Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

gelmiştir inş. kızlar sırf merakımdan yaptım ayıp olmaz inş

Eklentiler

• melekler 2330.jpg
    melekler 2330.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 388
Ben hamilemiyim çizgi nasıl ben inanamıyorm ağlayacağım

Eklentiler

• IMAG0467.jpg
    IMAG0467.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 492
negatif canım
öğleden sonra 3 te alacağım sonucu uff ama korkuyorum galiba fazla umutlandım bilmiyorum yaa nasip diyelim rabbim en doğru en güzel zaman bilir

Cnm sonucu ne zaman alicaksin dun aksam bende ayni şekilde test yaptim sabahbaktigimda ikinci cçizgi vardi ve kaybolmadi benimde adetme 3gun var inşallah güzel haber alirsin babada umut olursun Cnm bekliyorum sonucunu
[/QUOTE]

Mrb benimde adetim 2gun gecikti 2gun once bel agrım adet sancım oldu ama adetm olmadı hafif bi leke geldi kasıgımdada batma oluyo aksamdan beri.biraz once camasır suyu testini denedim kopurdu ve sonmedi hamilemiyim acaba? gecen ayda test yapmıstım negatifti camasır suyuylada yaptım kopuk sonmustu. insallah hamileyimdir 5senedir vajinismustum kurtuldum cok sukur bebisim onun ustune okadar iyi gelicekki
Allah'ım isteyen herkese nasib etsin insallah :)
Ozur diliyorum resim icin kusura bakmayın arkadaslar

Eklentiler

• IMG_20141201_140101.jpg
    IMG_20141201_140101.jpg
    217,8 KB · Görüntüleme: 223
Canım ben yaptım adete 4 gün kala gebelik testi silik çıktığı zaman ama köpük olusmadi ve koyu oldu drar.
ona bağlama derim ben canım bende ise yaramadı anliyacagin

:eek::KK73::KK73::KK73:Canım ben yaptım adete 4 gün kala gebelik testi silik çıktığı zaman ama köpük olusmadi ve koyu oldu drar.
ona bağlama derim ben canım bende ise yaramadı anliyacagin​
Sen test yaptin gelio mu bebek hic haber vermiosun :110:

Canım ben yaptım adete 4 gün kala gebelik testi silik çıktığı zaman ama köpük olusmadi ve koyu oldu drar.
Bi umut iste canım :) ama adetim hic gecikmexdi ilk defa oluyo sancısıda oldu ama adetim olmadı hafif lekelenme oldu onun icin umitlendim bu kadar insallah bu ay kalmıstır :)

:eek::KK73::KK73::KK73:Canım ben yaptım adete 4 gün kala gebelik testi silik çıktığı zaman ama köpük olusmadi ve koyu oldu drar.

canım sevinçten unuttum evet geliyor çok şükür :) iyice tutunsun annesine

Bi umut iste canım :) ama adetim hic gecikmexdi ilk defa oluyo sancısıda oldu ama adetim olmadı hafif lekelenme oldu onun icin umitlendim bu kadar insallah bu ay kalmıstır :)​

Gebelik Testi yap canım çıkar sonuç

Cok mutlu oldum saglikla kavusun bebeiginize insaallah tutunur birakmaz annesini o :):eek::KK73::KK73::KK73:Canım ben yaptım adete 4 gün kala gebelik testi silik çıktığı zaman ama köpük olusmadi ve koyu oldu drar.

canım sevinçten unuttum evet geliyor çok şükür :) iyice tutunsun annesine​

Cok mutlu oldum saglikla kavusun bebeiginize insaallah tutunur birakmaz annesini o :):eek::KK73::KK73::KK73:Canım ben yaptım adete 4 gün kala gebelik testi silik çıktığı zaman ama köpük olusmadi ve koyu oldu drar.
canım sevinçten unuttum evet geliyor çok şükür :) iyice tutunsun annesine​

Inşallah canım benim Sağol darısı sizlerin başına artık sizler yazarsiniz inşallah bende hamileyim diye :)

X