Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Arkadaslar merhabe yeni uyeyim reglime 4 kala kan testi yaptim beta hcg 0,100 cikti artar sizce erkenmi yaptirdim ?

Kizlar bat a 5 gun var ovulasyon testim bu sekilde sizce norml mi yoksa hamilelikten suphelenmeli miyim gosuslerim 3 gundur aciyo ve kasik ve bel agrim var. Laboquick ultra erke gebelik testi hep negatif bu umidimi kiriyo açıkçası. Nolur yardim?

Eklentiler

• 20141206_123840.jpg
    20141206_123840.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 213
Kizlar bat a 5 gun var ovulasyon testim bu sekilde sizce norml mi yoksa hamilelikten suphelenmeli miyim gosuslerim 3 gundur aciyo ve kasik ve bel agrim var. Laboquick ultra erke gebelik testi hep negatif bu umidimi kiriyo açıkçası. Nolur yardim?
Normalde hamileysen ovülasyon testinin de pozitif çıkması gerekirdi canım ama bilemiyorum. Benim yumurtlamanın ertesi gününden itibaren göğüs uçlarım acımaya başlamıştı. Seninki belki de adet öncesi yaşanan bi durumdur. Umarım en kısa zamanda kavuşursun bebişine :)

belki de haklısın çok kafaya taktım bu ay ama bi ümit işte beklemekten başka çarem yok sanırım :KK43:

Ovülasyon testi ne ya arkadaşlar? Buradaki terimlere çok yabancıyım. Bat, ovülasyon testi vb... sayfa o kadar çok ki takip edemedim

bu arada ben domestosla test yaptım ilk döküşte köpürmüyo ama hafif çalkalayınca köpürüo ve sönmüyo iki kere yaptım aynı sey oluyo acaba dometsotla olmuyomu

C
Ovülasyon testi ne ya arkadaşlar? Buradaki terimlere çok yabancıyım. Bat, ovülasyon testi vb... sayfa o kadar çok ki takip edemedim
Canım ovülasyon testi yumrtlama gününü tespit etmek için idrarla ya da tükürükle yapılan bir testtir. Yumurtlama gününü tespit ettikten sonra o günlerde ilişkiye girmek bebek olma şansını arttırır. Ben kullandım. Bat da beklenen adet tarihi demek. Bir de sat var o da son adet tarihi. :)

Canım
bu arada ben domestosla test yaptım ilk döküşte köpürmüyo ama hafif çalkalayınca köpürüo ve sönmüyo iki kere yaptım aynı sey oluyo acaba dometsotla olmuyomu
Canım dökünce çamaşır suyunu bir parmak kalınlığında yoğun bira köpüğü gibi köpük oluşacak. Bir de domestosla da aynı sonucu almıştım ben

Canım

Canım dökünce çamaşır suyunu bir parmak kalınlığında yoğun bira köpüğü gibi köpük oluşacak. Bir de domestosla da aynı sonucu almıştım ben
ben ilk dökünce oluşmuo ama hafif çalkalıyorum çok hafif ama o zaman köpürüo ve dediğin gibi kalın bi köpük oluyo ve sönmüyo.

C

Canım ovülasyon testi yumrtlama gününü tespit etmek için idrarla ya da tükürükle yapılan bir testtir. Yumurtlama gününü tespit ettikten sonra o günlerde ilişkiye girmek bebek olma şansını arttırır. Ben kullandım. Bat da beklenen adet tarihi demek. Bir de sat var o da son adet tarihi. :)
Teşekkürler

ben ilk dökünce oluşmuo ama hafif çalkalıyorum çok hafif ama o zaman köpürüo ve dediğin gibi kalın bi köpük oluyo ve sönmüyo.
E hadi imşallah. Domestos koyu kıvamlı olduğu için hemen karışmıyordur tabi umarım istediğin gibi olur canım

Adetime 7gun var test yaptim negatif :KK43: belim cok agriyor belki yan etkisidir dedim demek degilmis :KK43: 7gune degisir mi sizce belim bu kdr cok agriyor bu normal mi ki? Hamilelik belirtisi byle midir :KK43: iki gundr byle

adete son 4 gün akşam hem ovulasyon testi hem erken gebelk testi yaptm ovulasyon koyu gebelk testi çok ama çok silk çıktı belli belirsiz yani ışığa tutunca sezilio yine de umutlandm yarın kar vermeden içm rahat etmicek inşallah hamileymdir kızlar

ben biraz önce yaptım testi.köpürdü ve tabaka halinde kaldı..bi de çamaşır suyu dökünce idrarın rengi koyulaştı..bu ay ovülasyon kitinde çift çizgiyi görmedim hep silik çıktı acaba hamikle miyim ya çok merak ediyorum....ben hala yumurtlama beklerken acaba hamile mi kaldım?

X