Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Canım ben yarım saat popomun altına yastık koyup bekledim. Sonra duşa girdim. Kadının altta olduğu pozisyonla diz dirsek pozisyonu en etkili yollarmış. Ben ilkini hep deniyordum ama en son ikinci yöntemi denedim ondan mı oldu bilmiyorum artık :) utandım ayol :)

Canım bende yastık koyuyorum yarım saat olmasada 15 2o dakika bekliyorum her iki pozisyonuda yaptık valla olursa Rabbimin vardır bi bildiği bu ay kasık ağrım iğne batması gibi oluyo sürekli sarı bi akıntı var bunları gördükçe dahada çok ümitleniyorum ya hayırlısı

Önceki aylarda çok çalışmıştık ama bu ay hastalandığım için yumurtlama günümde sadece bir gün birlikte olduk o da doğum günümdü. Ben de çok üstünde durmadım fazla birlikte olamadık diye ama işte bir anlık birşey. Stres olmayınca oluyor herhalde. Ben nasıl olsa olmamıştır diye stres yapmadım son ana kadar...

Canım ben yarım saat popomun altına yastık koyup bekledim. Sonra duşa girdim. Kadının altta olduğu pozisyonla diz dirsek pozisyonu en etkili yollarmış. Ben ilkini hep deniyordum ama en son ikinci yöntemi denedim ondan mı oldu bilmiyorum artık :) utandım ayol :)
bende dün doktora gittim canım sol yumurtalıkta kist olmuş ama ilaç vermicem dedi .. bata 2 gün kaldı kan testide yapmadı adet olmazsan gel dedi

H

Hayırlısı canım yaaaa geçmiş olsun kist olsa da hamile olabilir misin yani?
evet canım net bişi sölemedi tabi dr hamilesin gibi ama olma ihtimali varmış kist olsa bile .. ama karnımda öyle gaz vardı ki bembeyazdı hiçbişey göremedi başta idrara sıkış gel bakalım dedi.. sonrada sol tarafta kist gördü ama ben sağ taraftan yumurtlamışım bu ay

Kizlar benim sag yumurtaligimda kist var ama polikistik bu nedenle hep adetim gec oluyo. Ama bu ay adetimden 5gun once kanamam oldu. Yerlesme kanamasi olabilir mi? Bide surekli idrara cikiyorum hamilelik belirtisi olabilir mi? Test yapmaya korlar oldum artik

