Acil bakar mısınız lütfen hamile olabilir miyim 🥹

İnşAllah canım ezan okunuyor inşallah dualarımız kabul olur hepimiz isteyen herkes hamiledir

Kuzum ben çok erken öğrendim ilk kez daha yarın gidicem doktora keseyi görmek için ki ben 4+6 yım acaba görünür mü kaygısı yaşıyorum üç haftalikta nasıl görünebilir bebeğin ve kesenin bilimsel boyutu asikare hiç canını sıkma biraz beklemen gerekecek sadece HCG artışıni takip iki üç güne bir kâfi.. hiç olumsuz düşünme herşey güzel olacak inşallah sabırlı ol bu süreçte

Merhaba ben Adetin 3.Günü geçikmesinde bu kadar silik çizgiyle öğrenmiştim telefon flaş tutunca belli oluyordu hatta inanmayıp 3 kere test yaptım aynı günde farklı marka hepsi silikti zor gözüküyordu bence hamilesin canım hayırlısı olsun

Herkes aynı şeyi dedi 3+3 günlük bebeğe nasıl bakmaya kalktı dedi kaç haftalıkken görünür peki kese büyük ihtimal benim haftaya çarşamba günü tekrar randevum var çok teşekkür ederim umut oluyosunuz Rabbim senin bebeğini de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım senin için dua edeceğim çünkü gurbettesin ben bir sorun olduğunu sanmıyorum sadece birazcik sabır et ve bu süreçte bebeğine iyi davran ki kaygısız gelişsin sen de bir an evvel gör inşallah

Tamam yarın sabah ilk idrarla yapar yazarım. Bunu az önce yaptım öyle gezinirken burda merak ettim deneyim bi dedim. Sonra yok Pınar sen yine hayal görüyorsun bu çizgileri dedim ama siz de var gibi dediniz
Umarm vardır miniğin seninledir inşallah benim erken belirtilerm göğüse sadece dokununca hassasiyet beyaz kuruyan kokusuz akıntı gaz adet olacakmsm gbi kasık ağrısydı. Ama herkeste olacak diye de şart yok zaten. sabah görüşmek üzere diyelim güzel haberlerle
Onca sene okumuş kafa patlatms doktorlardan maşallah daha emin ve bilgilisiniz insanları korkutmayn boşuna. Düşük riski olan hastalar bile alttan muayne edilir ozaman tüm hamilelik boyunca ilişkiye de girilmemesi lazım ilişki daha çok zorluyor vajinayı ne alaka kesinlikle baktrmayn. İnsanlarda korku yaratmaya gerek yok. Rahim nerde bebek nerde cihazn girdiği parmak kadar düşüğe sebep olacağını asla sanmyorum. Öyle olsa ilk üç ay ilişki yasak olurdu cinsel ilişkide sınırlama yok ama muayene de varmı. Sağlıklı hiçbir çocuk öyle bı muayne fln düşmez. Birilerinin denk gelmiş muayeneden sonra kanaması fln böyle böyle yayılmış. Bende hep alttan muayne oldum hamilelgmin başlarında.

Daha bilgili olduğumu falan idda etmedim asla . Siz konya daki Ali Acar hocamızla hiç tanışmamışsınız sanırsam kendinizi dünyadaki en iyi kadın doğum uzmanları arasında ilk 5. Sırada doktorum olur beni doğurtanda kendisi şimdi ise kendim onunla devam etmekteyim . Bu bilgileri boş keseden kimseye sallamıyorum. Ben de bir sağlıkçıyım zaten .. şimdi gelelim sert ilişkilerde hamilelik sürecinde ilk 3 ay çok fazla kese etrafında ultrasonla görülcek derecede kanamalarla gelen bir çok hastaya şahit oldum dediğim gibi bir sağlıkçıyım . Artı olarak altan muane eğer gebelikte başlangıçtaysa bakılmaz . Betanın keseyi görcek kadar yükselmesi beklenir 4000 bin küsürlerdeyse ve üstüyse arından kese veya bebek gözükmüyorsa dış gebelik boş gebelik şüphesi ile müdahale edilir durup duruken dur ultrasonla gözükmedi birde alttan bakayım demek ne yazık ki doğru tercih değildir çünkü düşük riskini artırmaktadır . TEKRAR TEKRAR YAZIYORUM SAĞLIKÇIYIM. İlişki yüzünden kanama yaşayanlarıda gördüm bu yüzden ilk üç ay ilişki yasağı konulanlarında sert bir şekilde ultrasonla bakıldığında düşükle bize gelen hastaları da gördüm. Ne yazık ki bende bebekle sınanıyorum ve burdan bilgi toplamaktan güzel haberler almaktan vazgeçmiyorum. Birşeyler paylaşılınca güzeldir . Burda olmam bilgisiz olduğum anlamına gelmiyor canım arkadaşım 5 yıl ebelik okudum bu sektördeydim 7 yıl çalıştım stajlarımla 10 yıl . Bilgiyse en alasını biliyorum ama sizleri inandırmak burda çok güç bildiklerininizi okuyorsunuz…

