Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Tam hatırlayamadım da whatsapp yazışmalardan baktım; 15 Nisan’da ödeme yapmışız 3 Mayıs’ta sonucu bildirdiler.
Senin kaç gün oldu? Haber var mı?
Hımm benim 12 gün oldu ama araya bayram falan girdi naptılar bilmiyorum.Neslihan hanıma nesaj attım bugün henüz cevap yok..aklıma da gelmiyor pek ara ara Aaa noldu acaba diyprum heyecan basıyo☺☺☺hayırlısı artık bakalım

Haber geldi mi? Aklimdasin ama insan sormaya da cekiniyor.
Yok daha gelmedi.bayram falan girdi ya araya bence bi bir haftası daha var..iyi kötü haber vericem tabi kiiiii yol arkadaşlığı yapıyoruz bi nevi. İnşallah hayırlı haberler gelir beklemedeyiz☺

Reactions: 2be

Bana 20 gün civarı demişlerdi. Sanırım 1 haftaya kadar haber gelir.
İnşallah müjdeli haber gelsin bakalım bekliyoruz

Ben bugun miyom ameliyatina girecegim bekliyorum bakalim

Yok daha gelmedi.bayram falan girdi ya araya bence bi bir haftası daha var..iyi kötü haber vericem tabi kiiiii yol arkadaşlığı yapıyoruz bi nevi. İnşallah hayırlı haberler gelir beklemedeyiz☺
Iyi haber gelsinSonuclari bekliyoruz..

Co

Cok sukur iyi gectigini soyluyor doktor 3 ay dedi ama o kadae bekleme olmaz sanirim
Siz ilk opuyu yapip 1 tane 3.gun embriyosu var siye hatirliyorum.prp de yapilmisti.prp etkisi gecmeden ikinci opuyu dusunuyordunuz ama operasyon one alinmis.bulent hoca mi yapti adapazarindaki hastanede mi oldu?
Kizlar ben umreye gittim,dondum..isimlerinizi bilmiyorum ama burada kullandiginiz rumuzlarinizi vererek size dua ettimAllah insallah hepimizin surecini kolaylastirir...

Hay Allah razi olsun arkadasim senden dualara nasilda ihtiyacimiz varken rabbim dualarini umreni kabul eylesin insallah adapazarinda oldum ikinci yumurta toplamayi yaptiramadik sekerim tam sınirlara inmis bayramdan once yaptirdik tahlili yolladim yigit hocaya biraz daha dusmesini bekleyelim dedi esim cok kizdi her ay bir ay bir daha erteleniyor diyo o gun cok uzuldum bide tlfn geldi bayram sonu ameliyatiniz var diye esim yaptiralim dedi yaptirdik bakalim eve geldik sukur orda okumamistim ameliyatta yapilanlari megersem iki tupumde tikaliymis acilamamis şok oldum ne olcak simdi iyice bunaldim ameliyattan yeni kalkmisken

Rahim filmini cektirmistiniz,orda bulent hoca tuplerin durumundan bahsetmistir, operasyon sonrasi tupte tikaniklik durumunu anlayamadim
Rahimde ne islem yapildi?
Insallah Allah hepimizin kalbine gore verir

Allah razı olsun nasıl duygulandım. Bütün duaların ve ibadetlerin kabul olsun.
Allah tez zamanda güzel kalbin hatrına yavruna kavuştursun seni inşallah

Rahim filmini cektirmistiniz,orda bulent hoca tuplerin durumundan bahsetmistir, operasyon sonrasi tupte tikaniklik durumunu anlayamadim
Rahimde ne islem yapildi?
Insallah Allah hepimizin kalbine gore verir
Rahim filmimde tek tüpumde gecis yoktu doktorum sadece rahmin kucuk bunlari yumurta toplaninca en son rahim buyutme yapacagiz t rahimmis anlican biraz genisletilmesi lazimmis ama hic tuplerin tikala denmemisti bu sekilde hatta gebe kaldigimda ilk doktor miyomlardan dolayi tutunamadigini dua et tuplerin acik gebe kalabiliyorsun demisti simdide miyomlarim alindi bakilmis tüpler tikali acilamamis psikolojim alt ust oldu

Allah razı olsun nasıl duygulandım. Bütün duaların ve ibadetlerin kabul olsun.
Allah tez zamanda güzel kalbin hatrına yavruna kavuştursun seni inşallah
Insallah hepimiz icin mutlu haberler alalim, nasip olsun bize..

Bulent hoca tuplerde tikaniklik
Var demis miydi? Sadece rahim buyutme olarak mi soylemisti?
Ameliyati yapan doktorla gorusme yaparsaniz o size bilgi verir heralde,hic moraliniz bozmayin.

Bulent hoca tuplerde tikaniklik
Var demis miydi? Sadece rahim buyutme olarak mi soylemisti?
Ameliyati yapan doktorla gorusme yaparsaniz o size bilgi verir heralde,hic moraliniz bozmayin.
Yigit hocayla gorusmustuk o rahim icine cizik atmasi gerekiyor demisti rahim filmine bakinca butun islermleride miyom ameliyati dahil yumurta toplamalardan sonra yapilacakti

Yaa Allah kabul etsin. Çok tatlısınızz❤

Reactions: 2be
Allah kabul etsinamin canım ne iyi yapmışsın..Hepimizin duaları kabul olsun..şimdiden oldu bile

Genetikten sonuç geldi.. 1 adet sağlıklı embriyo var..Çok şükür..zaten 5 tane de sağlıklı gelme olasığı 1 demişti bana hemşire.
Olsun 1 olsun bizim olsun...
Rapora bakınca daha bi kıymetini anladım ne zor bi süreç herşeye bakılmış 1 gelmesi bile mucize gibi benim için şu an..
Umarım herkesin gönlüne göre olsun..benim için süreç şimdi başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…