Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

lolalucy .!.:
İlk test prediktor en gebelik testi. Adete 6 gün kala negatif çıktı. Orada gördüğünüz 10 dpo yumurtlamadan 10 gün sonra demek. Yani benim için ilişkiden 10 gün sonra demek çünkü o gün bir kez birlikte olmuştuk.
İkinci test adete 5 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Negatif.
Üçüncü test adete 4 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Silik çizgiyi görünce deli oldum.
Dördüncü testi de o testi doğrulamak için yaptım kendisi laboquick marka ultra erken gebelik testi olmaktadır.
Beşinci test adete 3 gün kala yapıldı. Sabah idrarıyla.
Altıncı test adete 2 gün kala yapıldı. Testin üst kısmı yapışık gibiydi bir test daha yaptım bu yüzden. Bu da yedinci test. Aynı zamanda sırf merakımdan sağdaki lh yazan ovülasyon testinden de yaptım gerçekten hamileysen çizgilerin ikisi de kırmızı çıkıyor.
Sekizinci test adete 1 gün kala yine sabah idrarıyla yapıldı.
Dokuzuncu test te bugün yani adet günümde sabah idrarıyla yapıldı. Artık ikinci çizgi iyice belirgin hale geldi. Aynı zamanda bir ovülasyon testi daha yaptım yanındaki test gördüğünüz gibi iki çizgi de kırmızı.

İşte böyle kızlar sormak istediğiniz birşeyler varsa yanıtlarım. Veya isterseniz çamaşırsuyu testi falan hemen çekip yollayabilirim. Utanıyorum sadece. :)
Canim hayirli olsun gebeligin.
yum gununu ovu testiyle mi ogrendin birde hangi gunleri degerlendirdin tesekkur ederim.

kalktım yaptım gece gece :)
inanılmaz köpürdü salladıkça köpük artmaya devam etti. köpük koyu kıvamlı. adetime 12 gün var. ilk denememiz tutar mı tutar :)

kızlar sabah tekrar yaptım rengi koyulaştı köpük 5 dk sabit kaldı. sonra köpeği yürüyüşe çıkartıp döndüm 45 dk sonra köpük kalmamıştı. rengi de nispeten daha açıktı. sanırım rengin değişmemesi gerekiyordu.

Merhaba kızlar bu çamaşırsuyu testi çok ilgimi çekti adetime 4 gün var bi kaç gündür gebelik belirtileri var sanki bende dayanamayıp az önce bu testi yaptım ve aynen bira köpüğü gibi oldu bembeyaz köpük oluştu ve geri sönmedi öyle kaldı. Şu an test yapmayı düşünmüyorum bakalım adetim geçsin bu test doğru cevap verdimi bana anlayacağım inşallah doğrudur

X