Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

öğleden sonra 3 te alacağım sonucu uff ama korkuyorum galiba fazla umutlandım bilmiyorum yaa nasip diyelim rabbim en doğru en güzel zaman bilir
[QUOnane-limon, post: 38022088, member: 637702"]kızlar bende dün akşam test yaptım negatif çıktı sonra saatler geçti aradan baktım 2. çizgi çok silikti sonra atmadım bekledim sabah baktım o da kaybolmuş. şimdi kan tahlili verdim çok merak ediyorum. adetim çarşamba günü daha 5 gün var sizce kanda açıkar mı
Cnm sonucu ne zaman alicaksin dun aksam bende ayni şekilde test yaptim sabahbaktigimda ikinci cçizgi vardi ve kaybolmadi benimde adetme 3gun var inşallah güzel haber alirsin babada umut olursun Cnm bekliyorum sonucunu[/QUOTE]

"nane-limon, post: 38022581, member: 637702"]öğleden sonra 3 te alacağım sonucu uff ama korkuyorum galiba fazla umutlandım bilmiyorum yaa nasip diyelim rabbim en doğru en güzel zaman bilir

Cnm sonucu ne zaman alicaksin dun aksam bende ayni şekilde test yaptim sabahbaktigimda ikinci cçizgi vardi ve kaybolmadi benimde adetme 3gun var inşallah güzel haber alirsin babada umut olursun Cnm bekliyorum sonucunu[/QUOTE][/QUOTE]
İnsallh cnm bnde çok merak ettim bizimle paylasirsin umarim sonucunu hakkında hayirlisi olsun

IMAG0448.jpg

Eklentiler

• IMAG0450.jpg
    IMAG0450.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 181
Silikte olsa var cizgi inşaallah hamilesindir hayirlisi bakalim senin adina çok sevindim :)))
Dün bir tane daha yaptım silik yine hayalet gibi idi var yok.arası...Ne heyecanlı gunlermis geçmek bilmiyor iki gün var adete .heyecenla gelmemesini bekliyorum .öyle kan testi veririm .Allahım sen herkesin gönlüne göre ver çok değişik duygu lar ya

X