Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Memorial in dedigi sart degil, cunku katater gecmesi onemli olanmis, ayrica bebegin tutunmasina engel degilmis. Haa eger ki sen 5.gun saglikli embriyoyu buldun o zaman her seyi eksiksiz yapilsin derler.
Tabii bulent hoca ne diyecek bilmiyorum 🤷‍♀️ ama benim kocami tutamaz artik ,direk transfere yollar beni. 😆

Biz aynı durumda olsak koca kişisi benim elimi kolumu çenemi bağlayıp zorla sokardı transfere 😂 seninki iyi bile dayandı 😂😂

Hemen mesaj at Neslihan hanıma değiştirsin hemşireni hiçte tahammül etmek zorunda değilsin..ben de merkeze tepkiliyim ama son virajdayım artık diye ses etmiyorum..birmşikayet hattı varsa şikayet edicem yalnız o aklımda..sinir oldum enjeksiyondan para almasına ve fiyatını da sonra söylemesine..mecbur musun canım allah allah..
Bir de dün duydum acıbadem de dogum 2 sene önce 30 bin TL imiş bunlar iyice delirmişler..hayır hizmet ona göre olsa hadi dicem de..iyice kuruluyorum suan acıbademe 😠😠
Hemşirem uygulamam gereken ilaçları döver gibi anlatıyor anlamadığım olduğumda az önce anlattım ya ama neyse diyip rica minnet tekrar anlatıyor tüp bebek sürecine başlamadan önce çocuğum olmayacağını öğrenmişim düğünde takılan bilezikleri bozdurup gelmişim ilk defa duyduğum ilaçların uygulamasını rica minnet anlattırıyorum eğitim hemşiresi bide

Hemen mesaj at Neslihan hanıma değiştirsin hemşireni hiçte tahammül etmek zorunda değilsin..ben de merkeze tepkiliyim ama son virajdayım artık diye ses etmiyorum..birmşikayet hattı varsa şikayet edicem yalnız o aklımda..sinir oldum enjeksiyondan para almasına ve fiyatını da sonra söylemesine..mecbur musun canım allah allah..
Bir de dün duydum acıbadem de dogum 2 sene önce 30 bin TL imiş bunlar iyice delirmişler..hayır hizmet ona göre olsa hadi dicem de..iyice kuruluyorum suan acıbademe 😠😠
Hadi Doğuma bişey diyemem.. ama dışardan geldik başka hastane bilmeyiz diye orda vurduralım iğneyi saati geldi diye gittik vurdurmadım 1 saat geç vurundum o gün başka hastaneye gitmek için uğraştık ne kadar ücret çıkacağını bile bilmiyorum

Biz aynı durumda olsak koca kişisi benim elimi kolumu çenemi bağlayıp zorla sokardı transfere 😂 seninki iyi bile dayandı 😂😂
Pek farkli degil durum bizim hanede de.. transfer yapsin iste , ne diye ugrastiriyor bizi gibi serzenisler esliginde geciyor.
Simdi bu transfer asamasi icin ilac filan kullanilacaksa ne zaman gitmek lazim?adetin 21.gunu lucrin filan diye yazmisti Y Yazalaz , o zaman ben simdi mi gitmeliyim. Zamanlayi pek anlamadim..

Rahatsız olduğunuz konuları doğru belirtirseniz gerekli düzeltmeleri değişiklikleri falan yapıyorlar söyleyin değiştirirler.
Bu transferde söyleyeceğim bende insancıl yaklaşmıştım yoğun birim kafası yorgundur akşama kadar Herkese aynı şeyi anlatıyor filan diye telkin ettim kendimi ama yok her şekilde her defasında aynı olamaz bi insanın ruh hali o yüzdem bu transferde değiştireceğim

