Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

o bende tutmadi galiba kaynanamla beraber yaptik :) su sartlarda ikimizde hamileyiz gerci o menapozda ama :) 2 gun sonra haber vericem kesin olmamakla birlikte hamisler grubuna girebilirim :)
canım inşallah güzel haberlerini alırız bizi haberdar etmeyi unutma...[/QUOTE]
Ama kafama bisiy takildi ya. Adet gununde bile ovulasyon testi hamile oldugun icin pozitif ciktiysa artik ne zaman yaparsan yap hamilelik boyunca pozitif mi cikicak?

C çizgisinin beyaz çıkması imkansız gibi bir şey :)
Nasıl yaptınız testi?
Cok garip bi sekilde ayni teste bi baktim ertesi gun tek cizgi vardi:).ama test bi garipti zaten idrar degdikten sonra ekran kizarmaya basliyor ya bu hep bembeyaz kaldi.belki idrara mi tam denk getirwmedim naptiysam.
simdi asil soruma geleyim.ben emzirmeyi yeni biraktim sayilir 3 ay oldu.hala adetlerim duzene girmedi.18 agustos 19 eylul 18 ekim 13 kasim seklinde son adet tarihlerim.esimle 21 kasimda ve 4 aralikta korunmasiz iliskiye girdik.ve ben hala adet gormedim.test yaptim 2 gun once negatif cikti.ovu. testini de bugun yaptim cok silik bi cizgi cikti.ama kasiklarimda ve belimde cok agri var.21 kasimda bisey olmadigi belli artik da.acaba 4 araliktakinden bi sonuc cikar mi ne dersiniz gebelik var midir?

çamaşır suyu bende de hata verdi kızlar. yumurtalamadan sonra 4 kez denedim hepsinde bira köpüğü gibi katı köpük oluştu yarım saat hiç sönmedi ama şu an reglimin 4. günü :)

çamaşır suyu bende de hata verdi kızlar. yumurtalamadan sonra 4 kez denedim hepsinde bira köpüğü gibi katı köpük oluştu yarım saat hiç sönmedi ama şu an reglimin 4. günü :)

Ayy inşallah benimde öyle olur. az önce yaptım köpürdü durdu. korunuyoruz da, yani ihtimalleri azaltıyoruz. adetime daha 10 gün var. inş olurum yaa

Kızlar merhaba gecen ay bebis olmadi bu ayda bilmiyorum ama olma ihtimali çok az ama sizlere sorum su daha öncelerihastaligima 5 6 ggün kala adet belirtilerim olurdu ama bu ay hatta bugün sabah kalktim goguslerde şişlikve aci karnimda bbelinde ve sol kasigimda tuhaf bi agrilar var adetinm kasim 29 olmuştu bu ayda öyle yada 2 3 gün önceden gelse bile bu kadar erken adet sancilari neden olabilir önümüzdeki ayda boyle olursa Dr gidicem bilgisi olan varsa lütfen yazsin

Merhaba kizlar, oncelikle hamile arkadaslari tebrik ederim, allah sagsaglim kucaginiza almayi nasip etsin insallah.
Kizlar ben dun aslinda sekerim icin kan testi yaptirmaya gittim ama doktordan beta hcg me bakmasinida istemistim cunki 1 haftadir kasiklarimda agri vardi ve iki gundurde gogus uclarimda agri ve kasinti var ve belimdede agrim var. Ben normalde her ay hic regl belirtisi olmadan regl olurum. Kan testini bata 1-2 gun kala yaptirmis oldum yani. Bugun test sonucu icin gittim doktora ve beta hcg 6 cikti. Doktor Olabilirde olmayabilirde, negatif degil ama tam pozitifde denemez regl olmassan haftaya tekrar bakalim dedi. Aceba normalmi bu sonuc? Olumlu yukselme olurmu sizce? Cokmu erkendi aceba kan testi? Daha once dis gebelik gecirdim (actigim konularda var) ve bir kerede normal dusuk yaptim 5.ci haftamda. Yine aynisi olucak tutunamayacak diye korku sardi icimi. Ne dusunuyorsunuz? Umutlanipta hayal kirikligi yasamak istemiyorum.

kızlar hepinize merhaba.... ben 2 senelik evliyim ve kan pıhtılaşması yüzünden 3 tane çocuk düşürdüm.. bu ay günüm 5-6 gün gecikti adetim... çamaşır suyu testini yaptım... üstünde 1 parmak bira köpüğü gibi köpük var acaba hamilemiyim :110::110::110:
Olabilir canım aspirin falan içmen gerek doktora gitmelisin

Canım yumurtlamada lh hormonu salgılanıyor vücutta ve lh hormonu ile beta hcg hormonu birbirine çok benzer özellikler gösteriyormuş. Hamile olma durumunda ovülasyon testlerinin de pozitif çıkmasının nedeni de bu. Belki lh hormonu idrarda yüksek olduğu için çamaşır suyu testi pozitif çıkmıştır. Ama yediklerimiz de önemli tabi. Et ağırlıklı beslendiysek testten önceki günlerde yine pozitif çıkabilirmiş.

