Acil bakar mısınız lütfen hamile olabilir miyim 🥹

Ovülasyon testiyle takip ediyorum. 22 sinde pik gördüm. Ay bilemedim ki uzun zamandır istiyoruz tahlilde olumsuz çıkmasından çok korkuyorum beni en iyi siz anlarsınız

Yaaa görüyor musunuz gerçekten var ya eğer hamileysem kocamdan bile önce siz öğrenmiş olacaksınız teyzeleri eşimi umutlandırmak istemiyorum her ay adet olduğumda birbirimize sarılıp ağlamaktan yorulduk çünkü

Ovülasyon testiyle takip ediyorum. 22 sinde pik gördüm. Ay bilemedim ki uzun zamandır istiyoruz tahlilde olumsuz çıkmasından çok korkuyorum beni en iyi siz anlarsınız
Coook çok iyi anlıyorum emin olun. Hamile kaldm iş bitmiyor heran panik korku uykularm kaçmıştı acaba boş mu kese görünecek mi dış gebelik mi kalbi atacak mi bebek oluşacak mi inanın dert hiç bitmiyor bizm gbi zorlu yollardan geçenler için. Ben bir yıl sonunda hamile kaldm ilk aydan itibaren de hep ovulasyon kullandım. Oyuzden sabah gidin kan verin varsa vardır yoksa yoktur kafanz rahat eder. Özelde yaptrdm ben kan tahlillerimi bir saate aldm hep beklemek işkence cidden. Eğer yoksa adet gününüzü beklersiniz yada fazlaca gebelik testi alın adet olana kadar her sbh yapmaya devam edin inşallah vardır.

Ben eşime 10 gün boyunca söylemedim adetimin birkaç gün gecikmesini bekledim ama o arada kendim iki günde bir kan verdim onun hicbsyden haberi yoktu hatta ona adet oldum dedim kesinleşnce ona da çok güzel bı sürpriz oldu. Eşler duygusal olunca insan söylemeye çekiniyor biranda umutlanr da sonra üzülürse dye dyememstm sizde bence emin olmadan söylemeyin

Biliyor musunuz hastanede çalışıyorum anestezi hemşiresiyim. Gidip kan vermeye cesaret edemiyorum gebelik görünmüyor diyecekler diye. O kadar çok duydum ki bu cümleyi. Ben test alıyım yapıyım en iyisi :) eğer koyulaşırsa koşarak gider veririm o zaman ah ne iyi geliyor birinin seni anlaması. Allah razı olsun

Asla söylemicem koyulaşır kanda da çıkarsa o zaman derim kızlar iyi ki varsınızzz dua edin olsun bu ay.

Asla söylemicem koyulaşır kanda da çıkarsa o zaman derim kızlar iyi ki varsınızzz dua edin olsun bu ay.
Sonucunuzu merak ettim yarın benide haberdar edin adet gecikmenizi bekleyin mutlaka şuan pozitif çıksa bile kimyasal olabilir adet günü kanamanz baslayablir benim bekleme sebebim buydu. Adet günü gelip adet olmaynca o sbhda idrar testi yapın iyice koyulaşms olur ozmn soylersnz

Tamam yarın sabah ilk idrarla yapar yazarım. Bunu az önce yaptım öyle gezinirken burda merak ettim deneyim bi dedim. Sonra yok Pınar sen yine hayal görüyorsun bu çizgileri dedim ama siz de var gibi dediniz

Tamam yarın sabah ilk idrarla yapar yazarım. Bunu az önce yaptım öyle gezinirken burda merak ettim deneyim bi dedim. Sonra yok Pınar sen yine hayal görüyorsun bu çizgileri dedim ama siz de var gibi dediniz
Umarm vardır miniğin seninledir inşallah benim erken belirtilerm göğüse sadece dokununca hassasiyet beyaz kuruyan kokusuz akıntı gaz adet olacakmsm gbi kasık ağrısydı. Ama herkeste olacak diye de şart yok zaten. sabah görüşmek üzere diyelim güzel haberlerle inşallah

Benim hiç belirtim yok sadece bazen yürürken sol kaşığım acıyor ama anlık.İnşallah.Allah rahatlık versin iyi geceleeeeer

Alttan bakmak ilk üç ay çok ama çok tehlikeli bunu kendinize yaptırmayın lütfen . Kanamaya düşüğe sebep olmakta. Bütün doktorlar bunu sebepzice yapıyor . Dış gebelik olup olmadığını anca beta hcg ile anlar daha çok küçük bende 3+2 de kimyasal ile kaybettim bebişi belki daha fazlaydı betam bilemiyorum tam olarak öğrendiğimde 18,8 di 6 gün gecikmeyle gitmiştim üstelik. Adet döndüm hep 26 güne birdir . Geç döllenmesi mümkün değil ben öğrenene kadar çoktan düşmeye başlamış kanama ile gittiğimde 10 olmuştu gecikmenin 3. Günü pembe kanama yaşamıştım ben yerleşme sanarken çoktan düşmeye başlamış hormon aslında . Kimyasal olduğunu anlamadım bile yükselir diye bekliyordum gecikmenin 7. Günü kanama ile gittim yoğun ağrıda vardı bu şekilde anladık . Kanama yada betada çok fazla düşüş yükseliş yoksa 2 güne bir iki katı artıyorsa hormon seviyen korkma sağlıklıdır bebek . Bu gibi bi durum yaşıyorsan da elden birşey gelmez takdiri ilahi bu gibi durumlarda düşmeye engel olamıyorlar ne yazık ki . Umarım her ikinizde iyisinizdir . Alttan muaneye de dikkat edin lütfen

Naptınız acaba idrar testi yaptınız mı? Allahım kafayı yicem bende ya var mı yok mu anlamıyorum ya çok silik yada yok ben oradaki çizgiyi görüyorum. Bende korkuyorum kan vermeye regliye 2 gün kaldı nasip son 1 tane ekledim dün yaptığım diğerleri bugün sizce var mı?

Eklentiler

• IMG_20230202_093225.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 282
  • IMG_20230202_093214.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 265
  • IMG_20230201_104920.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 284
Ben görüyorum çizgiyi :) hatta benimkinden bile net yapmadım bugün izinli günüm şimdi kalktım daha :)))

Ben görüyorum çizgiyi :) hatta benimkinden bile net yapmadım bugün izinli günüm şimdi kalktım daha :)))
Ayy şimdi arkadaşıma tekrar attım üzerindeki kapak gibi bişeyi var onu çıkarıp yine yok dedi. Delircem azz kaldı

Eklentiler

• IMG_20230202_123855.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 287
  • IMG_20230202_123838.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 282
Bende dün öyleydim gittim gözlüklerimi taktim bi elimde test bi elimde flaş ışık Işıl gezdirdim valla ben görüyorum canım var gibi.
Allahım inşallah vardır ya test aldım yarın yada cumartesi gelir. Cumartesi zaten adet tarihim yarın yada cumartesi adet olmazsam umarım tekrar yapcam. İnşallah gördüğün gibidir herkes görüyo arkadaşım göremiyor bide neden bu kadar silik çıkıyo biliyomusun? 2 gün var daha koyu çıkması gerekmiyomu?

İnşallah vardır. Sende de bende de. İsteyen herkeste vardır inşallah ya geç döllenme de öyle olurmuş falan diyo bazıları ama.. adetin geçince bir test daha yap bence ona göre eğer daha belirgin çalarsa doktora gidersin. Bende öyle yapacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…