Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Bahceci fulyadayim
Pazartesi aradim çıkınca doktorunuz arar dedi ler.
Eğer bu pazartesi de aranmazsan aricam artık tekrar.
Kötü sonucu duymak istemiyorum açıkçası o yüzden birazda sorup sorusturamiyorum

Ispanyaya gonderiyorlarmis

Çok sevindim ne kadar güzel bir haber!
Tabi ya 1 tane diyip geçme ne aşamalardan ne sınavlardan geçti o yavru gelecek ve senin olacak inşallah biz de güzel haberlerinle sevineceğiz inşallah

Çok sevindim ne kadar güzel bir haber!
Tabi ya 1 tane diyip geçme ne aşamalardan ne sınavlardan geçti o yavru gelecek ve senin olacak inşallah biz de güzel haberlerinle sevineceğiz inşallah
☺☺inşallahhhhhh. .darısı başınıza ve daha güzeli sizin de olsun umarım hepbirlikte güzel haberler alırız

bende hamile kalıyorum fakat eşimde cinsel isteksizlik iktidarsizlik var pek iliskimiz olmuyor gebeliklerin hep sagliksiz karnimda ölüyorlar acaba eşimde varikosel olabilirmi sperm dna si yada bir bozukluk olabilirmi testosteron düşük semen analizi normal ama sanırım sperm dna testi farklı varikosel de olurmu

Spontan gebeliklerinizde dusuk ile sonuclanip kurtaj oldunuz mu? Kurtaj olup alinan parcaya patolojiye gidip neden tekrarlayan dusuk yasadiginiz anlasilabilir,cunku kromozonal bir sorun varsa alinan parca bunu aciklayabilir,karyotip analizi yaptirabilirsiniz..

Hanimlar arastirma hastanesi sperm testi sonuclari guvenilir midir acibademde yaptirdigimiz bir kac ay once ki sonucla arasinda cok fark var acibademdeki daha kotuydu ya yaptigim 15 gunluk havuc kuru keciboynuzu falan iyi mi geldi acaba 3 ayda dersiniz simdiki sonucu daha iyi ama morfoloji 2 cikmis

pardon netten baktim spontan olarak duymamıştım evet öldükleri için karnimda kürtaj oldum hemde 3 kez 1 ide 6 aylık sonlandı noral tüp defekti 1 ide kimyasal oldu 5 kez kaybim

patolojiyle sonuç cikmiyor genetik istedim onuda göndermemişler aslında doktor pek bir sonuç versede önemi yok sakatdir ondan olmuştur diyor

karyotip yani kromozom analizi onlar yapıldı ikimize ikisi de temiz bende genetik kanpihtilassmasi var heterezigot

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…