Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

bende yazın başladım ama sonra ara verdik yine kızım 3 yaşında kardeş oldun istedik ama doktorda gebeliği tavsiye etti çünkü geçmişte bi anomali gebelik geçirdim yaş 31 ilerde anomali riski dahada artar gebe kal hemen dedi

Maşallah bir tanede çocuğun varmış ne güğzle o duyguyu yaşatmış Allahım sana 31 yaş bugünün standartlarına göre ilk çocuk yaşı sen 2.ciyi düşünüyorsun ne güzel şimdi ki kızlar 31 de evleniyor zaten:) sabret canım ya benim annem kardeşimi 40 yaşında doğurdu bu ay olmazsa bir daha ki ay herşeyin bir çözümü vardır.[/QUOTE]

amin herşeyin hayırlısı inşallah :)

çok teşekkür ederim bu güzel ve ayrıntılı mesajın için.bu ay bende ovulassyon testi ile tespit ettim yumurtlama günümü ve belirtilerim çok fazla adetime 3 gün var inşallah bende öğrenirim bu güzel haberi...rabbim seni ve bebeğini korusun canım
İnşallah canım iyi dileklerin için teşekkürler dualarım senimle umarım hamişsindir... :)

Ay
Kızlar bugün 2. çizgi silik çıktı 2 gün var reglime sizce?? iki gün önce de kahverengi leke gelmişti ya şuan çok heyecanlıyım.
Ayyyyyy hadi inşallah hamişsindir canım yaaa silik çizgi öyle söylüyor. Sen bi kan testi yaptırsana canım?

Sağlık ocağında test yapmadılar günüm geçmediği için işe geri dönüyorum. .

Arkadaşlar kafam karışık biraz aklımda deli sorular o_O gebelik testlerini ne zaman yapsak doğrudur regl günü mü geçince mi bir de akşam yapılırsa olurmu?

Kızlar ben bu çamaşır suyu testini az önce domestosla yaptım. Şeffaf bardakta, en az 2 cm sabit köpük oluştu. Garanti bi şey olmasa da ne bileyim umutlandım gene de :) Adetime 3-4 gün var, olumlu bi gelişme olursa sizlerle paylaşırım. Kasık ağrısı, akıntı,aşırı yorgunluk gibi belirtilerim var, hayırlısı bakalım.

Canı
Kızlar ben bu çamaşır suyu testini az önce domestosla yaptım. Şeffaf bardakta, en az 2 cm sabit köpük oluştu. Garanti bi şey olmasa da ne bileyim umutlandım gene de :) Adetime 3-4 gün var, olumlu bi gelişme olursa sizlerle paylaşırım. Kasık ağrısı, akıntı,aşırı yorgunluk gibi belirtilerim var, hayırlısı bakalım.
Canım o testi bende yaptım aynı şey oldu köpüklü kaldı benimde adetime 3-4 gün var canım dün akşam normal test yaptım malesef negatif çıktı çok umutluyum aynı belirtiler bende de var hayırlısı olsun inşallah hepimiz için

köpürmedi yani:) arkadaşımınki benim ilk yaptığım tes gibi köpürmedi, arkadaşımla birlikte bende 2. testi yaptım benimkide köpürmedi ilki bira köpüğü gibi köpürmüştü. pek güvenmedim bu teste:)
Bende simdi camasirsuyu testink yaptm kopurdu kopursu bira gbi sonmedi ama karbonat yoyok onu yapamadm adetime 4 gn var testte negatf ckti bugn hamilemiyin acaba

Ka
Canim bnm idrarmda sennki gbi kopurdu camasr synda adetme 4gn vr testte negatf ckti karbont yktu yapsnadm ama sncr
Karbonat tırt zaten ben hala yapıyorum hala köpürmüyo. Cinsiyet testi için kullanılıyor bence o. Köpürürse erkek köpürmezse kız.

En s
Arkadaşlar kafam karışık biraz aklımda deli sorular o_O gebelik testlerini ne zaman yapsak doğrudur regl günü mü geçince mi bir de akşam yapılırsa olurmu?
En sağlıklısı regl 4-5 gün geçince yapmak canım. Ama bazen bazılarında erken sonuç verebiliyor. Benim gibi. Adetten 4 gün önce normal gebelik testi pozitifti

Ka

Karbonat tırt zaten ben hala yapıyorum hala köpürmüyo. Cinsiyet testi için kullanılıyor bence o. Köpürürse erkek köpürmezse kız.
Yani bn smdi hamilemiyimdr cann ay ck merk ediyorm daha testte ckmadi catlatma ignesi yapldi bu ay ck mrak ddiyorm doktr umitlnmeyn dedi Ma yptm camasr syunu fokur fokur kabrdi sknmedi hc

vay be :) tebrikler arkadaşım nasıl bir azimdir bu çok bilgilendirici olmuş yalnız ben de erken gebelik yapmayı düşünüyodum ilişkiden daha 3 gün geçti çıkmaz demek ki boşa almayayım.

Yani bn smdi hamilemiyimdr cann ay ck merk ediyorm daha testte ckmadi catlatma ignesi yapldi bu ay ck mrak ddiyorm doktr umitlnmeyn dedi Ma yptm camasr syunu fokur fokur kabrdi sknmedi hc
İnşallah öyledir canım ama klomen gibi ilaçler ve çatlatma iğneleri de hormon olduğu için bunlar köpürtüyor olabilir aklında olsun. Ama umarım hamişsindir

Ben adet olmama gereken gun test yaptim sendeki bat gunundeki gibi cikti. Simdi yapiyorum bat1 deki gibi cikiyor. Anlamadim ne oldugunu. Ayni marka testle de yaptim farkli markalardan da yaptim. Hamile miyim degil miyim yok mu bi yorum yapacak

Ben adet olmama gereken gun test yaptim sendeki bat gunundeki gibi cikti. Simdi yapiyorum bat1 deki gibi cikiyor. Anlamadim ne oldugunu. Ayni marka testle de yaptim farkli markalardan da yaptim. Hamile miyim degil miyim yok mu bi yorum yapacak
Canm yuklesb keske fotorafini silikse 2. Cizgi hamilesn diyolar ama gormedn bsi dyemm

Fotografini cekmek aklima gelmedi. Cizgiyi gorunce hamileyimdir dedim. Sonraki gun de tekrar denemek istedim ama olmadi. Saglik ocagi yarin kan testi yapiyormus. Insallah yarin ogleden sonra belli olacak hersey

X