İlk test prediktor early. Erken gebelik testi. Adete 6 gün kala negatif çıktı. Orada gördüğünüz 10 dpo yumurtlamadan 10 gün sonra demek. Yani benim için ilişkiden 10 gün sonra demek çünkü o gün bir kez birliktfarkli muştuk.
İkinci test adete 5 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Negatif.
Üçüncü test adete 4 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Silik çizgiyi görünce deli oldum.
Dördüncü testi de o testi doğrulamak için yaptım kendisi laboquick marka ultra erken gebelik testi olmaktadır.
Beşinci test adete 3 gün kala yapıldı. Sabah idrarıyla.
Altıncı test adete 2 gün kala yapıldı. Testin üst kısmı yapışık gibiydi bir test daha yaptım bu yüzden. Bu da yedinci test. Aynı zamanda sırf merakımdan sağdaki lh yazan ovülasyon testinden de yaptım gerçekten hamileysen çizgilerin ikisi de kırmızı çıkıyor.
Sekizinci test adete 1 gün kala yine sabah idrarıyla yapıldı.
Dokuzuncu test te bugün yani adet günümde sabah idrarıyla yapıldı. Artık ikinci çizgi iyice belirgin hale geldi. Aynı zamanda bir ovülasyon testi daha yaptım yanındaki test gördüğünüz gibi iki çizgi de kırmızı.

İşte böyle kızlar sormak istediğiniz birşeyler varsa yanıtlarım. Veya isterseniz çamaşırsuyu testi falan hemen çekip yollayabilirim. Utanıyorum sadece. :)
Canim hayirli olsun bebisin rabbim bizede nasip etsin ins.ben pazar gunu kan testi yaptirdim devlet hst.side orda 2.45 cikti ve yumurta catlatma ignesi oldiktan 9 gun gecmisti bugun tekrar kan testi verdim 13cgun oldu ve baska bi hastane oldigu icin degerler farkliydi bugunku 0.288 di yine hamile degilsin dediler ocagin 5i yada 6si adet gunum sencs bi umut varmi sali gunu predictor testi aldim obu yapicam adet olmazsam ssence hamile olma olasılığı varmi cunku adetim gecikince bile deger hep 0.1 di

Merhaba arkadaşlar. Benim problemlerim çok fazla. Bende yaklaşık bir buçuk aydır sırt ağrısı bel ağrısı boyun ağrısı yorgunluk halsizlik, kalp çarpıntısı sıkıntılar gaz var. Gün içerisinde akşam olunca uyku basıyo. Geçenlerde de aynı durumları yaşadım Aralık 4 doğum günümdü o gün çok tatsız bi durum yaşadım sabaha kadar uyumadım ve alkol almıştım. 5 Aralıkta wcye çıktım afedersiniz kabızlık vardı tuvalette hafif bi kanamam başladı. 5 gün erken adetim başladı. Normalde 5 gün süren adetim 2 gün çok çok az geldi 3. gün nerdeyse yoktu 4. gün de iki danla geldi ped bile kullanmadımgünlük pedlerşe yaşadım. Bu olyın üzerine gebelik testi yaptırmaya gittim acaba üzerine mi gördüm diye sonuç negatif çıktı. Şimdi dw adetime 2 gün kaldı yine aynı durumlar var 15 gün önce kadar sol kasığıma sancı girdi kısa süreki geçti. Son bi haftadır da göğüs uçlarımda acı var. Normalde adet öncesi göğüslerim komple ağrırdı. Kasıklarımda da yanma oluyor. Acıkma hissi mi yaşıyorum ne yaşıyorum ablamıyorum sık sık yemek yiyesin var ve yiyorum. Bunların sebebi ne olabilir bunları yaşayan var mı?

evet canim ilk ay serephone kullandim ilac olarak, ignede ovitrelle oldum.. insallah allah herkese nasip etsin..
Hyrli olsun bebeğin cnm bu yazdginnilac klomen esdegerinde bi ilacmi bende bu ay klomen kullandim iğnenin markasini bilmiyorum 19unda igne oldum ama galiba olmadi adetime 1 hafta var bugun kan testi yptirdim 0.288 cikti dr negatif bi deger dedi adetim gecikirse tekrar test yp dedi ama oyle bi konustuki jmutum cőp oldu; (

