Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

hım anladım cnm bnde klomen kullanıyorum serophen de kullandım ama yumurta hiç gelişmiyo
incir.kuru diye bisey varmis burda okudum ben yapmadim dedikleri gibi usengec bi insan.oldgmdan ama hergun bi tane kuru incir yedim yinede :) bal corek otu tarcinda iyi geliyoms galiba destek icin bunlari denesene cnm

incir.kuru diye bisey varmis burda okudum ben yapmadim dedikleri gibi usengec bi insan.oldgmdan ama hergun bi tane kuru incir yedim yinede :) bal corek otu tarcinda iyi geliyoms galiba destek icin bunlari denesene cnm

deniycm cnm sağol ahmet maranki 3 hafta soğan kürü sonra 1 gün civan perçemi aslan pençesi ada çayı 2. gün de hayıt tohumu bunları deniycm şimdi cnm

evet evet sogan kurunu unuttum ben de olmasaydi bu ay denicektim kurunu... sifa olsun canim

aminn canımm hamilelerin duası kabul olurmuş dua et bizlere cnm bir de meryem suresinin 19.21.22 ayetleri yasin suresinin de 82.83 ayetlerini bir kağıda yazıp zemzem suyunda yazıları çıkana kadar bekletip sonra içiliyormuş hamile kalmak için

aminn canımm hamilelerin duası kabul olurmuş dua et bizlere cnm bir de meryem suresinin 19.21.22 ayetleri yasin suresinin de 82.83 ayetlerini bir kağıda yazıp zemzem suyunda yazıları çıkana kadar bekletip sonra içiliyormuş hamile kalmak için[/QUOTE
insallah canimm cok.icten.soyluyorum sende hemen al kucsgina.. herkes alsinn... sen elinden geleni yap dua et ve inan.. emeklernin karsiliginida alirsin hayirlisiysa.. harekette onemli imkanin varsa hareket et surekli spor eksik etme..

gidiyorum zaten cnm ilerde olmassa o sahip çıkıcak mı bna sanki surat asıyo birde
Aman assin cnmkide asiyodu smdi konusmuyo evime ble glniyo allhtsn kocm laf ettrmuyo bz istiyorz dyo bni
ben serophene kullandim 5.gunu basliyosun 5 gun iciyosn sonra ovitrelle catlatma ignesi kullandm 17. gunde.. yumurtalarn durumuna gore veriyo doktor canim igneyide..
Ayy canm cok sevndm hayrli olsn allah kucagina almayi nasip etsn bnde bu ay tedavi gordum snn gbi hap catlatma ignesi bugn yarn adet olmm lazm belirtilern neler

Arkadaşlar merhaba hemen bu saatte üye oldum ve lütfen bana cevap verin adetime 2 hafta varken kasıklarım da Bıçak batar gibi ağrı oldu özellikle sol da kramp girdi vekusmalarım oldu agrefisleşmeye ve duygusallaşmaya başladım akıntım arttı göğüslerim ağrımaya başladı normal de adetimden 2-3 gün önce ağrırdı bende dayanamadım evde test yaptım ama negatif çıktı bugün adetime 5 gün var ben kokulara karşı hassas olmaya başladım sürekli sıcak basıyo ve doymak bilmiyorum sizceadet belirtisi mi yoksa gebelik mi psikolojik olur mu acaba çok merak ediyorum lütfen bana cevap verin :KK43:
Canim ayni belrtilwr benmde var sanki ku
cnm bende koyu caması suyu ıle yaptım aynı snınkı gını oldu hatta ıkı prmak kalınlıkta catlatma ıgnesı vurulalı 12 gunum
canm bendede çk köpürdü bugn yarn regl olcam ama bende çatlatyma iğnesi vuruldum 1 kasımda onn etkisi de olablr ama bende heycanlandm

Aman assin cnmkide asiyodu smdi konusmuyo evime ble glniyo allhtsn kocm laf ettrmuyo bz istiyorz dyo bni

Ayy canm cok sevndm hayrli olsn allah kucagina almayi nasip etsn bnde bu ay tedavi gordum snn gbi hap catlatma ignesi bugn yarn adet olmm lazm belirtilern neler

saoll canım amin cümlemizinkini:) belirtilerim herkesin dediği gibi aynı adet olcakmışsın gibi ağrı oluyo özellkle sağ kasığııma doğru sancı giriyo baldırıma doğru uzanıyo hatta..
akıntı da oluyo
sık tuvalete gitme
göğüslerde dolgunluk
yorgunluk ve hiç bisey yapmama isteğii:)
gaz da var ya ben hiç yaşamamıştm bu kadar daha önce:)
bunlar ciddi anlamda tam adetime 2 kala başladı onun öncesinde çookk hafif ve nadiren oluyodu..

saoll canım amin cümlemizinkini:) belirtilerim herkesin dediği gibi aynı adet olcakmışsın gibi ağrı oluyo özellkle sağ kasığııma doğru sancı giriyo baldırıma doğru uzanıyo hatta..
akıntı da oluyo
sık tuvalete gitme
göğüslerde dolgunluk
yorgunluk ve hiç bisey yapmama isteğii:)
gaz da var ya ben hiç yaşamamıştm bu kadar daha önce:)
bunlar ciddi anlamda tam adetime 2 kala başladı onun öncesinde çookk hafif ve nadiren oluyodu..
ayyyyy var var bendede aynısı umarm bende hamişimdr ya çk istiyorm byle bekliyormbugn yarn olmıym hamile

Çok teşekkür ederim canlarım adetime 3-4 gün var bakalım ne belirtisiymiş hep beraber görücz iyi dilekleriniz için teşekkür ederim öğrendiğim zaman sonuç neyse ilk sizinle paylaşcam:)

Garip ama bendede hasta olacakmisim gibi agrim var batma var kist falan boyle agri yaparmi
Ta taaaaaa canm revl oldm cok uzgunun yarn yne doktora off allahm off yne umutlar suya dustu
Hadi yaa tuh bende senden bekliyodum bidahaki ay beraber beklicez o zaman bende haftaya gidecem ilk kez doktora bakalim. Ama bende gariplik var adet olacak.gibi sancim var dunden veri kasikta batma var korkmaya basladim

X