Evet canım yumurtlama gününü ovülasyon testiyle belirledim tam doğumgünümdü ve sadece o gece birlikte olduk bu ay. Öncesinde de birlikte olmuştuk ama ovülasyon testi negatifti. Sonra doğum günümden sonra hastalandım çok fena grip oldum bir daha ilişki olmadı. İlk belirtim ilişkiden sonraki günün akşamı göğüs ucu acıması oldu. Sanki jiletlemişsin gibi acıyordu. Sonra bir yerde okudum ki döllenmeden hemen sonra olabilirmiş böyle. Ara ara şiddetlendi ara ara hafifledi acısı ama birkaç gün sürdü. İlişkiden 6-7 gün sonra da kasık ve karın ağrısı oldu. Hatta bir gün sabahtan akşama kadar ağrıdı. Yerleştiği gündü diye düşündüm. Adetime yakın sık idrara çıkma başladı. Ve beyaz ama şeffaf değil kokusuz bir akıntım oldu ama günlük ped kullanacak kadar yoğun. Bu da birkaç gün devam etti hala var ama eskisi kadar yoğun değil. Bir de adete 3-4 gün kala göğüs ucu acısı bitti. Ben dedim ki tamam demek ki bu ay da yok. Sonra göğüslerim bütün olarak acımaya başladı. Zaten adete 6 gün kala ve 5 gün kala yaptığım testler negatif çıkınca iyice inandım bu ay tutmadığına. Sonra göğüsler bütünüyle acımaya başlayınca tekrar test yaptım adete 4 gün kala pozitifleşmeye başladı. Ha bir de adete yakın uyku hali vardı. Ama ne uyku.... Uyuyordum uyandıramıyordum kendimi.... Hala devam ediyor. En belirgin belirtilerden biri de yine adete yakın bacak ağrıları oldu. Sanki saatlerce ayakta kalmışım gibi bel ve bacak ağrıları vardı ama ayak bileklerime kadar yani. Popom ağrıdı yaaa bildiğin :) etlerim dökülüyordu sanki. Onun dışında başka bi belirti hatırlamıyorum. Bulantım hala yok inşallah da olmaz ama doktoruma göre olacakmış. Ekşi yiyorum. Çok sevdiğim tatlıları görmek bile istemiyorum. Et aşeriyorum ve hergün yiyorum. Bunlar da adet tarihim 5 gün geçtikten sonra başladı. Bebeğim 4 hafta 4 günlükmüş :) mercimek kadar bi kese gördük dün ama kalp daha bu hafta oluşacakmış. Bu yüzden kalbini duyamadık. 2 hafta sonra tekrar gidicem doktora. İnşallah kalbini de duyarım da rahatlarım. O çift çizgiyi görünce bitmiyor. Sonrasında bi keseyi göreyim diyorsun sonra kalbini duyayım... Sonra eli ayağı sağlam mı yok ikili testiydi yok dopleriydi..... Doğana kadar bitmiyor endişeler. Allah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah... Ve bebek bekleyen her ay aynı heyecanla dua eden herkese allahım en kısa zamanda bebeklerini nasip etsin. Her birinize ayrı ayrı dua ediyorum....

çok teşekkür ederim bu güzel ve ayrıntılı mesajın için.bu ay bende ovulassyon testi ile tespit ettim yumurtlama günümü ve belirtilerim çok fazla adetime 3 gün var inşallah bende öğrenirim bu güzel haberi...rabbim seni ve bebeğini korusun canım

Gunaydin arkadaslar.. bende yaklasik 3-4 yildir cocuk istiyordum fakat olmadi ilk bebegim.dogal yolla olmustu .. simdi tup bebek yaptirdik persembe sonuc gunum ama burda okudum evde ovulasyon testi vardi yaptim az once 2. Cizgi silik cikti acaba oldumu hamilemiyim ki of cokheycanliyim insallah tutmustur..rabbim.isteyen herkeze cok aratmadan verir insallah cok iyi biliyorumki her ay oldumu tuttumu gerginligi ve pskolejisi..

Kızlar bugün 2. çizgi silik çıktı 2 gün var reglime sizce?? iki gün önce de kahverengi leke gelmişti ya şuan çok heyecanlıyım.

QUOTE="cIeopatra, post: 37715185, member: 579421"]Ben de de bu gün 2. cizgi silik çıktı :)) yarın sabah tekrar yapıcamm :)) hadi inşallahhhh[/QUOTE]
bende tam sevinemiyorum daha 2 gün var diye ama silik bile olması umutlandırdı bende yarın kan testi yaptıracağım:) hakkımnızda hayırlısı olsun birlikt güzel haberi veririz inşallah yarın:) senin belirtilerin nelerdi senin kaç gün var regline?[

QUOTE="cIeopatra, post: 37715185, member: 579421"]Ben de de bu gün 2. cizgi silik çıktı :)) yarın sabah tekrar yapıcamm :)) hadi inşallahhhh
bende tam sevinemiyorum daha 2 gün var diye ama silik bile olması umutlandırdı bende yarın kan testi yaptıracağım:) hakkımnızda hayırlısı olsun birlikt güzel haberi veririz inşallah yarın:) senin belirtilerin nelerdi senin kaç gün var regline?[[/QUOTE]
benmde bat çarşamba ama dün geceki test negatif çıktı karnım acayip ağrıo ara ara adet geliooooo