Stres yapmayin, yasinizgordugum kadariyla 33.genetikten saglikli gelme sansi yuksek. Daha onceki kayiplariniz icin cok uzuldum ama hic moralinizi bozmayin.. genetige gitmis 3 tane degerli embriyonuz var, yas faktoru lehinize..
Burda herkesi hikayesini okuduysaniz kimimiz genetige gonderebiliyor, kimi hic yumurta cikartamiyor, kimi dollenmiyor, kimi genetiksiz benim gibi Allaha siginip 3.gunleri koyduruyor, yani hepimiz mutlu sona ulasma telasinda kosturup duruyoruz..
Beklemek zordur ama sonu guzel olacaktir, hrp olumlu dusunun. Tatile bir yere gidebilirsiniz, diyarbakir cevre il geZisi yapabilirsiniz, genetikten cevap gelmesi kizlardan hatirladigim3 haftayi buluyordu.. onlar tecrubeliler bekleme sureci icin yapilacak faaliyetler hakkinda fikir verebilirler😂
Daha önceki denememdeki süreç çok iyi gecti ama sonuç hayalkırıklığı oldu. Bu yüzden elimde olmadan çok stres yapıyorum. Bu işler tamamen kısmet. İlk denememde beraber başladığım bazı arkadaşlar vardı. Tek yumurtasıyla tedaviye başlayan ve benim gibi 23 yumurtayla başlayan vardı. Ama o arkadaş Doğum yapıp sağlıkla kucağına aldı bebişini ben iki senedir uğraşıyorum. Hiç belli olmuyor bu işler. Cevap verdiğin için sağol canım. Kimsenin Emeği boşa çıkmasın, Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🙏

Embriyolarınızdan en az 2 tane sağlıklı gelmesini canı gönülden diliyorum. Evet o bekleme süreci biraz zor ama sabırlı ve pozitif olmaya gayret edin. İnşallah iyi haber gelir 🙏 dualarım sizinle 🙏
Ayy inşallah 2 tane olur da ben bir tanesine razıyım 🙏 stresle nasıl basa çıkacağımı bilmiyorum. Su an kafamı dağıtmak için tatile çıktım herseyi yapıyorum ama boş :) düşünmekten alamıyorum kendimi :) ben sizleri sürekli takip ediyorum okuyorum durumunuzu biliyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏

Daha önceki denememdeki süreç çok iyi gecti ama sonuç hayalkırıklığı oldu. Bu yüzden elimde olmadan çok stres yapıyorum. Bu işler tamamen kısmet. İlk denememde beraber başladığım bazı arkadaşlar vardı. Tek yumurtasıyla tedaviye başlayan ve benim gibi 23 yumurtayla başlayan vardı. Ama o arkadaş Doğum yapıp sağlıkla kucağına aldı bebişini ben iki senedir uğraşıyorum. Hiç belli olmuyor bu işler. Cevap verdiğin için sağol canım. Kimsenin Emeği boşa çıkmasın, Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah 🙏
İstekler ortak ama hepimizin yolculugu farkli ilerliyor, dediginiz gibi iste 1 saglikli embriyo yeter bize. Olumlu dusunmeye calisin, nasilsa gitti artik genetige , su ana kadar guzel gidiyor. Bundan sonrasinin da iyi gidecegine dair inanci koruyun..
Bakmayin ben boyle olumlamalar filan yapiyorum ama arpacik kumrusu gibi ne yapmam lazim diye dusunuyorum, kafada kurup kurup duruyorum😂😂 doluya koysam almadi, bosa koydum dolmadi misali , ahh su yas baskisi,rezerv engeli olmasa daha rahat edecegim de o da stresi arttiyor.
Bizi biz anlariz , o yuzden neler hissettiginizi tahmin ediyorum✌️

Hemşirem uygulamam gereken ilaçları döver gibi anlatıyor anlamadığım olduğumda az önce anlattım ya ama neyse diyip rica minnet tekrar anlatıyor tüp bebek sürecine başlamadan önce çocuğum olmayacağını öğrenmişim düğünde takılan bilezikleri bozdurup gelmişim ilk defa duyduğum ilaçların uygulamasını rica minnet anlattırıyorum eğitim hemşiresi bide
Deşifre edin burdan bence ..benim de vardı öyle bi tane ben ugralıcagıma siz ugraşın dedim şikayet ettim. Sevil hemşireydi benimki ne sorularıma zamanında cevap verdi ne ulaşabildim ne de sorumun karşılıgını düzgün alabildim.ne münasabet.. eğitsinler kusura bakmasınlar. .

