Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

slm kızlar bn çamaşır suyu ile yapılan gebelik testini uyguladım ve kördü ve öylece kaldı gitmedi köpük hamilemiyim acaba :)

Fotografini cekmek aklima gelmedi. Cizgiyi gorunce hamileyimdir dedim. Sonraki gun de tekrar denemek istedim ama olmadi. Saglik ocagi yarin kan testi yapiyormus. Insallah yarin ogleden sonra belli olacak hersey
Hadi hayrlisi canm ins bebia gwliyode

Öyle oluyor günüm geçti deseydin. Ben 3 gün önce yaptım adetime 3 gün varken. Geçti dedim . Pembe yalanlar bunlar bişi olmaz

bu arada ben pcoluyum
bende pkoluyum v bende koyu kıvamlı çamaşır suyuyla yaptm köpürdü hç sönmedi ama test yaptm yne çıkmadı bişey umud ediyorum ki hamile olıyım ve değerlerm çıkmamış olsun hç olmamaktansa allah isteye herkese versn

inş cnm bnm amin rabbim herkese anne olmayı nasip etsin
normal testlerde megatf çıkıyo bende şmdi int. erken gebelk testi aldm buralarda yok o gelene kdar zaten 2 gn tam adet olmam gereken gn o gn yapıcam bakalm eger pozitif çkarsa çamaşr suyu testi doğru bakalm son gnler

slm kızlar bir şey sorucam size bn kayın v. beraber oturuyorum ve ne zaman çocuktan konu açılsa doktora gidelim tedavimizi yaptıralım desek durun bekleyin olur zamanla diyor ben pco hastasıyım ve ilerde olmama ihtimali var aynı zamanda eltim de pco hastası ve korunuyorlardı çalıştığı için istemiyordu ona diyor ben torun istiyorum çocuk yapın bn çocuk istiyorum diyorum bekleyin diyor eşimi de kötü etkiliyor bn ne yapmamlazım bu durumda ne söylenir biliyorum ama çok üzülüyorum

Canim calla bnmkide istemiyo eltimn vr gerci onuda sevmiyo ama olmuyo deyince amannnnn olur diyo bnm psikolojimi etkiliyo bnde artk sylemiyrm bnce doktora gt drrim sonucta sn istiyosn kmseyi ilgilndrmz dedign gbi ilerdr olmama ihtimalide vr

Canm eltn sndn once mi ewli ki o yzdn onlrdan istiyodr sz yenisinz braz dha brbirnzi taniyn dye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…