Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

B
Aklina geldikce suya devam:)) fis fisa devam mi? E Elexus hadi sen de dene. Valla oluyor, ise yaradi✌
Bugün destek seansına gittim çünkü canım çok istiyor..45 dk sürdü fıs fısı yeni frekansa göre değiştirdi. Bugün biraz başım ağrıyo ve hala canım sigara istiyo😕😕 bebiş durumu olmasa başlardım sanırım.irade şart belli nir gün sonra. .Biorezonansla bırakacak olanlara diyim de öyle çokta kolay değilmiş.ilk günler ok ama sonra biraz zorlandım.bakalım nereye kadar gidecek😕

Valla oyle bir ihtimAl varmis ama dondurma cozme konusunda iyidir acibadem diyorum😂diger turlu 4 u de sorun cikarsa tutabilene ask olsun benim kocayi💃🏻💃🏻
E benim ngs li 1 var ya o çözülürken bozulursa..ne işlemlerden geçti o..ya bozulur da bana demezlerse bozuldu bu diye. .. aklımda deli sorular..başladık hadi bakalım

1 sene önce histereskopi olmuştum, raporlara göre gerek kalmayabilir de o zaman sanki.. çok teşekkür ederimm, en azından fikrim oldu, böyle aklımdaki soru işaretlerini toparlıyorum sayenizde, istanbul biraz gözümde büyüyor bu konuda❤
600 tl yeni çektirdim bilgin olsun.önceden randevu alıyosun..çok iyiler..😊😊kolaylıkla olsun😊

B
Bugün destek seansına gittim çünkü canım çok istiyor..45 dk sürdü fıs fısı yeni frekansa göre değiştirdi. Bugün biraz başım ağrıyo ve hala canım sigara istiyo😕😕 bebiş durumu olmasa başlardım sanırım.irade şart belli nir gün sonra. .Biorezonansla bırakacak olanlara diyim de öyle çokta kolay değilmiş.ilk günler ok ama sonra biraz zorlandım.bakalım nereye kadar gidecek😕
Yeni fis fisi dene bakalim,ise yarayabilir..transfere kadar dayan, su icmeye devam:)
Aklina gelmemesi icin baska nasil yontem olabilir, evde koca iciyorsa onu da biraktirmak lazim..

E benim ngs li 1 var ya o çözülürken bozulursa..ne işlemlerden geçti o..ya bozulur da bana demezlerse bozuldu bu diye. .. aklımda deli sorular..başladık hadi bakalım

Yok aman bir de oyle bir strese girme!bir sey olmaz, burasi guvenilir lab.
Ben guvenlik acigi olmasin diye B planini devreye sokacagim.::)))

Puhahaaa 1 taneyi bulayim da valla 2 hic aklima gelmedi:))
Kardesi olmasini , o duyguyu yasamasini isterim ama tek cocuk olarak da hayatini surdurebilir😂
İnsallah su 1 taneyi bulayim ..

Aaa şimdi aklıma geldi ikiz de olabilir 👫😉😂😂
İnşallah sağlıklı olsunlar da 1 olsun 2 olsun başımızın üstünde yerleri var 🥰

B

Allah yardımcın olsun.
Günlerdir içmiyorsun içmediğin günleri düşün her bir gün çabaydı ve her bir gün çok kıymetli. Harcama o günlerini aman diyim. Temizleniyorsun. Bu iğrenç şey yavaş yavaş çekilip gidecek vücudundan da beyninden de, yılma lütfennnn 🙏 bebiş nikotinsiz zehirsiz temiz kanınla kavuşacak bundan güzel motivasyon olmaz az kaldı sık dişini transferle birlikte tamamen kopacaksın ha gayret! 👊

Onca sınavdan geçti o bi çözülmek ne yapar ona ya güçlü yavru o! 🥰 Hiç böyle şeyleri düşünme herşey yolunda gidecek pozitif düşünmeye çalış. Kendini hamile hayal et bunları kuracağına 😍