Eki Görüntüle 3200713 Bariz belli dimi çizgi hala içimde bi korku var eşim gelince kan vermeye gitcez
Öncelikle tebrik ederim Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ben de Almanyadayım bir süredir deniyoruz nasip olmadı acaba sorun var mı dıye bi doktora gidelim dedik doktorlar yeni hasta kabul etmiyorlarmış nasıl bir şey hiç anlamadım size kullandığınız testin markasını sormak istedim bir de Ovulasyon testi de yapmış mıydınız öneriniz var mı ?

Ahh ağzın bal yesin valla inşallah inşallah regliyi bekliyorum inşallah hamileyimdir

Canım senin için dua edeceğim çünkü gurbettesin ben bir sorun olduğunu sanmıyorum sadece birazcik sabır et ve bu süreçte bebeğine iyi davran ki kaygısız gelişsin sen de bir an evvel gör inşallah
Çook teşekkür ederim Allah sizden razı olsun bende hepiniz için dua edicem Rabbim içimize ferahlık versin gönlümüzdekini nasip etsin bizlere sağlıkla inşâAllah

ÂMİİNN RABBİM herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .
Ben 1 seneden fazla süredir istiyordum ve hep deniyorduk evlendiğimizden beri eşim de bende korunmadık geçen ay biraz ümidim vardı acaba mı hamilemiyim diye ama değildim tabiikide adet olmuştum bu son adet gördüğümden sonra da neden bilmiyorum artık salmıştım herkes hamilesin diyordu üstelik adetim yeni bitmişti aldırmadım benden iyi bilemezsiniz hissetmiyorum ben dedim ne ovulasyon testi kullandım ne de başka birşey çünkü dediğim gibi artık salmıştım kendimi çok zamandır deneyip adet olduğum için ama bu ay ds adetim gecikti ve okuyup edindiğim bilgilere göre hamilelik belirtileri yaşıyordum ben Duchesse schnelltest kullandım ama clear blue schwangerschafts testini de öneririm hatta o daha iyidir çünkü daha pahalı dualarım sizinle Rabbim size de en kısa zamanda en hayırlısından nasip etsin inşâAllah sizlerden de dua bekliyorum sağlıklı bir hamileliğim olsun sorularınız olursa yardımcı olurum

Yeter ki Allah nasip etsin değil mi bugün testamed aldım daha önce de clearblue kullanmıştım tabiki negatifti 4 günüm kaldı sabretmeye çalışıyorum , sizin kullandığınız testi rossmann ya da dm de göremedim başka şubelerine bakayım burada böyle hamilelik müjdelerini okumak da o ay bana nasip olmamışsa bile çok mutlu ediyor , dualarım sizinle

Teşekkür ederiim ister istemez korku oluştu içimde dış gebelik mi boş gebelik mi kimyasal mı diye düşünüp duruyorum bi korkuyla Rabbiim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşâAllah herşey yolunda ilerler

Canıım beniimm testi tekrarladın mı hiç seni çok iyi anlıyorum çünkü bende her ay o hüsranı yaşıyordum ama dediğim gibi bende hiç ikinci çizgi görünmüyordur sen testi tekrarla tam emin olunca eşine açıkla dualarımdasın

Öyle herşeyin bir zamanı var gerçekten Rabbim doğru zamanı bekliyor emin olun ama duayı bırakmayın . Ben Müller’den aldım canım oranın markası zaten Müller de bulabilirsin . Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşâAllah haber et bana sonucunu

Beta hcgnin 3000 i geçmesi lazım kesenin görünmesi için

Aa tamamdır çok yakınımda müller var onu da alayım ay çok teşekkür ederim 4 günüm kaldı beklediğim adet tarihime mutlaka haber vereceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…