bende tam sevinemiyorum daha 2 gün var diye ama silik bile olması umutlandırdı bende yarın kan testi yaptıracağım:) hakkımnızda hayırlısı olsun birlikt güzel haberi veririz inşallah yarın:) senin belirtilerin nelerdi senin kaç gün var regline?[
benmde bat çarşamba ama dün geceki test negatif çıktı karnım acayip ağrıo ara ara adet geliooooo[/QUOTE]
benim sat 17 ekimdi. bat ise 12 kasım. 10 gün önce göğüslerim şişti, arkadşam farketti sonra acımaya başladı, kasıklarımda da göğüslerimin şiştiği gün aşırı batma oldu normalde regli günümde ya da bir gün önce kasık ağrısı olurdu bu sefer 10 gün önceden oldu bir sol bir sağ, sonra cumartesi günü eşimle ilişkiden sonra peçeteye pembe bi leke geldi sildim geçtyi ben üzüldüm regl oluyorum diye, ertesi sabahta kahverengi bi leke geldi ve bitti, regl olmadım, bunu yerleşme kanamasına yordum. inşallah minosum yarın hayırlı güzel haberleri veririz, bend eyarın kan testi yaptıracağım bakalım.

benmde bat çarşamba ama dün geceki test negatif çıktı karnım acayip ağrıo ara ara adet geliooooo[/QUOTE]

benim bat persembe bugün 13. gün iğne olalı bende leke falan olmadı daha ama karnım ağrıyo biraz arasra aet olcakmsım gibi akıntı da var göğüslerdede dolgunluk var bide karnımın alt bölgesinde de dolgunluk hissediyorum:) yarın tekrar haberleselim güzel haberlerle:)

benmde bat çarşamba ama dün geceki test negatif çıktı karnım acayip ağrıo ara ara adet geliooooo
benim sat 17 ekimdi. bat ise 12 kasım. 10 gün önce göğüslerim şişti, arkadşam farketti sonra acımaya başladı, kasıklarımda da göğüslerimin şiştiği gün aşırı batma oldu normalde regli günümde ya da bir gün önce kasık ağrısı olurdu bu sefer 10 gün önceden oldu bir sol bir sağ, sonra cumartesi günü eşimle ilişkiden sonra peçeteye pembe bi leke geldi sildim geçtyi ben üzüldüm regl oluyorum diye, ertesi sabahta kahverengi bi leke ve bitti, regl olmadım, bunu yerleşme kanamasına yordum. inşallah minosum yarın hayırlı güzel haberleri veririz, bend eyarın kan testi yaptıracağım bakalım.[/QUOTE]

inş canım ya rabbim hayırlısıyla güzel haberler vermeyi nasip etsin ama gebesin :) çokk sevindim banada dua et hamilelerin duası kabul olurmuş :) c.tesi dr a gittim bende öle gaz vardı ki karnımda bembeyaz bulut gibiydi zor gördü rahmimi ve yumurtalıklarımı .. sağ taraftan yumurtlamışım .. rahimde adet olacakmış gibi kasılma yok dedi bekleyelim dedi beyaz akıntımı faretti muayenede fitil verdi akıntı için.. beni rahatsız etmiyo akıntı dedim ama bu artar sen kullan dedi bunlarda bana ümit oldu ama test negaitf çıktı :KK43:

benim sat 17 ekimdi. bat ise 12 kasım. 10 gün önce göğüslerim şişti, arkadşam farketti sonra acımaya başladı, kasıklarımda da göğüslerimin şiştiği gün aşırı batma oldu normalde regli günümde ya da bir gün önce kasık ağrısı olurdu bu sefer 10 gün önceden oldu bir sol bir sağ, sonra cumartesi günü eşimle ilişkiden sonra peçeteye pembe bi leke geldi sildim geçtyi ben üzüldüm regl oluyorum diye, ertesi sabahta kahverengi bi leke ve bitti, regl olmadım, bunu yerleşme kanamasına yordum. inşallah minosum yarın hayırlı güzel haberleri veririz, bend eyarın kan testi yaptıracağım bakalım.

