. Bu şekilde son durum bekliyorum😊

Amin inşallah☺️ Reglimin üstünden 5 gün geçti. Doktora henüz gitmedim. Aile hekimimle beta hcg değeri yaptık sadece. Reglden iki gün önce 95’le öğrendim. Reglden 2 gün sonra 600’e, reglden 4 gün sonrasında da 1450’ye çıktı. 6. Haftam dolduğunda doktora gidicem inşallah. Keseyi rahatça görebilmek için. Erken gidersem stres olmaktan korkuyorum o yüzden. Burdaki arkadaşlar öyle tavsiye ettiler aile hekimim de öyle yapmamı söyledi. Bu şekilde son durum bekliyorum😊
Bende 7 gün varken test yaptım silik çıktı sonra sağlık ocağında test yaptım 5 gün varken 48 çıkmıştı bugünde kan verdim bekliyorum bende .reglim yarın normalde bı hafta sonra gideceğim o yüzden merak ettim keseyi gorebildiniz mi diye . İnşallah bebislerimizi sağlıcakla görürüz kucağımıza alırız☺️

Herkese merhabalar. Sitedeki birçok konuyu okudum birçok şey öğrendim en sonunda kendim de katılmak istedim.
Ben bu ay (temmuz 2024) ilk defa eşimle çocuk denemesi yaptım. 2 yıllık evliyim. İlk evlendiğimizde sadece 2 ay boyunca doğum kontrol hapı kullandım. Beni biraz ruhsal açıdan kötü etkiledi bu yüzden bıraktım. Sonrasında hep eşim korundu.
Bu ay ilk defa denedik ve benim vücudumda yumurtlama günümden itibaren çok ilginç şeyler oldu. Daha önce yaşamadığım. Hamilelik belirtisi olabileceği aklıma gelmedi en başta açıkçası hatta hep kötü şeyler aklıma geldi. Burdan birkaç yazıyı okuyunca ben de olabilir mi acaba dedim. İlk aydan olması biraz uzak bir ihtimal gibi geliyor açıkçası ama tabi ki olursa çok mutlu olurum. Bu arada 26 yaşındayım.
Benim ilk belirtim kesinlikle hayatımda hiç yaşamadığım bir göğüs ağrısı yaşamamdı. O kadar çok ağrıdı ki elimi yaklaştırınca bile rahatsız oldum. Yüzüstü yatamadım. Bu arada telefonumda yıllardır adet takibi yaptığım bir uygulama var ordaki gebelik şansı yüksek gözüken günlere göre gün aşırı ilişki yaşadık eşimle. Göğüs ağrısının yanında kasıklarımda da aynı yumurtlama ağrısı gibi bir ağrı yaşadım. Bir sağda bir solda. Normalde birkaç saat sürüp geçer ama benimki 3-4 gün boyunca devam etti. Ara ara hala gelip gidiyor. Kasıklarımda hep bir gerginlik ve rahatsızlık var ama dayanılmayacak gibi değil. Onun haricinde hava çok sıcak ve beni sıcak gerçekten inanılmaz bunaltıyor vücut ısım yükseldi sanki normalde sıcağa toleranslı bir insanım. Bir de tansiyonum hep düşük çıkıyor ve halsizim. Uyukluyorum sürekli. Adetime 6 gün var. Uzmanlar adet gecikince test yapın diyor hep ama içim içimi yiyor açıkçası heyecandan. Sanırım bekliycem adet günüme kadar. Benim durumuma benzer belirtileri olup hamile olduğunu öğrenen kimse var mıydı merak ediyorum :) ilerleyen günlerde de haberi paylaşmak istiyorum inşallah burdan dua niyetine geçsin. Cevaplarınızı bekliyorum :))
Canım noldu sonucun hamile misin suan aynı şeyler bende de var merak ettim 🤭

Kizlar bir sey sorcam benim bu muhtemelen 2. Yumurtlama birinicsini adetin 11.gunu hissettkm ağrıyla ama catladimi catlamadimi sonuc olarak bilgim yok somra ben bunu adetin 19-20-21-22 gunlerinde yaptim bu şekilde çıktı adetim normalde dün olmam gerekiyordu 30. Gün olurum ama olmadim. Bugun kaset test yaptim gebelik için negatif çıktı. Şimdi SİZCE ben bu son yumurtlamaya göre mi adet tarihim olacak benim yani ilk testi 17 temmuzda yaptim 20 temmuzdakinde siliklesme var hafif.sekilde bu tarihleri mi baz almam gerekir
Kizlarr banada yorum yapar misinizzz

..