Yeni fis fisi dene bakalim,ise yarayabilir..transfere kadar dayan, su icmeye devam:)
Aklina gelmemesi icin baska nasil yontem olabilir, evde koca iciyorsa onu da biraktirmak lazim..
O daha sonra bırakacakmış gün belirlemişmiş😂😂 Yani bi şekilde gidecek mecbur bu şekilde..transferden sonra zaten içmeyecektim zorlanacaktım iyi ki şimdi bırakmışım hem bekleme hem sigara fazla gelecekti demek ki bana. .aslında çokta kasmamak lazım..dün desteğe gittiğimde de dedi kadın bir iki tane içseniz bile eskisi gibi içemezsiniz tadı iğrenç gelir dedi. Birde transfer öncesi tekrar desteğe gelebilirim dedim ne zaman isterseniz dedi.sanırım transferden bikaç gün önce gidicem tekrar. .bebiş koyulunca zaten bi sebebim daha olacak.
Bu arada bugün regl oldum yarın randevu aldım kalınlaştırma için ilaç başlanacak..Bu transfer bayrama falan denk gelicek galiba..umarım bayram diye bi aksilik çıkmaz😕😕kaygılar başladı bende😕😕

O daha sonra bırakacakmış gün belirlemişmiş😂😂 Yani bi şekilde gidecek mecbur bu şekilde..transferden sonra zaten içmeyecektim zorlanacaktım iyi ki şimdi bırakmışım hem bekleme hem sigara fazla gelecekti demek ki bana. .aslında çokta kasmamak lazım..dün desteğe gittiğimde de dedi kadın bir iki tane içseniz bile eskisi gibi içemezsiniz tadı iğrenç gelir dedi. Birde transfer öncesi tekrar desteğe gelebilirim dedim ne zaman isterseniz dedi.sanırım transferden bikaç gün önce gidicem tekrar. .bebiş koyulunca zaten bi sebebim daha olacak.
Bu arada bugün regl oldum yarın randevu aldım kalınlaştırma için ilaç başlanacak..Bu transfer bayrama falan denk gelicek galiba..umarım bayram diye bi aksilik çıkmaz😕😕kaygılar başladı bende😕😕

Transferle birakir belki o da.. sen cok aklina takilip kendini strese sokma , 1 tane icmeyi dene istersen,tadi hosuna gitmeyecekmis.. ama tabi giderse bilemem😂
Transfer oncesi akupunktura gidenleri duydum, onu bir dene , hem stresi de azalir belki..
Transfere adim adim:) cok guzel gunler seni bekliyor. Hayal et , iyi dusun, kaygiyi at kafadan. Bunlar icin akupunktur ya da bi psikologla konusmak ya da reiki filan iyi gelebilir..

Bugun haberler nasil?
E Elexus kontrol vardi ,toplama gunu belli oldu mu?
@Ykthkmhn histereskopi sonrasi nasilsin? Agri durumu filan var mi?
Y Yazalaz heyecanli bekleyisteyim.adetle birlikte gittin mi kontrole? Kalinlastirmak icin igne kullaniliyor mu?
Benim durumda guncelleme yok. 22 mm olan arkadasi degerlendirdik ama bana ilginc gelen sanki hic catlamadi ,buyuyen yumurta illa ki catlayacak diye bir durum var midir?

Bugun haberler nasil?
Y Yazalaz heyecanli bekleyisteyim.adetle birlikte gittin mi kontrole? Kalinlastirmak icin igne kullaniliyor mu?
Benim durumda guncelleme yok. 22 mm olan arkadasi degerlendirdik ama bana ilginc gelen sanki hic catlamadi ,buyuyen yumurta illa ki catlayacak diye bir durum var midir?
Benim ağrım yokta .sabah akşam içmem gereken ilacı gece ve sabah unuttum bugün 15.00 te içtim .mpralim ona bozuk.kendme kızdım. Acaba ovulasyon testimi denesen regliye kadar.çatlamadıysa görürsün .çatlamayıp kist olurmu.benim histeroskopi öncesi muayene ettiler yinede antrallere bakıldı. Birde kistik bişey gördü dr bayağıda büyüktü. Normal dedi dr tedaviden dolayo dedi.