inş canım ya rabbim hayırlısıyla güzel haberler vermeyi nasip etsin ama gebesin :) çokk sevindim banada dua et hamilelerin duası kabul olurmuş :) c.tesi dr a gittim bende öle gaz vardı ki karnımda bembeyaz bulut gibiydi zor gördü rahmimi ve yumurtalıklarımı .. sağ taraftan yumurtlamışım .. rahimde adet olacakmış gibi kasılma yok dedi bekleyelim dedi beyaz akıntımı faretti muayenede fitil verdi akıntı için.. beni rahatsız etmiyo akıntı dedim ama bu artar sen kullan dedi bunlarda bana ümit oldu ama test negaitf çıktı :KK43:[/QUOTE]
İnşallah sen de hamilesindir, ben hala tam sevinemiyorum yarın kan testi yaptıcağım o zaman belli olacak her şey Allah gönlümüze göre versin, sen ne zamandır dneiyorsun?
Ben 15 Eylül 2013 te evlendim, bu eylülde korunmayı bıraktık. 2 kere regl gördüm bu eğer olmassa 3. olacak:)

benim bat persembe bugün 13. gün iğne olalı bende leke falan olmadı daha ama karnım ağrıyo biraz arasra aet olcakmsım gibi akıntı da var göğüslerdede dolgunluk var bide karnımın alt bölgesinde de dolgunluk hissediyorum:) yarın tekrar haberleselim güzel haberlerle:)[/QUOTE]
hadi inş hayırlı haberler verirsin canım benim testte negatif çıktı dün gece bi dahada yapmıcam kırmızılar gelio belli

inş canım ya rabbim hayırlısıyla güzel haberler vermeyi nasip etsin ama gebesin :) çokk sevindim banada dua et hamilelerin duası kabul olurmuş :) c.tesi dr a gittim bende öle gaz vardı ki karnımda bembeyaz bulut gibiydi zor gördü rahmimi ve yumurtalıklarımı .. sağ taraftan yumurtlamışım .. rahimde adet olacakmış gibi kasılma yok dedi bekleyelim dedi beyaz akıntımı faretti muayenede fitil verdi akıntı için.. beni rahatsız etmiyo akıntı dedim ama bu artar sen kullan dedi bunlarda bana ümit oldu ama test negaitf çıktı :KK43:
İnşallah sen de hamilesindir, ben hala tam sevinemiyorum yarın kan testi yaptıcağım o zaman belli olacak her şey Allah gönlümüze göre versin, sen ne zamandır dneiyorsun?
Ben 15 Eylül 2013 te evlendim, bu eylülde korunmayı bıraktık. 2 kere regl gördüm bu eğer olmassa 3. olacak:)[/QUOTE]
bende yazın başladım ama sonra ara verdik yine kızım 3 yaşında kardeş oldun istedik ama doktorda gebeliği tavsiye etti çünkü geçmişte bi anomali gebelik geçirdim yaş 31 ilerde anomali riski dahada artar gebe kal hemen dedi

Ben 15 Eylül 2013 te evlendim, bu eylülde korunmayı bıraktık. 2 kere regl gördüm bu eğer olmassa 3. olacak:)
bende yazın başladım ama sonra ara verdik yine kızım 3 yaşında kardeş oldun istedik ama doktorda gebeliği tavsiye etti çünkü geçmişte bi anomali gebelik geçirdim yaş 31 ilerde anomali riski dahada artar gebe kal hemen dedi[/QUOTE]

Maşallah bir tanede çocuğun varmış ne güğzle o duyguyu yaşatmış Allahım sana 31 yaş bugünün standartlarına göre ilk çocuk yaşı sen 2.ciyi düşünüyorsun ne güzel şimdi ki kızlar 31 de evleniyor zaten:) sabret canım ya benim annem kardeşimi 40 yaşında doğurdu bu ay olmazsa bir daha ki ay herşeyin bir çözümü vardır.

X