Acil bakar mısınız lütfen hamile olabilir miyim 🥹

kızlar benımle aynı durumu yaşayanlar varmı acaba şöyle ki,
ben 23 ocakda hsg cekıldım tüplerım acıktı buarada ben pcossum ama adetlerım duzenlıdır doktorum bu ay dınelnemem gerektığını söyledı çatlatma iğnesı tedavısıne baslıycaktık sonrasında adetıme yaklaşık 30 ocakda bır adet sanıcısı gıbı bır agrı cektım cok fecıydı (normlade böyle bır sey yasamadım) sonraasında şubat 8 indede basım okadar dönduki yere düştüm bır yere tutmadan kalkamadım sıcaklandım sonra üşüme geldı enterasan seyler yaşadım o sırada ara ara kasık batmalarım vs seyler oldu sadece (16 şubatta da adet gunum bu arada) 16 şubat geldı yanı dun herhangı bırsey olmadı adet olamdım sadece ara ara adet olucakmısım gıbı sızı oldu ve kasıklarımda doluluk ve batma oldu bugun ayın 17 sı kasık batmalarımdan harıç hiç bir şey yok
Benım gibi böyle duurmlarla karşılaşan varmı yada fıkrnızı alabılırmıyım?

Adet oldunmu peki

Eki Görüntüle 3200713 Bariz belli dimi çizgi hala içimde bi korku var eşim gelince kan vermeye gitcez
Sizi gönülden tebrik ediyorum aynı belirtileri bende 10 gün önce yaşadım 3-5 gün kadar sürdü kasık ağrısı bel ağrısı dün regl olmam gerekti olmadım bende bekliyorum negatif görürsem üzülürüm diye

Kizlar merhaba benimde bugün adet günüm olucak gibi hissediyorum ama içimden hep de acaba diyor her belirti var ama bilmiyorum test yaptım çıkmadı dayanamadım spraili çıkarali 2. Ayım dua edin bana da ❤

Banada yardım kızlarrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…