Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yok canım hiç bahsedilmedi bile. Ben embriyoların iyi olduğu konusunda da şüpheliyim. Gayet iyi diyolar ama bilemem ki. 5.günü niye beklemedik öyleyse. 3.gün aradılar 4.gün transfer oldum.

Bir yanlış ilaç uygulama hikayesi de benden!!
İnanamıyorum bunu yaptığıma! @ykthkmhn yalnız değilsin
Normalde 17:30 Gonal F, 19:00 Cetrotide yapıyorum. Dün 17:30’da Cetrotide’ı sapladım Yarım saat falan sonra farkettim yanlış yaptığımı, hemşire hattına yazdım hemen aradılar korkmayın bişey olmaz ama Gonal-F’i hemen yapın dediler. Biz de yemeğe gidecektik zaten iyi oldu 18:00’de bitti iğne işi
@2be benim sol yumurtalık tembel çıktı, geriden geliyorlar, Cumartesi sağdakiler 16-17 mm iken soldakiler 13-14 idi. Dozumu arttırdılar, ama onu da ters yaptım işte inşallah işleri karıştırmamışımdır yarın yine kontrol var bakalım inşallah yetişirler sağ tarafa. Biraz moralim bozuldu ama geçti. Her işte bir hayır vardır.
@yazalaz sigara / sinir bozukluğu ilişkisiyle ilgili haklı olabilirsin, ama işte ben korkuyorum ki bırakınca sürekli gergin gezicem
Hazırlıkların başlamış hayırlı olsun. İnşallah bu sefer olacak!

Yok canım hiç bahsedilmedi bile. Ben embriyoların iyi olduğu konusunda da şüpheliyim. Gayet iyi diyolar ama bilemem ki. 5.günü niye beklemedik öyleyse. 3.gün aradılar 4.gün transfer oldum.
Hatirladigim iyi demislerdi.2.kalite 10 hucreli miydi?
5.gunu beklenmesi daha mantikli tabi ki ama heralde 5.gune gidemeyecegini dusununce donduruyorlar

Hay Allah neyse farkina varmissin:) havalar sicak ondadir leyla halleriniz diyelim
Senin soldakiler nazli, toplamaya kadar buyurler merak etme, su anda kac tane gorunuyor?sagdakiler 22 filan olunca soldakiler yetismis olur heralde. Canini sikma..
Mesela benim sag hic calismiyor soldan da ciksa ciksa 1 ona da sukur tabi
Ben de yarin acibademi arayacam, neslihan hnm a soracagim transfer istiyorum ben hocayla gorusurmusunuz diye..

Sağ tarafta 6-7 tane 15-17 mm civarı olan var, küçükler de var ama tek tek söylemedi dr ölçü ve adetlerini. Değişik bir görüntülemeydi, ilk kez gördüm bunu, alet tarıyor yumurtalığı her folikülü ayrı bir renkte gösteriyor ekranda ve ölçüleri yazıyor ekranın kenarında. Dr oradan ilk 6-7 taneyi not ettirdi hemşireye, o yüzden onları biliyorum, küçükleri adet olarak söylemiştir belki de dikkatimden kaçmış olabilir. Sonra bir de manuel bakıyor görüntülenemeyen var mı diye. Öyle işte.
Soldakilerin depara kalkması lazım dozu yükselttik inşallah hareketlenirler
Opu günü henüz kesin belli değil. 13-14. Gün gibi olurmuş. Yani Perşembe ya da Cuma.

Reactions: 2be

Transfer hazırlığıııı
Haydi hayırlısıyla inşallah

Hadi bakalım içleri dolu dolu foliküllerolsun hepsi

Ayyy inşallah bir tane sağlıklı gelsin bana yeter Diyarbakır’daki doktorum beni transfere 5 gün kala gönderdi Acıbadem’e. İlk denememde sansım yüksek diye gerek görmemişlerdi gebelik aşısına. İlk denememde ikizlerin kalbi durunca ikinci dondurulmuşlarla deneyince gebelik aşısı yaptılar. İlk denememde İkizlerin kalbi durunca bağışıklık baskılayacagı seruma başladık Bülent tıraşın demesiyle. Serumu aldık eczaneden transfer olduğum gün başka hastanenin acilinde serumu yaptık. Diyarbakır’da serumu bulamayacağımız için 5 tane serumu aldık döndük Diyarbakır’a. test günü pozitif olunca bi daha yaptık. Kalp atışını duyunca yaparsınız bir daha dedi doktor. Ama kalp atışını duyamadan düşük yaotım. 3 ay devam edecektik seruma düşük yapmasaydım. Benim Diyarbakır’daki doktorum sürekli Bülent tıraşa hasta gönderiyor. Benim durumumu Bülent tıraşla görüşüp ona göre tedavi uyguluyor. Bu yüzden ben büyün tedaviyi Acıbadem maslakta almıyorım. Çünkü ben kendim Acıbadem’de başlasam bir sorunum olunca hemen Bülent tıraşa ulaşamam. Ama doktoruma sorduğumda hemen Bülent tıraşa ulaşıp soruyor. Sanki çok karışık yazdım :)

