Acil bakar mısınız lütfen hamile olabilir miyim 🥹

Bebek şuan haşhaş kadar görememesi çok normal ağrılarının sebebi de muhtemelen yerleşme ağrıları erken dönem gebelikte çoğu kadının başına geliyor bence kendini ve bebişi üzme

Sabah aradığım kadın doktoru da aynı şekilde dedi 6 haftalık olmadan göremeyiz dedi ama eşim acile gidip kanla baktırmak istediği için bunları duymuş bulundum gerçekten çok kötü oldum iştahım moralim hep gitti yani 3 hafta 3 günlükken görememesi normaldir dimi

Bebek şuan haşhaş kadar görememesi çok normal ağrılarının sebebi de muhtemelen yerleşme ağrıları erken dönem gebelikte çoğu kadının başına geliyor bence kendini ve bebişi üzme
Evet ağrılarım zaten aşırı değil ara ara gelip gidiyor ilk günlerde ki şiddeti de yok göremediği için ve sağ yumurtamı da göremediği için dış gebelik yok demedi aksine korkuttu normal dimi görememesi

Şuan çok normal, ağrıların da şiddetlenmediği sürece normal zaten tehlikeli bir durumda kanaman da olurdu dış gebelik demek için henüz çok erken önce keseyi görecek ki nereye tutunduğunu görsün seni kaygılandırmış sadece sevincini gölgeleme

Kanama olmadığı sürece korkma rahat ol.
Şimdi vücudunuz kendini 9 aylık bir sürece sokuyor bundan dolayı kasıklarda batma ağrı vs olabilir.
Sakın çok düşünüp yemekten kesilme şu anda sağlıklı ve dengeli beslenme gereken bir dönemdesin.
Rabbim korusun hepimizinkini bol bol dua edip, kafanızı içinizi rahatlatın

Çook teşekkür ederiim içimi rahatlattınız dualarda buluşalım Rabbim herkese sağlıkla tamamına erdirmeyi sağlıkla da kucağına almayı nasip etsin içinde bana

Çook teşekkür ederim sizee Allah razı olsun beni bu saatte rahatlattınız yani dış gebelik olursa kanama kesin olur mu, dua ediyorum sürekli Rabbim hepimizinkini korusun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Dış gebelik veya farklı bir sorun olursa kanama olur ki Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah.

Bu zamana kadar beklemek çok zor, şimdi ise kalp atışı, gelişimi nasıl olacak, doğuma kadar bekleyemem neden zaman geçmiyor vs demek daha zor

ÂMİİNN RABBİM KİMSEYE YAŞATMASIN .
Gerçekten de öyle bugün hem sevindim çook deli gibi şimdi de beynimden vurulmuşa döndüm ama siz ferahlattınız beni Allah razı olsun kötü düşünmiycem

4+4 de vajinal ultrasonda kese bit kadar görünmüştü karından baksak gorunmeyebilir demişti. Kan değeriniz ne ? Benim kan değerm 4bin kusurlerdeyken vajinal olarak kesem göründü. 3hafta 3 gün daha çok küçük bence saçmalamslar. Ayrıca vajinal baktrmanın hiçbir sakncasi yok korkmayn düşük riski olan kanamalı hastalara bile surekli alttan muayne ederler. Halk soylentisi bu içiniz rahat olsun.

Bide yurtdışında nasl oluyor blmyorum ama iki günde bir bir hafta boyunca kan verin düzenli artış varsa iki kat iki kat şeklinde bı sorun yoktur. Dış gebeliklerde değerler bir anda fırlyor belli oluyor bı sıkıntı olduğu. Ağrınında hiç alakası yok 8. Haftama kadar sürekli heran adet olacakmsm gibi kasık ağrılarım oldu.

Kızlar adetime 1 hafta var ben dayanamadım test yaptım az önce. Sizce bir şey var mı ben şaşı oldum bakmaktan bir de siz bakın nolurrrr

Eklentiler

• A2237A15-338E-4671-B32E-434918FF8FFA.jpeg
    114,7 KB · Görüntüleme: 388
Evet çok küçük daha bilinçsizce konuşup iç kararttılar sadece ama umut oldunuz hepiniz çok teşekkür ederim bana verdikleri rapor kağıdımda B-HCG- 333.8 yazıyor şimdi baktım gördüm orada bilgi vermiyorlar değerlere dair bu raporu da haftaya çarşamba kadın doktoruma gidicem diye verdiler 333.8 iyi bi değer mi 3+3 günlük için ilk hamileliğim hiç bir bilgim yok

Gayet iyi bir değer. Sen içini ferah tut. Gör bak her şey yolunda gidecek

Kızlar adetime 1 hafta var ben dayanamadım test yaptım az önce. Sizce bir şey var mı ben şaşı oldum bakmaktan bir de siz bakın nolurrrr
Şu benim testime de bir bakıverin be kızlar. Ben azcık bişey görüyorum sanki. Psikolojim bana oyun da yapıyor olabilir Emin değilim elimde flaşla geziyorum gözlüklerimi de taktım daha bir hafta var adetime sabırsız davrandım biliyorum

Yani çok yakınlastrp bakınca sanki böyle hayali bir çizgi var gibi ama aynı yollardan geçmiş biri olarak söylüyorum saniyeler ve dakikalar geçmiyor. Yerinizde olsam yarın direk gider özel bı hastanede kan verir bir saate de sonucumu alrdm çünkü adete bir hafta var yumurtlamanz duzenlyse küçük bir değer olsa bile çıkar. Benim adete 6 gün kala bundan daha net bir hayali çizgiyle öğrendim adete 5 gün kala değerim 104 çıktı.

Canım beniim bende görüyorum silik bir çizgi çünkü ben dediğim gibi daha önce çok kez yaptım ama hiç belirginleşmedi hatta saatlerce bekletmeme rağmen sende silikte olsa görüyorum ben sen 1 hafta sonra tekrarla çünkü görünüyor silikte olsa İNŞÂALLAAH VARDIIR DUALARIMDASIINNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…