Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

slm kızlar bir şey sorucam size bn kayın v. beraber oturuyorum ve ne zaman çocuktan konu açılsa doktora gidelim tedavimizi yaptıralım desek durun bekleyin olur zamanla diyor ben pco hastasıyım ve ilerde olmama ihtimali var aynı zamanda eltim de pco hastası ve korunuyorlardı çalıştığı için istemiyordu ona diyor ben torun istiyorum çocuk yapın bn çocuk istiyorum diyorum bekleyin diyor eşimi de kötü etkiliyor bn ne yapmamlazım bu durumda ne söylenir biliyorum ama çok üzülüyorum

canim kesinlikle gidin doktora neden.kv dinliyosun ki?ayrica herseyi.bilmek.zorunda degil.. ona habet vermeden gidin doktora hatta kimseye de soylemeyin daha iyi... cunku pko belirsiz bi hastalik ne zaman tutturacagmz belli.degil en.guzel.doktor kontrolunde olan...

canim kesinlikle gidin doktora neden.kv dinliyosun ki?ayrica herseyi.bilmek.zorunda degil.. ona habet vermeden gidin doktora hatta kimseye de soylemeyin daha iyi... cunku pko belirsiz bi hastalik ne zaman tutturacagmz belli.degil en.guzel.doktor kontrolunde olan...

evet cnm eşimin üstüne öyle bir etki yaratıyoki ne yapıyo ne diyo bilmiyorum

Canim calla bnmkide istemiyo eltimn vr gerci onuda sevmiyo ama olmuyo deyince amannnnn olur diyo bnm psikolojimi etkiliyo bnde artk sylemiyrm bnce doktora gt drrim sonucta sn istiyosn kmseyi ilgilndrmz dedign gbi ilerdr olmama ihtimalide vr

gidiyorum zaten cnm ilerde olmassa o sahip çıkıcak mı bna sanki surat asıyo birde

eltim birde polis istanbulda onun yanına gidiyo 2-3 gün zor duruyo yanlarında bn daha çok yanındayım herşeyini biliyorum bna daha yakın olması gerekmez mi eltime bu konuda bişe diyemiyo ama bna herşeyi diyo o gelinse bnde gelinim anlamıyorum bir türlü

eltim birde polis istanbulda onun yanına gidiyo 2-3 gün zor duruyo yanlarında bn daha çok yanındayım herşeyini biliyorum bna daha yakın olması gerekmez mi eltime bu konuda bişe diyemiyo ama bna herşeyi diyo o gelinse bnde gelinim anlamıyorum bir türlü
Sennlr artik yuz goz olms canm tavrini koy allh gostermsn snn cocugn olmasa npck bn yapmayn gtmeyn dedim dcek mi tabiki hayr koy tavrini hic gttiguni bile soyleme sinucta snn kararn kmdeyi ilgilndrmz bu k.v

Sennlr artik yuz goz olms canm tavrini koy allh gostermsn snn cocugn olmasa npck bn yapmayn gtmeyn dedim dcek mi tabiki hayr koy tavrini hic gttiguni bile soyleme sinucta snn kararn kmdeyi ilgilndrmz bu k.v

yani cnm öle yapıyorum artık

evet cnm eşimin üstüne öyle bir etki yaratıyoki ne yapıyo ne diyo bilmiyorum

sende esin.ustunde.baski kurmaya calis canim zorla git doktora bence boyle bekledgn bosa zaman tuketmek olabilir...karnm agriyo de bahane bisey uydur doktora gidin bi gerisi gelir sen bosver eltini kv ni falan kimseden hayir gelmez...

ben serophene kullandim 5.gunu basliyosun 5 gun iciyosn sonra ovitrelle catlatma ignesi kullandm 17. gunde.. yumurtalarn durumuna gore veriyo doktor canim igneyide..

Kızlar merhaba. Bu ay dayanamayıp ta adetime 6 gün kaladan adet günüme kadar yaptığım gebelik ve ovülasyon testlerinin sonuçlarını paylaşmak istedim. Hatta ayıp olmayacağını düşünüyorsanız idrarla yapacağım çamaşır suyu ve karbonat testlerinin de canlı canlı videolarını çekip koyabilirim bu topiğe. Ama ayıp olur diye çekiniyorum. Herkes benim idrarımı görmek durumunda değil. Sizden gelecek olan talebe göre koyabilirim. İşte testler...
Eki Görüntüle 1291975
Kızlar merhaba. Bu ay dayanamayıp ta adetime 6 gün kaladan adet günüme kadar yaptığım gebelik ve ovülasyon testlerinin sonuçlarını paylaşmak istedim. Hatta ayıp olmayacağını düşünüyorsanız idrarla yapacağım çamaşır suyu ve karbonat testlerinin de canlı canlı videolarını çekip koyabilirim bu topiğe. Ama ayıp olur diye çekiniyorum. Herkes benim idrarımı görmek durumunda değil. Sizden gelecek olan talebe göre koyabilirim. İşte testler...
Eki Görüntüle 1291975

Mrb yorumlarinizi okudum simdide camasirsuyuyla yaptiginiz testi bende yaptm ayni sizinki gibi oldu icime bi umut dustu yanilma olabilirmi acaba daha adetime 3 gun var :/

Arkadaşlar merhaba hemen bu saatte üye oldum ve lütfen bana cevap verin adetime 2 hafta varken kasıklarım da Bıçak batar gibi ağrı oldu özellikle sol da kramp girdi vekusmalarım oldu agrefisleşmeye ve duygusallaşmaya başladım akıntım arttı göğüslerim ağrımaya başladı normal de adetimden 2-3 gün önce ağrırdı bende dayanamadım evde test yaptım ama negatif çıktı bugün adetime 5 gün var ben kokulara karşı hassas olmaya başladım sürekli sıcak basıyo ve doymak bilmiyorum sizceadet belirtisi mi yoksa gebelik mi psikolojik olur mu acaba çok merak ediyorum lütfen bana cevap verin :KK43:

Arkadaşlar merhaba hemen bu saatte üye oldum ve lütfen bana cevap verin adetime 2 hafta varken kasıklarım da Bıçak batar gibi ağrı oldu özellikle sol da kramp girdi vekusmalarım oldu agrefisleşmeye ve duygusallaşmaya başladım akıntım arttı göğüslerim ağrımaya başladı normal de adetimden 2-3 gün önce ağrırdı bende dayanamadım evde test yaptım ama negatif çıktı bugün adetime 5 gün var ben kokulara karşı hassas olmaya başladım sürekli sıcak basıyo ve doymak bilmiyorum sizceadet belirtisi mi yoksa gebelik mi psikolojik olur mu acaba çok merak ediyorum lütfen bana cevap verin :KK43:
Canim bence sen testi cok erken yapmissin bu saydiklarin hamislik belirtisi gibi duruyo Allah hakkinda hayirlisini versin canim

adet gununu bekle canim erken test yapmissin hakkaten... :) belirtiler olumlu yonde insallah guzel haberi alirsin:)

cnm mrb hamilelikte olabilir adet belirtiside piskolojikte olabilir cnm içini gönlünü ferah tut bekle veya erken gebelik testi yapabilirsin inş hamilesindir güzel haberlerini alırız

ben serophene kullandim 5.gunu basliyosun 5 gun iciyosn sonra ovitrelle catlatma ignesi kullandm 17. gunde.. yumurtalarn durumuna gore veriyo doktor canim igneyide..

hım anladım cnm bnde klomen kullanıyorum serophen de kullandım ama yumurta hiç gelişmiyo

X