Acil bakar mısınız lütfen hamile olabilir miyim 🥹

sekerlikahve88

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2021
174
100
28
Merhabalar, konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlışsa kusura bakmayın acil bakar mısınız lütfen. Bu ay yumurtlamadan 1 gün öncesini değerlendirdik, adetime 1 hafta 10 gün kala yürüdükçe kasıklarımda batma hissettim normalde bu kadar erken başlamazdı, dün de adet günümdü sanki adet olucakmış gibi ağrım oldu hatta daha fazla kasıklarım belim bacağıma vurdu sağ tarafa oturunca ağrım olmuyor ama ayağa kalktığımda adet oluyormuş gibi ağrım oluyor wc ye gidip baktım kaç kere ama akıntı vardı sarımtırak bugün de akıntım var dün olmam gerekiyordu olmadım hala ara ara sancım oluyor ama gelip geçiyor sanki adetim gelmiş gibi ama bişey yok göğüslerim de acıyor sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi eğer bugün de gelmezse yarın test almayı düşünüyorum bilginizi yazar mısınız benim gibi belirtiler yaşayıp hamile olan var mı bayadır çocuk istiyoruz bu arada

Bu arada af edersiniz normalde adetim olurken aşırı gaz olur bende şuan da adet olmadım ama gazım da var

Kuzum öncelikle Rabbim hayırlısını versin. Bir senedir bende bekliyorum bu güzel haberi almayı.Belirtiler çok istediğimiz için psikolojik olabiliyor bazen.En net sonuç kan tahlili olmakla birlikte yarın kaset test yaparsan bir fikrin olabilir belki. Şimdi biz sana var deriz umutlandırırız yok deriz üzeriz. O yüzden en iyisi test :) testte de hemen çökmüyor bazılarının. Daha yeni gecikmen olmuş hemen çıkmazsa üzülme adet olana kadar umut hep var isteyen herkese nasip olsun inşallah.

hımm belirtileriniz benziyor,şu an varsa çıkar zaten ,ben olsam şimdi test alıp yapmıştım:)
Bende işe gitcem biraz sonra dedim akşam eve geldiğimde hala gelmemiş olursa yarın sabah hemen ilk idrarla yapiyim ama sancım o kadar adet sancısıyla aynı ki hatta daha fazlası beni biraz adet olucam şüphesine bindiriyor o yüzden bugün de bekleyip yarın yapiyim diyorum çok kez negatif gördüm sanırım ondan korkuyorum

Rabbiim size de bana da ve tüm isteyenlere de nasip etsin inşâAllaah, evet henüz 1 gün gecikti ama daha önce hiç böyle olmazdım ordan biraz şüphelendim ne 10 gün öncesinden yürüdükçe kasıklarım batardı ne de böyle ağrım olduğunda gelmemezlik olurdu inşâAllah vardır dua edelim birbirimize

Birkaç gün gecikme normal kabul ediliyor ama 1 hafta ve daha fazlası gebelik şüphesi uyandırabilir. Yine de emin olmak için test yapabilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun

canım zaten aynı belirtiler oluyor merak etme

Birkaç gün gecikme normal kabul ediliyor ama 1 hafta ve daha fazlası gebelik şüphesi uyandırabilir. Yine de emin olmak için test yapabilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun
Teşekkür ederim inşâAllah vardıır çok kez ümitlendim yine aynı hüsrana uğramak istemiyorum o yüzden beklemedeyim yarına kadar daha uzun beklerdim ama benim normalde hiç günüm aksamaz tam günümde gelir en fazla 1 gün gecikme yaşarım o yüzden bugün de gelmezse yarın yapcam test Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Amin. İnşAllah hamilesinizdir. Yarın test sonucunuzu bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…