Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Kizlar kırmızı lar geldi karnim cok agriyo yumurta catlatma ignesi olduydum bosa cikti buayda her seyde bi hayir vardir diyelim rabbim ocakta nasip eder ins..he bu arada cumartesi lwcikiki den hamile kiyafetleri bile aldim okdar istiyorumki kizlar bu msji okuyanlara sesle niyorjm allah rizasi icin bana dua edin bebegim olsun :KK66: adim Burcu simdiden tskler

AnasayfaAnnelikHamilelik ÖncesiEvde Bedavaya Yapılan Hamilelik Testleri>
Evde Bedavaya Yapılan Hamilelik Testleri
14 Kasım 2013 Perşembe 21:28 tarihinde eklenen yazı 31134 kez okundu.
Cinsiyet Tahmini
Çin takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek mümkün.

Gebelikte Aldığınız Kilo
Gebeliğiniz boyunca almanız gereken kiloyu merak ediyor musunuz ?

Kaç Haftalık Hamileyim
Gebeliğinizin kaç haftalık olduğunu öğrenmek ister misiniz ?

_daed0.jpg

İşte evde bedavaya uygulayacağınız bilimsel niteliği olmayan ama çoğu kişinin onayladığı hamilelik testleri
Öncelikle şunu bilmeniz gerekir. Birazdan yazacağımız testlerin doğruluk payı kesin değildir. En doğru hamilelik testi için doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

- İdrarınızı şeffaf desensiz cam bir bardağın içine koyun ve bir süre bekletin. Eğer bardağın dibine tortular çökerse hamile olma ihtimaliniz yüksek demektir.

- Eski ve bir daha kullanmayacağınız demir bir kabın içine idrarınızı yapın. Yaptığınız idrarı kaynaması için ocağın üstüne koyun ve bekleyin. Eğer idrarınız kahvenin köpürdüğü gibi köpürürse hamilesiniz, köpürmez sadece baloncuk oluşursa hamile değilsiniz demektir.

- Bir su bardağı kadar idrarın içine 2 çay kaşığı kadar karbonat ilave edip bir süre bekleyin. Eğer idrar köpürürse müjde hamilesiniz.

- İdrarı bir su bardağının içine koyarak bir miktar çamaşır suyu ilave edin. Bir süre sonra idrarın köpürmesi hamilesiniz anlamına gelir.
Dun gece karbonat testini yaptim kopurmedi ve bugun adet oldum:KK43:

Kizlar kırmızı lar geldi karnim cok agriyo yumurta catlatma ignesi olduydum bosa cikti buayda her seyde bi hayir vardir diyelim rabbim ocakta nasip eder ins..he bu arada cumartesi lwcikiki den hamile kiyafetleri bile aldim okdar istiyorumki kizlar bu msji okuyanlara sesle niyorjm allah rizasi icin bana dua edin bebegim olsun adim Burcu simdiden tskler
Burcucum RABBIM hayirlisiyla sağlıklı bir bebis nasip eder inşallah. Senin icin mutlaka hayırlı bir zaman vardır. Rabbim Her şerrin içinde bir hayr i gizli tutuyorr :KK66:

Hahah ya çok komikesin cnm saol :) konuyu kimler uzatmis ortada
Arkadaşım neden bu kadar saldırgansın? Burada bir başlık açılmış, emek verilmis bilgi alışverişi yapıyoruz. Sataşır tarzda insanların düşüncelerine saçma demeyi marifetmiş gibi defalarca tekrarliyosun. Belli ki yaşın daha küçük? Çünkü yorumların hiç olunca değil. Canım insanları kırarak birşey kazanamazsın. Bize ne kovanla içtiğin kahveden? Eleştirinin bile bir haddi hududu vardır.

Kizlar kırmızı inşallahi karnim cok agriyo yumurta catlatma ignesi olduydum bosa cikti buayda her seyde bi hayir vardir diyelim rabbim ocakta nasip eder ins..he bu arada cumartesi lwcikiki den hamile kiyafetleri bile aldim okdar istiyorumki kizlar bu msji okuyanlara sesle niyorjm allah rizasi icin bana dua edin bebegim olsun :KK66: adim Burcu simdiden tskler
Canımmm Rabbim isteyen herkesi hayırlı evlatlar ile şereflendirsin inşAllah. Benim de adetim bugun bitti. Yine gun saymalar hesaplar kitaplar başladı. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Canımmm Rabbim isteyen herkesi hayırlı evlatlar ile şereflendirsin inşAllah. Benim de adetim bugun bitti. Yine gun saymalar hesaplar kitaplar başladı. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Amin cnm allah razi olsun ben kuskulaniyorum kendimden adetim cok az geliyo ve midem cok hassas ve migdem bulaniyo anneme anlattim telde dediki ben sanaa hamileyken ustune gormusum bendede oyle olmustu dedi ins psikolojik degildir bebek vardir :KK66:

Hadi ya dogum tarihmizde evlilik yildonumumzde cok yakiin ins ikimizde hamileyizdr:KK66:
Canım bende son günlerde kabızlık yaşıyordum, az önce acile gittim.. evliysen gebelik testi yaptır önce raporuna göre ilaç yazabilirim dedi.. sonuç 18.3 çıktı, cuma günü 1.2 idi. Gebe olabilirsin.. ilaç veremem zeytin yağı iç 1 hafta sonra yine gel test yaptır dedi.. ya noluyor ben anlamış değilim.. :KK43: hayal kırıklığından korkuyorum..

