Acil bakar mısınız lütfen hamile olabilir miyim 🥹

çoğu doktor karından göremediği için altan baktı bana bir zararının olmadıgını söyledi,3 tüp bebek düşüğüm var,şu an doğal yolla gebeyim yine bakıldı pazar günü hatta kanamam oldugu için rahim ağzıma bile baktı, ilişki şu anlık yasak banada kanama alanı oldugu için .çokta önemli değil eşim içinde benim içinde bebeğim sağlıklı olsunda,elinizden geldiği kadar yardımcı oluyorsunuz teşekkürler ama her doktor farklı söylüyor maalesef

Canım benim 4+5 de beta 1998 di vajinal ultrasonda kese gözükmüştü gözüküyor yani kese vajinal de ama karından gözükmesi için 3000 geçmesi lazım değer

Tabikide her doktor farklıdır ben hormon testi istediğim için azar yediğim doktorla da karşılaştım bunun gibi alttan bakmanın düşüğe sebep olcağı için beni ve bebeği düşünen doktorla da karşılaştım. O biraz karşındaki drun vicdanına çalışma şekline kalmış . İnşallah sapasağlam kavuşursunuz ikinizde kimse yaşamasın bu gibi durumlar çok üzülüyorum kimyasal gebelikelrde düşüklerde sevincin yarım kalmasına dayanamıyorum elimden geldiğince de söylüyorum kendim de yaşamış biri olarak. Bebeğin hayırlı olsun bu arada bizler içinde dua et olurmu

anlıyorum canım seni bende coğu konuda yaşaya yaşaya tecrübeli oldugum için, herkese yorum yazmanın peşindeyim,Allahım isteyen herkese versin ben 3 düşük yaşadıgım için hala rüyalarımda bile huzurlu değilim

Benim b-Hcg dün 333.8 di 3+4 oldum bugün haftaya çarşamba randevum var kaça yükselmesi gerekiyor o güne kadar hcg bu ilk hamileliğim ben bilmiyorum bişey
Beta hcg iki günde bir ikiye katlar aslında bunu belli bir süre kontrol edilir yani dün 333 ise yarın 600 civarı olması lazım bu şekilde kontrol edebilirsin 3000 i geçtikten sonra keseyi öyle görebilirsin bu arada gittiğin doktorun cihazı da çok önemli devlet hastanesindeki cihazla eski bazen onlarda görünmuyor bile ana telaş etme rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bişey görüyo musunuz kızlar size de sormak istedim kusura bakmayın

Eklentiler

• D2780AA0-B1AF-4891-94FB-EBD654D5255A.jpeg
    118,8 KB · Görüntüleme: 195
Çook teşekkür ederiim güzel dilekleriniz için Allah’ım kimsenin kucağını boş bırakmasıın İnşâAllah Rabbim sağ salim kucağıma almayı nasip etsin kendimi dualara verdim herşey hepimizin gönlünce olur inşâAllah

Hamileliğin hayırlı olsun .inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.bende Fransa’da yaşıyorum hamileliğimin ilk 2 ayı alttan baktı doktorum .kalbini ferah tut hiçbirşey olmaz şu an oğlum kucağımda .h

Teşekkür ederiim, sizin oğlunuzu da Rabbim size bağışlasıın çook teşekkür ederim korkularımı aldınız

Baştan beri okuyorum yazdıklarınızı ve son yazdığınıza cevap vermek istedim çok sevindim hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza versin bende yarın gidicem doktora adetime 1 hafta kala lekelenme yaşadım 2 3 günde kesildi bekledim adet günümde 5 gün gecikti sadece akıntım var ve kasıklarım ara ara ağrıyor hamilelelik gibi görünüyor ama korkuyorum işte bişey yok diyecek diye

Doktora gittim ultrasonda bişey görmedi kan testi istedi 2.33 çıktı sanırım yok ama hala adet olmadım niye böle oldu anlamıyorum bir fikrin varmı yada fikri olan varmı

Merhaba kızlar. Ben 28 Kasım'da kürtaj oldum. Kalpleri durmustu ikizlerin. 6 haftaliklardi. Polikistik over sendromu var bende. 28 Kasım dan beri adet olmadım. Çarşamba günü dr a gittin duphaston hap verdi onu kullanıyorum. İki gün önce peceteye acik kirmizi sonra kahve renkli leke geldi. Aksaminada aşırı kasik bel ağrısı yaşadim zor uyudum ağrıdan. Hala var kasik bel agrisi ama aşırı degil bacaklarima da vuruyor. Dün akşam da göğüs ucuna dokununca acimaya başladı. Mide yanmamda var sabahları. Ümitlenmek istemiyorum adet olmadigim için test de yapmadim. Hüsran yasarim diye korkuyorum. Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…