Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Valla oyle bir ihtimAl varmis ama dondurma cozme konusunda iyidir acibadem diyorum😂diger turlu 4 u de sorun cikarsa tutabilene ask olsun benim kocayi💃🏻💃🏻

Hiç telaffuz bile etme öyle ihtimalleri.
Herşey yolunda gidecek. Evet yani sistem işleyiş vs açısından eksikleri var ama lab iyi diye biliyorum ben de..

Benim acıbademde 1 tane kalacaktı. Transfer günü dedilerki takip ediyoruz. Eğer dondurulabilirse haber vercez falan . Ben dedim ki 1 taneyi dondurmaya değermi. Çünkü çözünce belki o da gidecek. Yani bunun oranı nedir canlı kalma durumu nedir. Yüzde 99 gibi bir oran dedi. En iyi lab. Burası. Çözerken sorun olmaz. Nasıl canlı olmazmış. Bu hastane türkiyenin en iyi hastanelerinden değilmi böyle nasıl derler

Yok canim kendileri demediler zaten,hic laf ettirmezler bile.sorsan en iyi lab :)) ama insan elinin degdigi her konuda hata payi vardir🤪
Baska kaynaklardan ogrendigim bilgiye gore , dondur coz durumunda canli kalma olamayabilirmis,ama tabi lab kalitesi onemli. O yuzden acibadem de cok yasandigini sanmiyorum. Sadece onbilgi olarak hazirlikli olmak babinda.B planim olsun..

Şu anda Cetrotide’imi henüz sapladım, bu sigara meselesini başka bir zaman konuşsak? 😂
Stres oldum çünkü, beceremedim galiba 🙄 enjektöre bir sürü hava çekmişim, çıkaramadım 😵 Filmlerdeki gibi pıt pıt vurup ittirip havayı çıkarmaya çalıştıkça baktım ilaç eksiliyor eeeh dedim bastım hava su ne varsa göbeeme 😂 ondan mı kaşınıyo acaba bu göbek? 🙄 bu gidişatın sonu Elexus the şişme kadın 🤪
Olsun ilk deneme icin iyi. Eline alip yapabildin ✌️
Havali gobek oldun fena mi😂
Yarina da varsa elin alisir daha rahat yaparsin..

Soyle oluyormus cozulme olayi, 1 saatte cozulurmus ve 2-3 saat icinde transfer ederlermis.semra hoca 4.gune beklet dedi Ama benim niyetim cozduklerinde canli iseler hemen transfer..sabrim kalmadi o derece😂

Sağlam embriyo transfer olsun diye öyle söyledi herhalde ama belki dışarıda devam edemeyen bebecik anacığına kavuşunca o gücü kendinde bulacak?

Ablanin kaybina cok uzuldum.tarifi yoktur yasadiklarinin .. tesellisi de yok.
Dedigin gibi bir noktada hayatin akisinda her sey yasaniyor.
Hepimize guzel yazilar yazilmis olsun🙏
Bahsettigin kisiyi instagramdan takip ediyorum.. tup bebek hikayesini de okumustum,tedx konusmasi da vardi.. zorlu sureclerden gecip gunumuze sukredip , devam ediyoruz hepimiz..
Kesinlikle kitabı bu süreci yaşanlar tarafından okunmalı 1 günde bitirdim

Şu anda Cetrotide’imi henüz sapladım, bu sigara meselesini başka bir zaman konuşsak? 😂
Stres oldum çünkü, beceremedim galiba 🙄 enjektöre bir sürü hava çekmişim, çıkaramadım 😵 Filmlerdeki gibi pıt pıt vurup ittirip havayı çıkarmaya çalıştıkça baktım ilaç eksiliyor eeeh dedim bastım hava su ne varsa göbeeme 😂 ondan mı kaşınıyo acaba bu göbek? 🙄 bu gidişatın sonu Elexus the şişme kadın 🤪
Cetrotide kaşındırıp yakıyor . Eşim svıyı toza katarken sıvının bir kısmını dışarı akıttı. Onu iğne yaptı bana . Daha yoğun bişey oldu. Karnım kıpkırmızı oldu .kaşıntı çok oldu.kaşımdırıyo o ilaç

Cetrotide kaşındırıp yakıyor . Eşim svıyı toza katarken sıvının bir kısmını dışarı akıttı. Onu iğne yaptı bana . Daha yoğun bişey oldu. Karnım kıpkırmızı oldu .kaşıntı çok oldu.kaşımdırıyo o ilaç

Ayy fena olmuş 😵
Önceki tedavide 4 ayrı iğne olduğu için hangisi kaşındırıcı hangisi yakıcı birbirine karışmıştı hiç hatırlamıyorum. Demek buydu kaşındırıcı olan 👍
Sağol cnm hava kaşındırıyor sandım ben de 😂

Kızlar hsg için acıbadem de ne kadar ücret alıyorlar, bir de anastezi li mi oluyor? Ben küçük bir kasabada yaşıyorum bursa şartlar pek iyi değil, istanbula gidip gelicem tedavi için ama hsg konusunda ne yapmalıym nerden randevu almalıyım bilemedim, en son 3 sene önceki hsg var elimde onu da kabul etmezler sanırım artık..