Canım gebelik aşısını da sor istersen. Embriyonun Tutunmasına yardımcı oluyor.

bu ilaçlarda saat değişikliği çok önemli değil ama çatlatma iğnesinin saatini sakın kaçırma veya yanlış yapma o çok önemli..aklında olsun☺
Sigara içtim ben bikaç tane ama canım istemeden..çok saçma canın sigara istemiyo ama bakalım nolcak nasılsa bırakıyorum diye yaktım. ... bazen gizli gizli kocamdan sigara kaçırıyorum bu da oyun gibi oldu.günde 1-2 içiyorum ve pişman oluyorum Bence sigara içmek insanından agresif yapıyo bem suan hiç agresif değilim aksine pamuk gibiyim
Kendime kızdım içtim diye ama sonra da kendime yüklenmicem dedim.. Bu sigara olayı çok saçma aslında garip bi bağımlılık asla nikotin falan değil yani en azından benim ki tamamen boşluk doldurmacaymış tadı falan değil yani. .
E Elexus hevesini kırmasını sigara içmem bence bu sigara içmek değil 2 günde 1 tane içtim tamamen aptallıgımdan sen bence biorezonans la bırakırsın..dene yani☺

Tekrar ngs ye gidecek mi yoksa tranfer mi? Söylediysen kaçırmışım oraları

Ne kadar kaldı ngs sonucuna? Ne zaman açıklanacakmış? Hayırlısı olsun inşşalah hepsi sağlıklı olsun
Kayıplarınız için çok üzüldüminşşalah bu sefer olacaktır...
Dr nun bülent beye sorması çok güzel..aklın kalmasın..büyük avantaj.. 2 doktorun var ve hemen ulaşabiliyosunserumun adı neydi acaba hatırlıyor musun..bana bu sefer serum demediler önceden demişlerdi..acaba sorsam mı??

20 güne kadar sonuç gelir dediler 10 gün gecti :) Canım serumun adı clinoleic %20. Önceden demişlerse bence mutlaka söyle. Gebelik aşısı ve serumu tekrar düşünüyorum. Hepimiz için hayırlısı olur inşallah

Estafurullah olur öyle gelgitler kolay iş değil Allah yardımcın olsun. Ben de geçen sefer tedavi sırasında günde 1-2 taneden fazla içememiştim midem bulanıyordu, bu sefer de öyle başladı ama geçti fosur fosur içiyorum

Ne 1-2 tane içtiğin için kendine kız, ne de içtim artık direncim kırıldı diye düşünüp pes et, herkesin hikayesi farklı, günde 1 haftada 1 derken bir bakmışsın aklına gelmiyor. İnşallah öyle olur. Zaten transfere yürüyorsun yaklaştıkça daha da güçlenirsin merak etme. Ben nasıl kalkıcam o işin altından hiç bilmiyorum, hevesliyim ama aşırı da korkuyorum. Bakalım şu ngs’den iyi bir sonuç gelirse girişicez artık biorezonans seminer akupunktur allah ne verdiyse

Çatlatma iğnesi önemli evet onu karıştırmamak lazım aklımda

Tekrar ngs ye gidecek mi yoksa tranfer mi? Söylediysen kaçırmışım oraları

NGs’li diye başladık ama sanırım opu’dan çıkan sonuca göre kesinleşir gidişat. 5. güne yeterli adette embriyo olursa tabiki NGs. Ama 1-2 tane kalırsa direk transfer isteyebilirim hiç bilemiyorum şu anda.

inşşalah güzel sonuçlar olur..geçen sefer 10 tane gitmedi mi ngs ye ..Bu seferde çıkar bence o kadar..hayırlısı olsun..umarım hepimiz burdan güzel haberler veririz
Seren Serengil de dün transfer olmuşbakalım tutacak mı..takipteyim

Bu arada dün bir kitaba takıldım pdf i elime geçti..çok ilginç bir kitap..Enerji olaylarına bilinçaltı ve şifa tekniklerine ilginiz varsa tavsiye edeyim..birazdan kitabı almaya gidicimmmm..altını çize çize okumak istiyorum.. Bu arada sayılarla frekans dengeleme falan da var.. adı dört anahtar dr.zhi gang sha kipat tavsiyesi

Yok ayol 5 tane gitmişti Allah söyletmiş olsun bu sefer 10 gitsin inşallah
Ama gidişat burada çok hızlı değil, 2 gün önce sol yavaştı bugün kontrole gittim sağ yavaşlamış gibi neyse eşitlenmelerini istiyordum bu vesile ile soldan 1-2 tanesi yetişmiş sağdakilere. Yarın veya sonraki gün çatlatma iğnesi olabilirmiş. Mesaj gelince göreceğiz bakalım.
Seren’inkiler ngs’li mi acaba inşallah olur o da çok istiyor. Haberleri senden alırız o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…