Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Rabbim hayırla kucağına almayı nasip etsin inşAllah. Kız çocuk olursa sürekli uyku hali olur diye biliyorum. Şimdiye kadar hep doğru çıktı, seninkinin cinsiyeti ne zaman belli olacak. Sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun inşAllah.

İnşallah olmassın, doktora muayene olmadan hiç birşey belli olmuyor ümitlerini tüketme, ben de senin gibiyim 1,5 senelik evliyim ama 3 aydır korunmuyoruz, hala bebek yok, hakkımızda hayırlısı.

Canjm hayirli olsun bebisini saglikja kucagina alırsın ins.benim sana bi sorum olucak ben bu ay klomen ve ayin 19undada çatlatma iğnesi oldum adetime 4 gun kaldi ama gecen pazar acilde kan testi yaptirdim 2.45 cikti carsamba baska bi hstnede test yptirdim 0.288 cikti ikisindede hamile degilsin dediler senin bu topihi açtığında bi bayan 2.47 demis degerini ve adetine 3.4 gun kala yaptirmis benim adetim daha gecikmedi bile sence bu ay bnde gamile kalmis olabilirmiyim cunku igneyi oldugumdan beri hep karnim agriyo kasiklarim agriyo yumurtam sagdaydi surekli sag tarafıma kramp giriyor goguslerim hala sis uclari kabardi ve aciyo yatakta yan bile yatsam aciyo..ve cok istahlandim gece surekli yemek yiyesim geliyo ve ozellikle ekşi seyler yiyip içiyorum he birde geçe n gun eşim dediiki yuzune ayri bi güzellik geldi bambaşka geliyor sun gözüme sence buda hamileliktenmidir of ins öyle dir cok uzun yazdim hakkini helal et cnm

İnşallah olmassın, doktora muayene olmadan hiç birşey belli olmuyor ümitlerini tüketme, ben de senin gibiyim 1,5 senelik evliyim ama 3 aydır korunmuyoruz, hala bebek yok, hakkımızda hayırlısı.
İnşAllah hayırlı bir evlat nasip eder Rabbim. Ben maalesef dün gece regl oldum

Mrb arkadaşlar,
Bende yeni katıldım. Polikistik Over Sendromluyum. Adetlerim düzensiz, kocam şehir dışında çalışıyor ve 2 haftada bir geliyor, düzenli ilişki yok.. Yumurtlama için tedavi görüyorum.. Duphaston, Glukojen, Klomen, Femara ilaçlarını sırasıyla kullandım.. 1 tane kimyasal gebelik geçirdim, düşük oldu.. Adetime geçen aya göre 1 hafta kala dayanamayıp bugün Beta HCG yaptırdım, sonuç 1.2
Çok fena kasık ağrım, göğüs ağrım var. Ara ara midem bulanıyor, kokulara karşı hassaslaştım, hamile olabilir miyim? Test ne zaman tekrarlanmalı?? Lütfen cevap verin..

Mrb arkadaşlar,
Bende yeni katıldım. Polikistik Over Sendromluyum. Adetlerim düzensiz, kocam şehir dışında çalışıyor ve 2 haftada bir geliyor, düzenli ilişki yok.. Yumurtlama için tedavi görüyorum.. Duphaston, Glukojen, Klomen, Femara ilaçlarını sırasıyla kullandım.. 1 tane kimyasal gebelik geçirdim, düşük oldu.. Adetime geçen aya göre 1 hafta kala dayanamayıp bugün Beta HCG yaptırdım, sonuç 1.2
Çok fena kasık ağrım, göğüs ağrım var. Ara ara midem bulanıyor, kokulara karşı hassaslaştım, hamile olabilir miyim? Test ne zaman tekrarlanmalı?? Lütfen cevap verin..

Cnm bnde sen gibi erken test yaptim simdi iicm icimi yiyo acaba mi diye sen adetini bekle gecikirsen test yap ins hamilesin dir yumurtlama gununde esinle birlkte oldunmu kusura bakma soruyorum ama esim 2 haftada bir gelio demisin oyuzden sordum hyrlisi cnm ins hamilesindir

Canım benim çok teşekkür ederim cevabın için.. evet yumurtlama günlerimde eşim burdaydı 5 gün üst üste beraber olduk.. (ne kusuru olacak, herkes neler neler yazıyor) senin durumun nasıl?

Canım benim çok teşekkür ederim cevabın için.. evet yumurtlama günlerimde eşim burdaydı 5 gün üst üste beraber olduk.. (ne kusuru olacak, herkes neler neler yazıyor) senin durumun nasıl?
Cnm ben bu ay klomen kullandim 19unda catlatma ignesi oldum bitane yumurtam 20mm buyudu ve yumurtlama gunumden beri sag kasığımda agri var ve hep karnim agriyo igneden sonra 9gun gectiydi esim hastalandi acile gittik ozaman hazir gotmisken bi kan testi yaptirayim dedim 2.45 cikti sonra doktor 2gun sonra tekrar yptir iki katina cikarsa hamilelik olabilir dedi ben 4gun sonra ozel bir hastanede kan testi yptirdim orda 0.288 cikti degerler farki yazilio orda yine hamile degilsin dediler arttimi dusumu bilmiyorum ama sali adet gunum ins hamileyimdir

Anladım canım inşallah hamilesindir.. Allah gönlüne göre versin.. 8-9 kez beta hcg yaptırdım her defasında - sonuç insanı çok yıpratıyor.. hakkımızda hayırlısı..

1,5 yıldır evliyiz.. 6-8 aydır uğraşıyorum, araştırıyorum.. yavaş yavaş korku sardı..
Cnm ya endiselenme bende 18 agustosta evlendim 16 ay oldu ve evlendigim gunden beri korunmuyoruz hic bi saglik prblemimiz yok ben cok stres yaptim niye olmuyo die sana tavsiyem rahat olmaya çalış biliyorum cok zor ama alah yardimcimz olsun

çok haklısın amin hepimizin.. çaresizlik çok zor..

Adete 6 gün var ve dayanamayıp yaptığım test ikinciçizgi silik cikti kızlar sizce varmı bebis

Eklentiler

• 20150102_185346.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 251
Sağol canım. Benimkinin cinsiyeti önümüzdeki hafta belli olacak inşallah. Kız çocuk olduğuna dair belirtiler var ama bilemiyorum artık :) kocakarı testleri hep kız diyor :) ben en son girdiğim ultrasonda hiç pipiye dair birşey göremedim. Hatta doktora da söyledim pipisi yok sanki diye güldü ve dur bakalım acele etme iki hafta sonra kesin söylerim dedi. Önümüzdeki cuma gideriz herhalde bakalım. Hayırlısı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…