Sağlam embriyo transfer olsun diye öyle söyledi herhalde ama belki dışarıda devam edemeyen bebecik anacığına kavuşunca o gücü kendinde bulacak?
Eger ki cozunce canli olmazsa digerlerini de cozdur diye soylendi. Valla kendinde bulsun o gucu bir zahmet embriyo, canli kanli yapilsin transfer.elimde sayi sinirli, fire olmamasi icin yapsin o da bir guzelik bana😂

Arkadaşlar merhaba bugün hsg çekildi dediğiniz gibi hiç bir ağrı olmadı . Çeken doktor bir sorun yok dedi ama sonuç kısmında minimal kornual asimetri dışında normal hsg yazıyor ne demek oluyor bu bilgisi olan var mı ?

Geçmiş olsun ağrısız geçmesine sevindim.
Hiçbir fikrim yok sanırım rahimde asimetrik bir durum var ama minimal olduğuna göre sorun olacağını sanmıyorum. Kaldı ki doktor da sorun yok demiş.

Kızlar hsg için acıbadem de ne kadar ücret alıyorlar, bir de anastezi li mi oluyor? Ben küçük bir kasabada yaşıyorum bursa şartlar pek iyi değil, istanbula gidip gelicem tedavi için ama hsg konusunda ne yapmalıym nerden randevu almalıyım bilemedim, en son 3 sene önceki hsg var elimde onu da kabul etmezler sanırım artık..
Rahim tup filmi acibadem bunyesinde cekilmiyor, sizi fulya acik mr a yonlendiriyorlar.ben gecen seneki filmi cektirdigimde 550 tl odemistim. Cekim cok rahat, endise edilecek bir durum yok.anestezi ,sedarif kullanimi yok.agrisiz,acisiz ve gayet tecrubeli kisilertarafindan yapiliyor.
3 sene icinde kurtaj,dusuk,rahim ile ilgili operasyon gecirdiniz mi?belki polip ya da baska durumlar icin yenilemeniz istenebilir.o konuda emin degilim.

Rahim tup filmi acibadem bunyesinde cekilmiyor, sizi fulya acik mr a yonlendiriyorlar.ben gecen seneki filmi cektirdigimde 550 tl odemistim. Cekim cok rahat, endise edilecek bir durum yok.anestezi ,sedarif kullanimi yok.agrisiz,acisiz ve gayet tecrubeli kisilertarafindan yapiliyor.
3 sene icinde kurtaj,dusuk,rahim ile ilgili operasyon gecirdiniz mi?belki polip ya da baska durumlar icin yenilemeniz istenebilir.o konuda emin degilim.
1 sene önce histereskopi olmuştum, raporlara göre gerek kalmayabilir de o zaman sanki.. çok teşekkür ederimm, en azından fikrim oldu, böyle aklımdaki soru işaretlerini toparlıyorum sayenizde, istanbul biraz gözümde büyüyor bu konuda❤️

Eger ki cozunce canli olmazsa digerlerini de cozdur diye soylendi. Valla kendinde bulsun o gucu bir zahmet embriyo, canli kanli yapilsin transfer.elimde sayi sinirli, fire olmamasi icin yapsin o da bir guzelik bana😂

İnşallah 🙏
Diyelim ki tuttu doğdu herşey yolunda.
Bekleyen embriyolardan 2. çocuk düşünür müsün? ☺️

Arkadaşlar merhaba bugün hsg çekildi dediğiniz gibi hiç bir ağrı olmadı . Çeken doktor bir sorun yok dedi ama sonuç kısmında minimal kornual asimetri dışında normal hsg yazıyor ne demek oluyor bu bilgisi olan var mı ?
Cok iyi , sevindim..sonuc hakkinda fikrim yok ama normal denilmisse sorun olacagini sanmiyorum ama tabi hekim yorumu onemli.

Çözdürüp bakıp hemen transfer etmiyorlar mı? Ne kadar bekletiyorlar ki? 5. güne gitsin falan demeyecekler değil mi? Nasıl oluyor acaba merak ettim şimdi 🤔 transfere çağırıp o anda çözdürüp ok ise atıveriyorlar mı yoksa?
O an çözüyorlar..seni hazırlıyorlar herseyi hazır ediyorlar transfer için o an çözüp hop transfer..zaten 3 dk da falan oluyo bitiyo

1 sene önce histereskopi olmuştum, raporlara göre gerek kalmayabilir de o zaman sanki.. çok teşekkür ederimm, en azından fikrim oldu, böyle aklımdaki soru işaretlerini toparlıyorum sayenizde, istanbul biraz gözümde büyüyor bu konuda❤️

Histereakopi oldugunuz icin rahim filmini yeniletmenizi isteyebilirler. Yine de doktora sormak en dogrusu..

İnşallah 🙏
Diyelim ki tuttu doğdu herşey yolunda.
Bekleyen embriyolardan 2. çocuk düşünür müsün? ☺️

Puhahaaa 1 taneyi bulayim da valla 2 hic aklima gelmedi:))
Kardesi olmasini , o duyguyu yasamasini isterim ama tek cocuk olarak da hayatini surdurebilir😂
İnsallah su 1 taneyi bulayim ..

X