Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Sisli memorial da gayet iyi meekez bence.ankara kokenli doktorlar iyidir zaten
Nasilsa viraz daha zaman var. sindire sindire gezilir hem daha tecrubeli, bilincli hasta oluyoruz.
Es icin verilen ilaclar neye etkusi olacakmis?

Morfoloji ve hareketliliğe herhalde.. Henüz DNA hasarına bakılmadığı için ona yönelik birşey verildiğini sanmıyorum..
En az 2 ay kullandıktan sonra göreceğiz aslında neye etkisi olduğunu 1 aylık alkol perhizinin de belki katkısı olur, ramazandan sonra da alkolle ilgili yavaşlayacağını söylüyor ama bilemiyorum, çok güvenmiyorum

Oo maşallah moraller iyi yumurtalar iyi embriyolar iyi olsun da kocaların hepsi aynı aşağı yukarı, boşverdik
Biliyorum senin opu rahatsızlıklarını, bende de olmuştu, hem öncesi son günler hem de sonrası.. Ama artık biliyoruz ki öldürmüyor ve birkaç güne geçiyor, sonuç iyi olsun da birkaç günlük sıkıntıyı sineye çekeceğiz artık, hem belki bu sefer o kadar olmaz. 5. Gün güzel haberleri alınca inşallah hepsini unutursun gider
NGs için yeterli adede ulaşacaksın gibi inşallah. Yaptır gitsin diyeceğim ama 5 ‘de 0 skorumla ne yüzle diyorsam

Yahu adamlar da yasli:))iki yonlu durum o yuzden iki tarafa da ilac ,vitamin destek sart..
Sevgili kocam ramazan filan dinlememistir icmistir kederinden,sevincinden ispanyada:)) donuste sperm testinden bakalim nasil cikacak...allahtan sigarayi biraktik.kendimiz icin su hayatta yaptigimiz tek iyilik bu diyebilirim!

Hahahha sorma ya ailece yaşlıyız eşimin arkadaşları çocuklarını evlendirmeye başladı biz bi taşla iki kuş vurucaZ inşallah; Torun tadında çocuk
Sigara çok önemli, alkolden daha önemli hatta.
Benimki sigarayı 10 yıl önce bırakmış Allahtan, ama alkol devam.. Tamamen bırakmaz sonuçta sosyal hayatımız da biraz buna endekslenmiş durumda ama şu 2-3 ay azaltır inşallah. İlk denemede biz şişeden çıkıp başlamıştık resmen anneme kalsa o yüzden olmadı bakalım ilaçlar nasıl etki edecek Ya da edecek mi çok merak ediyorum.
40 yaş forumunda bir iki kişiden duydum, erkek takviye aldıktan sonraki denemeler daha başarılı, ama şans mıdır kısmet midir yoksa ilaçlardan mıdır bilemedim

Ya bu arada ben sigarayı nasıl bırakıcam bırakma fikrini düşündükçe strese girip sigara yakıyorum. Nefret edemiyorum akupunktur falan mı denesem? Keşke iğneler esnasında bıraksaydım o ara çok midem bulanıyordu içemiyordum. Ama bu kez tedaviye başlamadan bırakmak istiyorum. Nasıl yapıcam? İlaçla bıraksam acaba ilaç bünyeyi bozar mı? Oooy sevgiliden ayrılmak gibi. Çok zor sen ne kadar içiyordun? Nasıl bıraktın? 2 2be ?

Benim koca 45 .arkadaslarinin bebeleri uni.bitirmis haldeler..durum ayni anlayacagin:))
Etkisi mutlaka oluyordur takviyenin,is ki baslamaya hevesli olsunlar.bizim ilac konusunda asiri hassas o yuzden yemegine karistirip veririm artik doktor gidip ilac verirlerse:)

94 den beri iciyordum .77 li olduguma gore lisedeydim basladigimda. Hicbir zaman 1 paket sigara icmedim haftaici Ama haftasonlari cmt sileri icmisimdir...
Benim birakmam spontan gebelikle basladi aslinda,sonra gelisimi durunca kurtaja kadar yine ictim,kurtajdan sonra tup bebek icin folikul baktiklarinda 1 tane gorulunce artik yeter dedim,korktum aciksasi.yani kafada dedikleri durum olmasi lazim.gercekten bitirmek isteyince bitiyor sigara isi.
Akupunktur deneyebilirsin belki ise yarar .ama asil kendi icinde karar vereceksin.

