Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Ben sizin durumunuzu tam takip edemedim ama umarım en kısa sürede herşey yoluna girer..inan daha kötü hikayeler de biliyorum çevremde..lütfen moralini bozma ve adım adım ilerle..çok zor biliyorum ama dualarım seninle..umarım en kısa sürede dileklerimiz kabul olsun..kolaylık diliyorum

Hay masallah hayirli olsun insallah rabbim hayirlisiyla tutunmayi kalp atislarini duymayi o sancilari seve seve cekip doguma girmeyi evladini gormeyi nasip etsin insallah hepimizede

Amin insallah bizede bol bol dua bekleriz ne zaman transfer olacaksiniz

Amin insallah bizede bol bol dua bekleriz ne zaman transfer olacaksiniz
Genetikten sonra 6 hafta gibi bir süreç var demişlerdi..pazartesi hemşiremle görüşüp süreci konusucam..benim de miyom çikolata kisti falan görmüştü ama transferi etkileyecek yerde değil demişti bülent bey.şimdi tabi 2 opu geçti kist vs oluşmuş olabilir.
Büyük ihtimalle rahim filmi ve bazı testler ister ve eğer bi sorun yoksa ilk regl ile rahim hazırlanmaya başlar diye düşünüyorum.. bişi varsa artık bakalım gereken neyse yapıcaz..
1 umudum var artık..bence en zor dönemi geride bıraktık bundan sonrası daha kolay geçer umarım...bakalım süreci yazarım size. .

Hayırlı olsun Allah kucağınıza almayi nasip eylesin
Sonucunuz kaç Gün de cıktı acaba

Profilinize baktım da umarım sizinki de sağlıklı gelir..ne zaman göndermiştiniz?sorun mu vardı yaşınız kaç? Çok soru sordum..

:) 34 yaşındayım. Bende 13 14 kromozom da sorunum var. 1 tane gönderebildim ben ama pek umudum yok umarım allahım onu bize bağışlar sağlıklı çıkar. 20 mayıs 'ta gönderdim hala bekliyorum

Yigit hocayla gorusmustuk o rahim icine cizik atmasi gerekiyor demisti rahim filmine bakinca butun islermleride miyom ameliyati dahil yumurta toplamalardan sonra yapilacakti
Tupler ile ilgili problem olsa belirtilirdi heralde.siz moralinizi bozmayin,oncelikle operasyon sonrasi iyilesip tedaviye devam edersiniz,her sey yolunda gitsin

Cok sevindim! Inanin kabenin karsisinda dedim ‘yazalaza’ saglikli sonuc gelsin diye!
Degerli embriyo bundan sonraki surec bundan oncekinden daha kolay olsun,transfer olsun ve hamilelik haberin gelsin..

Hurma poleni varmis,bana da umrede soylediler,infertilitede kullaniyormus.ise yariyormus sizlerle de paylasmis olayim
Bunu ben de duydum Dünyayı geziyorum diye bir program var 9 hazirandaki bölümünü izlerseniz görürsünüz daha yeni izledim o bölümü :)

:) 34 yaşındayım. Bende 13 14 kromozom da sorunum var. 1 tane gönderebildim ben ama pek umudum yok umarım allahım onu bize bağışlar sağlıklı çıkar. 20 mayıs 'ta gönderdim hala bekliyorum
Hayırlı haberler gelsin inşallah
Bir arayıp sorun bence hiçteyse ne zaman çıkacağını öğrenirsiniz..ben 27 mayısta vermiştim.bayaa olmuş sizinki.. nereye gönderdiler acaba..hangi merkezde ya da doktordasınız?

Cok sevindim! Inanin kabenin karsisinda dedim ‘yazalaza’ saglikli sonuc gelsin diye!
Degerli embriyo bundan sonraki surec bundan oncekinden daha kolay olsun,transfer olsun ve hamilelik haberin gelsin..
Yaaaa çok tatlısın allah seninde güzel gönlüne göre versin. Ben de çok merak ediyorum o toprakları..bize de nasip olsun görmek dua etmek...
Amin amin amin

Yaaaa çok tatlısın allah seninde güzel gönlüne göre versin. Ben de çok merak ediyorum o toprakları..bize de nasip olsun görmek dua etmek...
Amin amin amin

Amin hepimiz icin insallah,ben uzak yakin bu yasa kadar baya yer gormusumdur ama inan orasi baska dedikleri cok dogruymus..Allah isteyen herkese nasip etsinTek derdin namaz vaktini kacirmamak:, baska telas yok,yavaslatilmis ve sukunet icinde Kabeye bakarak kendinle konusuyorsun,Yaradana siginiyorsun .cok farkli duygularla dolup tasip geliyorsun ama hayat donunce kaldigi yerden seni karsiliyor:)

Yaaa ne güzel

Reactions: 2be

Bahceci fulyadayim
Pazartesi aradim çıkınca doktorunuz arar dedi ler.
Eğer bu pazartesi de aranmazsan aricam artık tekrar.
Kötü sonucu duymak istemiyorum açıkçası o yüzden birazda sorup sorusturamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…