Hyrli olsun bebeğin cnm bu yazdginnilac klomen esdegerinde bi ilacmi bende bu ay klomen kullandim iğnenin markasini bilmiyorum 19unda igne oldum ama galiba olmadi adetime 1 hafta var bugun kan testi yptirdim 0.288 cikti dr negatif bi deger dedi adetim gecikirse tekrar test yp dedi ama oyle bi konustuki jmutum cőp oldu; (
evet canm klomenle esdeger bi ilac.ikisinden.biri.farketmez yalniz degerin baya yuksek cikmis nasil dusuk derler benim ilk ogrendgmde bile 273 cikmisti.degerm... sen.kacinci gununde yaptirdin?ignenin.etkisi falan mi acaba?ben igneden 14 gun sonra yaptirdim sanirim..

Canim hayirli olsun bebisin rabbim bizede nasip etsin ins.ben pazar gunu kan testi yaptirdim devlet hst.side orda 2.45 cikti ve yumurta catlatma ignesi oldiktan 9 gun gecmisti bugun tekrar kan testi verdim 13cgun oldu ve baska bi hastane oldigu icin degerler farkliydi bugunku 0.288 di yine hamile degilsin dediler ocagin 5i yada 6si adet gunum sencs bi umut varmi sali gunu predictor testi aldim obu yapicam adet olmazsam ssence hamile olma olasılığı varmi cunku adetim gecikince bile deger hep 0.1 di
Canım çatlatma iğnesi gibi şeyler kanda beta hcg seviyesini etkileyebiliyor bildiğim kadarıyla. Çıkan işk değere aldanma. Sen yokmuş gibi düşün olursa da süpriz olur. Ah bu bebişler gelene kadar çektiklerimiz..... Ha oldu ha olacak derken yaşadığımız hayal kırıklıkları...... Maalesef hepsini ben de yaşadım ama şimdi şükür dualarım kabul oldu hamileyim. Sen de olacaksın yeter ki inan ve dua et. Ben de sana dua edeceğim canım... :)

evet canm klomenle esdeger bi ilac.ikisinden.biri.farketmez yalniz degerin baya yuksek cikmis nasil dusuk derler benim ilk ogrendgmde bile 273 cikmisti.degerm... sen.kacinci gununde yaptirdin?ignenin.etkisi falan mi acaba?ben igneden 14 gun sonra yaptirdim sanirim..
0 la 5 sinirini gecememisim oyüzden bivdeger sayilmiyo senin degerininn basinda 0 yoktur bnimkinde vardi; ( ignenin 12ci gununde yaptırdım haftaya sali adet olmam lazim eger günüm gecerse erken gebelik testi aldim onu yapicam ama bu ay cok umutlandiydim benim icon onlarda bi deger cnkii hep 0.1 ciktigi icin bana dua et bu ay adet olmuyim; (

Canım çatlatma iğnesi gibi şeyler kanda beta hcg seviyesini etkileyebiliyor bildiğim kadarıyla. Çıkan işk değere aldanma. Sen yokmuş gibi düşün olursa da süpriz olur. Ah bu bebişler gelene kadar çektiklerimiz..... Ha oldu ha olacak derken yaşadığımız hayal kırıklıkları...... Maalesef hepsini ben de yaşadım ama şimdi şükür dualarım kabul oldu hamileyim. Sen de olacaksın yeter ki inan ve dua et. Ben de sana dua edeceğim canım... :)
allah razi olsun cnm dua et adim burcu hep dua ediyorum ama allah nasip etmedi vardir bundada bi hayir;/

Selamun aleykum arkadaslar. Siteyi surekli takip ediyorum. Ben de kisaca kendimden bahsetmek istiyorum. 2.5 senelik evliyim. Bu sene mayıs ayında 8 haftalık bebeğim karnımda öldü malesef. Evlendigim ilk gunden beri hic korunmadik. 2013 nisan ayında rahmimde cok buyuk iltihapli bir yara vardi onu yaktirdim. Adetlerim hep duzensizdi. Anne olmak icin pek de sabirsizlanmiyordum ta ki gebe kalana kadar... Daha 8 haftalik da olsa onu benden aldiklarinda karnimda koca bir boşluk hissettim. Son adet tarihim 24 kasım. 8 gün gecikti, az önce idrar testi yaptim negatif. Adet gunume yakin cok belirtim vardi ama simdi hic belirtim yok basim cok donuyor. Ayın 15 inde randevum var o gune kadar olmazsam hayırlısı olsun inşAllah

X