Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Koyu kıvamlı çamaşır suyu ile denedim ve köprüdü. Predictor test yaptim dun 11 günümdü negatif. Tabii benimde umudum tükendi.

selam ımzanıza bakaraktan soruyorum suan hamıssınız sanırım adetınıze kac gun sonra ogrendınız 11 gununuzde olumsuz cıkmıs sanırım benımde 10 gunde negetıftıde ondan soruyorum

kızlar bende yapıyım bır dedım testı adetım 15 gun gectı adetımın 10 gununde evde test yaptım tek cızgı cıkmıstı sımdı burayı okuyunca denıyım dedım yaptım bıra kopugu gıbı kopurdu bekledım hatta belkı ıner kopuk dıye ınmedı aynı arkadasın yaptıqı qıbı oldu sok oldum gercekmıdır bu ya :KK70:

Ayrıca ben dün ki pozitif çıkan test de çamaşır suyunu tekrar denedim diğerin de sönmüş idi ama dün hiç sonme di .:)beta hcg artmasından demekki

canım adtime su an 5 gun var az once yaptım kasar suyuyla ıkı gun once kabarmamıstı ama smdi aynı kabardı bira kopugu gibi bunun dogrulugu nedir sence hamilemiyimdir ?
Bende önce yaptığımda kabardı söndü test de çok silik çıktığı dönem adetime dört beş gün kala iken .ama adetimden bi gün önce test yaptım.çizgi çok netleşti çamaşır suyynuda deneyim dedim bir kabardı ama geri sonmdi ..:)doğru olabilir

smdi yin
Bende önce yaptığımda kabardı söndü test de çok silik çıktığı dönem adetime dört beş gün kala iken .ama adetimden bi gün önce test yaptım.çizgi çok netleşti çamaşır suyynuda deneyim dedim bir kabardı ama geri sonmdi ..:)doğru olabilir
smdi yine yaptim aksamki gibi oldu ins bebek vatdir.canimm

İlk test prediktor early. Erken gebelik testi. Adete 6 gün kala negatif çıktı. Orada gördüğünüz 10 dpo yumurtlamadan 10 gün sonra demek. Yani benim için ilişkiden 10 gün sonra demek çünkü o gün bir kez birlikte olmuştuk.
İkinci test adete 5 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Negatif.
Üçüncü test adete 4 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Silik çizgiyi görünce deli oldum.
Dördüncü testi de o testi doğrulamak için yaptım kendisi laboquick marka ultra erken gebelik testi olmaktadır.
Beşinci test adete 3 gün kala yapıldı. Sabah idrarıyla.
Altıncı test adete 2 gün kala yapıldı. Testin üst kısmı yapışık gibiydi bir test daha yaptım bu yüzden. Bu da yedinci test. Aynı zamanda sırf merakımdan sağdaki lh yazan ovülasyon testinden de yaptım gerçekten hamileysen çizgilerin ikisi de kırmızı çıkıyor.
Sekizinci test adete 1 gün kala yine sabah idrarıyla yapıldı.
Dokuzuncu test te bugün yani adet günümde sabah idrarıyla yapıldı. Artık ikinci çizgi iyice belirgin hale geldi. Aynı zamanda bir ovülasyon testi daha yaptım yanındaki test gördüğünüz gibi iki çizgi de kırmızı.

İşte böyle kızlar sormak istediğiniz birşeyler varsa yanıtlarım. Veya isterseniz çamaşırsuyu testi falan hemen çekip yollayabilirim. Utanıyorum sadece. :)
valla heleal olsun böyle ayrıntılı çalışsaydık keşke ...bebişin cinsiyeti ne acaba

Geçmiş ilk gün 2 kasım
Gelecek ilk gün 10 aralık
Dün early test yaptım ama negatif çıktı, ama testlerin gelişimi bana umut verdi:KK37:

Merhaba arkadasslar yeni uyeyim adetime 4 gun var kan testi yaptirdim 0,100 cikti daha once dusuk yapmistim boyle degeri dusuk cikipta yukselen varmi?

valla heleal olsun böyle ayrıntılı çalışsaydık keşke ...bebişin cinsiyeti ne acaba
Bebeğimin cinsiyeti daha belli değil canım ama onu da kocakarı yöntemleriyle denedim. İki yöntem var ikisine göre de kız görünüyor. Çok merak ediyorum gerçek çıkacak mı diye :)

hadi hayırlısı:)
ben de merakdan çamaşır suyu denedim artı bugun test yaptım sonuç negatif:) adetime 4 gün var oğluşuma inş hayırla bi kardeş gelir rabbim isteyen herkeze nasip etsin

Lolalucy benim bi sorum olacak. Adetime tam bir hafta var ve bugün kan testi yaptım. 8,82 çıktı. Sonucun üzerinde 5ve üzeri pozitif olarak değerlendirilmiş. Hemşire 2 gün sonra tekrar etmelisin dedi. Gebeliğim kesinmi sence

Lolalucy benim bi sorum olacak. Adetime tam bir hafta var ve bugün kan testi yaptım. 8,82 çıktı. Sonucun üzerinde 5ve üzeri pozitif olarak değerlendirilmiş. Hemşire 2 gün sonra tekrar etmelisin dedi. Gebeliğim kesinmi sence
Vallaha bence kesin olma olasılığı çok yüksek. Normalde hcg her gün bir önceki günün değerinin iki katı olacak şekilde artar yani senin ilk değer 8 ise ertesi gün 16 sonra 32 gibi bir değer alması gerek. Eğer iki gün sonra 32 ve daha yüksek birdeğer çıkarsa sağlıklı giden bir gebeliğin var demektir. Bence hamilesin. İnşallah sorunsuz sıkıntısız sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım. Hayırlı olsun bebişin :)

Vallaha bence kesin olma olasılığı çok yüksek. Normalde hcg her gün bir önceki günün değerinin iki katı olacak şekilde artar yani senin ilk değer 8 ise ertesi gün 16 sonra 32 gibi bir değer alması gerek. Eğer iki gün sonra 32 ve daha yüksek birdeğer çıkarsa sağlıklı giden bir gebeliğin var demektir. Bence hamilesin. İnşallah sorunsuz sıkıntısız sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canım. Hayırlı olsun bebişin :)
Çok teşekkür ederim cevapladığın için beklicem iki güncük

X