Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Gebelik aşısı tutunma payını arttırıyormuş aynı transfer işlemi gibi bişey katater ile Rahime ilaç veriyor aynı embriyo gibi parlıyo yine idrara sıkışık oluyorsun bu gebelik aşısında. bi nevi transfer sürecini yaşayacaksınız

Aaaa siz oldunuz mu bu aşıyı..hiç öyle düşünmemiştim..tutan var mı acaba..

Hımmm peki bu serum tek seferlik bişey mi ne kadar sürüyo.
Benim tek seferlik oldu transferden sonra vurulmadım hiç. bazıları transferden sonra da devam ediyormuş ama normal serum gibi koluma takılıp ilacın gitmesini beklemedim bi enjektörle ilacı seyreltmişler belliki onu kolundan yapıp öyle alıyor işleme

Moralinizi bozmak gibi olmasın nasip kısmet birazda bu işler bende işe yaramadı negatif sonuç aldım ama inşallah sizde işe yarar
hayallah..evet belli olmuyo ki bu işler..kısmetimizde varsa olacak ya da olmayacak...açıkcası ben artık denemedik keşke deneseydik bunu dememek için ne derlerse yapıcam..Ngs dediler serum iğne aşı..varsa başka bişey denerim.çünkü benim için bu son tüp bebek serüveni..bir daha böyle bir süreç yaşamak istemiyorum son kararım gönlümüze göre olsun herşey

Hımm iğne gibi yani..bi forum da görmüştüm baya serum gibiymiş ve sonrasında da devam ediliyomuş demek ki bu başka..

Yaaa pes etmeyin ama maddi imkanınıza göre işin üzerine gidin bence. gerçi bende manevi yönden hırpalandım şahsen ama bişey diyemiyorum bizim sorun eşimden kaynaklı olduğu için bıktım bırakıyorum diyemiyorum. Güzel haberlerinizi alırız inşallah bize de umut olursunuz :)

Pes etmek değil de hiç bir sorun yokken bu kadar şeye olmuyorsa ya olmayacak ya da zamanı değil diye düşünüyorum. Bir de 3 yıldır hayatı biraz askıya aldım..çok keyfi çalışıyorum. Ha bu ay oldu ha bu ay olacak diye diye işlerimi arka plana aldım.. erteledim herşeyi yani..
O yüzden eşimde bende bu son olsun dedik olacagını varsa her türlü olur maksat elimizden geleni yaptık demek..yoksa gelecek olan bebeğin zamanı bellidir.
Herşey nasip kısmet..sürece teslimim.
Umarım hepimiz güzel haberler veririz burada.. umudumuz var her türlü

Bu gebelik aşısını araştırıyorum da .. senden kan alıp işlemden geçirilip yapılan bişey mi.bir de rahimden parça alıyorlar falan diyen var..nasıl bir iğne acaba yaptıran biri olarak..

Endise etme antibiyotik icin. Zaten operasyon sonrasi sana antibiyotik damar yolundan verilmistir.kac doz kullan dediler.cipro verilmistir belki, o da koruyucu olarak verilmistir.
1500 de ictiysen 12 saatte bir iceceksen gece 3 de ic diger dozu.
Spontan gebelik ne guzel sey ,kalanlar kiymetini bilsin:)

Bu gebelik aşısını araştırıyorum da .. senden kan alıp işlemden geçirilip yapılan bişey mi.bir de rahimden parça alıyorlar falan diyen var..nasıl bir iğne acaba yaptıran biri olarak..
Aaaa hiç biri olmadı gebelik aşısı direkt alttan katater ile Rahime ilaç verildi. Yine idrara sıkışık gittim hatta uygulayan doktor bu sıkışıkla gir transfere gayet iyiydi dedi hem transferin aşaması da böyle olacak alıştırma gibi oldu dedi 10 dk ayaklar havada yattım

Amaninn bu transfer oncesi ne is varmis boyle,20 gun kadar ilac kullaniliyor demekki.
Gebelik asisi duymadim, ama ne ise yariyorsa yaptir.. bulmussun saglikli olani,.riske atilmaz zaten..
Serumu sanki okumustum, bagisikligi baskilamak ya da guclendjrmek icin gibi bir seydi ..
teslim olmak en iyisi , nasilsa bundan sonrasi eksiksiz her sey yapilir..
Sigara ile veda iyi gidiyor, uzun beklemeye ragmen canin istememis super
Cok guzel gelismeler , agustos sonu guzel haberi Aliriz
Dogal yoldan hamile kalanlar bilseler aslinda ne kadar buyuk bir nimete sahipler, onu da kader kismete bagliyorum zaten:)) benim bunu yasamam gerekiyormus ve akisina birakabilsem keske...

Kan alip verme isi bence prp, rahime de uygulandigini biliyorum. Ama asi sanki @endoplazmik_garipkulum dedigi gibi olmasi gerekir, yani daha mantikli geliyor. Bunlarin tabi hepsi maliyet o konu ayri boyutu isin
Ne gerekiyorsa artik yapilacak ama sen yine de tam ogren Y Yazalaz ..

Adı bilindik değil ama antibiyotik. Aynen vermişler damar yolundan . Bitene kadar kullancakmışım.bekliyorum 03.00 ü . Kendi topuğuma sıktım. Aynen hemencecik hamile kalanlara imreniyorum

Gebelik aşısını ben dondurulmuşlarla yaptıgım ikinci denemede kullandım. Transferden 5 gün önce transfer işlemine benzer şekilde yapıyorlar. Geçen sene 1000 tl idi. Transfer günü ve daha sonra kullanmak üzere serum tedavisine de başladım. Ben pozitifi gördüm ama 6 haftalık ne yazıkki düşük yaptım. Gebelik aşısı tutunmaya yardımcı oluyor. Bir dahaki denememde birdaha yaptıracam Allah’ın izniyle.

Adı bilindik değil ama antibiyotik. Aynen vermişler damar yolundan . Bitene kadar kullancakmışım.bekliyorum 03.00 ü . Kendi topuğuma sıktım. Aynen hemencecik hamile kalanlara imreniyorum
Telas etme bir sorun olmaz,7 ya da 5 gun kullan bitir.aklina kotu bir sey getirme. Her operasyon sonrasi onlem amacli verilir.enfeksiyon olacak diye bir durum yok..sadece saati atladigin icin gece saat kurup uyanip icecen , sana tek zorlugu o..
Kafani takma sen, tranfer gununu dusun 1 ay sonra

Hic moralinizi bozmayin, 3 tane genetige gitmis var elinizde,onlardan iyi sonuc gelecektir,gebelik asisini acibademde mi olmustu?serumu diyarbakirda mi yaptirdiniz?
@yktkhmhn sana acibademdeki denemede yapilmis miydi serum ya da asi?
Bu sefer saglikli ve sorunsuz giden bir hamilelik olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…