Pek farkli degil durum bizim hanede de.. transfer yapsin iste , ne diye ugrastiriyor bizi gibi serzenisler esliginde geciyor.
Simdi bu transfer asamasi icin ilac filan kullanilacaksa ne zaman gitmek lazim?adetin 21.gunu lucrin filan diye yazmisti Y Yazalaz , o zaman ben simdi mi gitmeliyim. Zamanlayi pek anlamadim..
Evet 21.gün lucrin ama bunu hatırlat eğer zamanınsa..ne zaman regl oldugunu bilmiyorlar çünkü.. sonra da regl olucaksın 2.gün estrofem e başlanacak..bence direk Neslihan hanımla konus hemşireler bilgili değil randevu bile vermiyorlar durumu anlatınca. Randevuyu ondan al istersen..

Deşifre edin burdan bence ..benim de vardı öyle bi tane ben ugralıcagıma siz ugraşın dedim şikayet ettim. Sevil hemşireydi benimki ne sorularıma zamanında cevap verdi ne ulaşabildim ne de sorumun karşılıgını düzgün alabildim.ne münasabet.. eğitsinler kusura bakmasınlar. .

Benim hic tek bir hemsirem olmadi🙈hep kime denk gelirse ,yaa zaten hic biri de anlatmadi bana, ilk eczaneden ogrendim humoyu hazirlamayi, digerlerini de sormadim.kendim boyledir deyip harakiri sapla gec...😂

Evet 21.gün lucrin ama bunu hatırlat eğer zamanınsa..ne zaman regl oldugunu bilmiyorlar çünkü.. sonra da regl olucaksın 2.gün estrofem e başlanacak..bence direk Neslihan hanımla konus hemşireler bilgili değil randevu bile vermiyorlar durumu anlatınca. Randevuyu ondan al istersen..

Hastaneyi arayip bir soracam.neslihan hnma diyeyim. Ben transfer istiyorum,butun risklerini de aliyorum, bana planlama yaparmisiniz diye.hoca ile gorusup haber verir heralde..

2 2be Valla bi yandan da genetiğe göndermiceksiniz rahimde engel değil diyorlarsa koydurmakta mantıklı.. Bülent bey ne dicek bakalım
Hoca vallla beni kovmasin da yanindan:) sonra elimde piknik tuplerimle transfer yapacak doktor ararim-😂
Zaten 2 taneyi cozdurup de canli olmama ihtimali de varmis , benim 1-2-1 olarak donduruldu. Once 2 li dondurulanlari cozsunler bunlar ok devam ediyorsa direk transfer.eger ki olumsuz durum digerlerini de cozup canli olanlari transfer edin diyecem..
Kader,kismet, gozlerimi kaparim.. ya tutarsa🤪

Doktorlar için bu anlamda biz daha kolay hastalarız. Yaşlısın diyip geçiyorlar 😂 umudunuzu kaybetmeyin. Ne güzel hayatınızda olumsuz hiçbirşey yok. Gelir o bebek size merak etmeyin. Sabır dua ve çabaya devam 👊
Artık 70 yaşından sonrakilere yaşlı deniyormuş. Biz genç yetişkenleriz😊 inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Allah Allah hangisi ki o acaba. Sinir bozucuymuş gerçekten. Bence de bi an önce değiştirin o hemşireyi. Hep aynı kişi mi veriyor reçeteleri. Bana hep farklı kişiler denk geliyor.

X