Canım bende son günlerde kabızlık yaşıyordum, az önce acile gittim.. evliysen gebelik testi yaptır önce raporuna göre ilaç yazabilirim dedi.. sonuç 18.3 çıktı, cuma günü 1.2 idi. Gebe olabilirsin.. ilaç veremem zeytin yağı iç 1 hafta sonra yine gel test yaptır dedi.. ya noluyor ben anlamış değilim.. :KK43: hayal kırıklığından korkuyorum..
Cnm cok umutlanma yinede adet gununu bkle blki degrrlerrin yukselir..ben bu ay 2krre kan testi yptirdim ilkinde 2.45 cikti 5 olursa hamile olunuyomus dr iki gun snra tekrar yotir dedi 4gun snra tekrar yptirdim bska hstnede ordaki deger frkli yazilmsti 0.288 di yine hamile deegilsin dediler ve dun adet oldum ama acayip umutlandiydim sen bn gbi üzülme mek icin az sabret sivi gidalar al kepekli urunler ye kabizligin gecervins.allah sifa versin zor bi durum

Benim adet günüme 6 gün var bugün çamaşır suyu testi yaptım tıpkı bu konuyu açan arkadaşınki gibi köpürdü. ve köpük öyle kaldı. Umarım hamileyimdir. Onun dışında bazen baş dönmem oluyor ve göğüs uclarımda sızı oluyor zaman zaman. Çok ümitliyim. inşallah hamileyimdir. 4 aydır deniyoruz.

Merhaba kizlar bende sorayim size. Benim 2 yasinda bir oğlum var. Emzirmeyi 3 ay once biraktik.dogumdan sonra adetlerim eskisi gibi degildi zaten.onceden gunu gunune olurdum.simdi 25 gunde oldugum da var 32 gunde oldugumda.bu ay adetimin 10.gununde iliski oldu.ben sol tarafıma donup sabaha kadar uyudum.2 gun sonra benden biraz akinti geldi.o gun ve ertesi gun ovu.trsti yaptim cok koyu degillerdi ama baya yakindi.5 gun sonra bi daha yaptim yine yaklasik bi deger cikti.bugun yani en son yaptığımdan 1 hafta sonra yine yaptim.daha az silik cikmakla beraber control cizgisinin nerdeyse yarisi kadar belirgin cikti.periot tracker diye bi program var ona gore adet dongum 29 gun ve adetime 5 gun var .ne dersiniz sizce bi ihtimal olabilir mi:)biraz uzun yazdim ozur:)

selam aranıza yeni katılldım fakat evlendigimden beri gebelikle ilgili forumlari okuyorum.ilk kez burda okudum çamasir suyu testini ve merak edipuyguladim.oncesinde youtube ve diger sitelerde de okudum.kesinlikle dogruluk payi olan bi test oldugunu dusunuyorum.
Gebelige dair gogsumde şişlik var uyurken bile rahatsiz edecek kadar ağrıda var. Sivilcelerim cikmaya basladi . Bol uyku halsizlik de mevcut . Midem eksiyor agzimda. eksime var.son adetim bi gun gecikip 21 aralikda olmustum ama iki. Gun yogun kanama olduktan sonra diger 4 gun leke halinde kanamalrm azalarak bitirdim donemime.ilk kez boyle bi durum yasadim.her ay duzenlidir adetim.bu ayda adetimden bir hafta once denedim camasir suyu testini baya kopurdu idrarin rengi degismedi :) gecen ay adetden bi gun once 3 liralik gebelik testinden yaptimm negatif cikmisti bakalim bu ay nasil gececek :) Sizce Hamile. Olma ihtimalim var mi ????Rabbim basta bize steyen herkesi tez zamanda evlat sahibi yapsin hayirlisi ile insallah Amin .

Son düzenleme:
20150108_091049.jpg silik olan adetime 5 gun kala yaptigim test .digerini de bugun yani 4 gun kala yaptigim test.ne dersiniz olabilir mi sizce?elimde bi tane de erken gebelik testi var yapsam mi acaba?iste tam 4 gunum oldugundan emin degilim.bu aralar adetlerim birazcik sasmis durumda.

Eki Görüntüle 1366063 silik olan adetime 5 gun kala yaptigim test .digerini de bugun yani 4 gun kala yaptigim test.ne dersiniz olabilir mi sizce?elimde bi tane de erken gebelik testi var yapsam mi acaba?iste tam 4 gunum oldugundan emin degilim.bu aralar adetlerim birazcik sasmis durumda.

canım bu yaptığın ovu testi mi? inşallah hamilesindir ama ovu testiyle yanılanlar da varmış

Evet ovu.testim.cok umudum yok zaten.kendi kendime umitleniyorum iste.iliski adetin 10. Gunu oldu.cok dusuk ihtimal olmasi.neyse yarin tekrarlarim bi daha bakarim.ha bi de şimdi erken gebelik testi yaptim. Negatif cikti

bat günüm erken gebelik testinde koca bir çizgi gülümsedi yine bana :) bu ayda yok bakalım 3. ayda olacak mı :)
çamaşır suyu bende tutmadı iki aydır renk değiştirmeden köpürüyor ama hamile değilmişim :) yanılma payı var umuda kapılmayın

X