Benim ağrım yokta .sabah akşam içmem gereken ilacı gece ve sabah unuttum bugün 15.00 te içtim .mpralim ona bozuk.kendme kızdım. Acaba ovulasyon testimi denesen regliye kadar.çatlamadıysa görürsün .çatlamayıp kist olurmu.benim histeroskopi öncesi muayene ettiler yinede antrallere bakıldı. Birde kistik bişey gördü dr bayağıda büyüktü. Normal dedi dr tedaviden dolayo dedi.
Antibiyotik mi verilen ilac?hemsirene sordun mu,sorun olurmuymus..moralini bozma..

Test icin bence gec kalinmis olabilir,cars gunu 22mm olan bugune geldiyse gunde 1 mm buyurse 25mm olmustur.25mm artik catlamasi gerekir diye dusunuyorum,catlamistir belki de onu da bilmiyorum🤪
Catlamazsa kiste mi donusur ya da ne olarak kaliyor onu bilmiyorum.

Antibiyotik mi verilen ilac?hemsirene sordun mu,sorun olurmuymus..moralini bozma..

Test icin bence gec kalinmis olabilir,cars gunu 22mm olan bugune geldiyse gunde 1 mm buyurse 25mm olmustur.25mm artik catlamasi gerekir diye dusunuyorum,catlamistir belki de onu da bilmiyorum🤪
Catlamazsa kiste mi donusur ya da ne olarak kaliyor onu bilmiyorum.
Evet antibiyotikti. Bunun için hemşireyi arasamda zamanındöndüremiyeceğim için aklıma gelimce içtim . Kendimi hasta gibi hissetmiyorum ya . Aklıma gelmedi. Sürekli sokaklarda geziyorum 😂inşallah doğal yolla olur uğraşmadan .domdurulanlarıda kardeş yaparsın ❤

Bugun haberler nasil?
Bugün sabah 6 da düştüm yollara😊 7.15 te aldılar..herşey iyi kistin yok dedi. Demek ki rahim filmine rağmen kist heray olabilen bişi ..rahim kalınlığı başlamak için istediğimiz kalınlıkta dedi..sadece estrofem tablet.. 5 gün sonra başlıcam..5 gün sabah akşam 1adet,4 gün sabah öğle akşam 1 adet,5 gün sabah akşam 2 adet gibi bir reçete..16 sında kontrol..büyük ihtimalle 20 ya da 21 ağustos transfer dedi..herşey yolunda giderse.bir de 16 sında bi gebelik aşısı varmış onu önermişti bülent bey istersem onu vuracaklarmış rahimden..nasıl bişi bilmiyorum açıkçası.sanırım yaptırıcam .bir de serum varmış o da transfer de galiba..1 serum ver ablama ordan..onu da yapıcaz..😂😂
Yani 16 sına kadar bir daha gitmicem o güzel bişi. . Gerçi neden gitmicem rahim kalınlığını nasıl tahmin ediyorlar onu bilmiyorum ama onu da bilmeyiveriyim☺☺
Birşey daha E Elexus sigara içmeyince uzun zaman beklesen de sinirin bozulmuyo😂😂
Bence bizim sinirimiz yoksunluk özgürlük kısıtlamasından olmuş olabilir.herkes melek gibi bekliyodu yine😂😂😂 ben de bekledim hiç sıkılmadım😂😂😂
Şimdilik böyle 2 2be umarım yumurtan zamanında çatlamıştır.. şu zahmetlere girmeden hamile kalsan..bazen özeniyorum çat diye hamile kalanlara valla. .umarım biz de bir an önce sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız..🙏🙏🙏🙏

Evet antibiyotikti. Bunun için hemşireyi arasamda zamanındöndüremiyeceğim için aklıma gelimce içtim . Kendimi hasta gibi hissetmiyorum ya . Aklıma gelmedi. Sürekli sokaklarda geziyorum 😂inşallah doğal yolla olur uğraşmadan .domdurulanlarıda kardeş yaparsın ❤
Bişey olmaz bence..hatırlamaya çalışıyorum galiba o antibiyotik operasyondan sonra mikrop kapma diye olabilir.tedbir amaçlı..

X