Amin inşallah☺️ Reglimin üstünden 5 gün geçti. Doktora henüz gitmedim. Aile hekimimle beta hcg takibi yaptık sadece. Reglden iki gün önce 95’le öğrendim. Reglden 2 gün sonra 600’e, reglden 4 gün sonrasında da 1450’ye çıktı. 6. Haftam dolduğunda doktora gidicem inşallah. Keseyi rahatça görebilmek için. Erken gidersem stres olmaktan korkuyorum o yüzden. Burdaki arkadaşlar öyle tavsiye ettiler aile hekimim de öyle yapmamı söyledi. Bu şekilde son durum bekliyorum😊
İlişkiden kaç gün sonra öğrendiniz acaba hamile olduğunuzu

Adet döngünüz normalse 5 bilemedin 4 gün kala erken gebelik testlerinde çıkar . Sabrederim derseniz tabi size kalmış . Hayırlı haberler olsun inşallah.

İlişkiden kaç gün sonra öğrendiniz acaba hamile olduğunuzu
Yumurtlama günümden 2 gün sonra göğüs ağrısı belirtim başlamıştı orda çaktım hamile olduğumu😂 reglden 5 gün önce test yaptım çok çok silik bi çizgi çıktı. 2 gün önce net bir şekilde çizgi gördüm ve kan verdim pozitif çıktı. Ama şimdiki aklım olsa adetimin gecikmesini beklerdim. Kimyasal gebelik mi gerçek gebelik mi diye düşünürken kafayı yedim çok çok stres oldum. Erkenden öğrenmenin hiçbir faydası yok bence

Yumurtlama günümden 2 gün sonra göğüs ağrısı belirtim başlamıştı orda çaktım hamile olduğumu😂 reglden 5 gün önce test yaptım çok çok silik bi çizgi çıktı. 2 gün önce net bir şekilde çizgi gördüm ve kan verdim pozitif çıktı. Ama şimdiki aklım olsa adetimin gecikmesini beklerdim. Kimyasal gebelik mi gerçek gebelik mi diye düşünürken kafayı yedim çok çok stres oldum. Erkenden öğrenmenin hiçbir faydası yok bence
hamilelerin duası kabul olurmus bendede göğüs ağrısı aynı zamanda basladı inananamdım bu erken belirtiye lütfen dua edin allah siteyen herkese nasip etsin sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah :KK200:

Suan aynı sekildeyim sizin gibi bende 2 gün sonra hissetmeye basladim benimde adetime 5 gun var geciksin kan testi vericem bende kimysaldan korkuyorum burdan okudukta dediginiz gibi en iyisi gecmeisni bekleyim ama zamanda geçmiyor vallahi

Suan aynı sekildeyim sizin gibi bende 2 gün sonra hissetmeye basladim benimde adetime 5 gun var geciksin kan testi vericem bende kimysaldan korkuyorum burdan okudukta dediginiz gibi en iyisi gecmeisni bekleyim ama zamanda geçmiyor vallahi
Şöyle düşünün erken öğrendiğinizde de zaman geçmeyecek ve ekstra olarak kimyasal mı acaba diye strese gireceksiniz. O bekleyiş acaba hamile miyim bekleyişinden çok daha zor. Genel olarak beklemek çok zor ben de aynı durumdayım çok iyi anlıyorum. O yüzden kafayı dağıtmanın bir yolunu bulmak en güzeli

X