Benimki 50 yaşında ilaç, sağlık, beslenme her konuda hassas
Hatta tam da bu yüzden bence birkaç aylığına ilaç kullanmayı kabul etti, çünkü enjeksiyonlar sırasında hem benim için çok endişelendi (çok şiştim falan ya), hem de “bu kadar ilaç/hormon yüklemesiyle olacak çocuk nasıl birşey çıkacak acaba” falan diyordu hep
Yani özetle doğal yolla olsun diye içiyor ilaçları kısmet değerler yükselirse belki de olur ama benim çıkış noktam bu değildi tüp bebek için değerleri düzeltmek idi, ama baktım onun motivasyon kaynağı farklı, bozmuyorum ben de, 2 ay dinlenecektik zaten, bakarız değerler yükselmişse denemeye devam eder yaz sonuna bırakırız tüp bebek meselesini.

İnşallah sizin yeni testin sonucu iyi çıkar da gerek kalmaz ilaca falan. Gerçi belki teste bile gerek kalmayacak olağanüstü genel kurul bi toplanın da kararınızı verin bakalım hayırlısı olsun

Ben de aynı yıllarda başladım ve haftasonları hariç 5-10 adet arası -aşırı severek adeta aşkla- içiyorum. Haftasonları 1 paketi aştığım çok zaman olmuştur benim de.. ve ertesi sabah hep pişman olmuşumdur. 10 gün boyunca her gün 2 paket içsem tiksinir miyim acaba

Akupunktura da, çok inandığımdan değil de işte, bu konuda kendime inanmadığım için inanacak bir şey aradığımdan yöneliyorum.

Şimdi aklıma geldi! dua araştırayım bakayım

2.denemede
Allan carr yöntemiyle bırakan çok var hatta istanbulda bi merkez var instagramdan takip ediyorum..sonuçları çok yüksek..bi orayla görüş istersen..bana da haber ver sen bırakınca bana da umut olur.çünkü bence ben hiçç bırakamıyorum..sizden fazla içiyorum..her teşebbüsüm hüsran.oğlak burcu oldugumdan inatta var neye inatsaikna olamıyorum heralde sigaranın zararlarına

Birakmak zor valla anlayabiliyorum..
Ama bir noktada vedalasma zamani geliyor
Su ikinci opu bitsin de hayirlisiyla sonrasinda belli mi olur birakirsiniz..

2 ay tatil olduguna gore tatil planlari baslasin:)) ben gorunen o ki 3-4 ay beklerim,bu surede histereskopi yaparim olmazsa..

Merhaba bende semra hanıma ön görüşme randevusu aldım. Randevu verdiler. Ücret ödedinmi

Merhaba bende semra hanıma ön görüşme randevusu aldım. Randevu verdiler. Ücret ödedinmi

Hayır ödemedim. Ama enteresan oldu, şöyle;
Telefonda aslında Semra hanım bizzat ultrason muayenesi yaparsa alacakları ücreti bildirmişlerdi, ben ödeyeceğimi sanıyordum.
Kayıt sırasında almadılar, ben de para işi Semra hanımın ultrason muayenesine endeksli ise çıkışta alıyorlardır diye düşündüm. Ederse alacaklar, etmezse almayacaklar şeklinde.. Semra Hoca muayenemi yaptı.
Ama çıkışta da para almadılar ben de ısrarcı olmadım tabi hehehhe

2 ay tatil olduguna gore tatil planlari baslasin:)) ben gorunen o ki 3-4 ay beklerim,bu surede histereskopi yaparim olmazsa..

Çok tatil de istemiyorum tatillerde sapıtıyoruz biz
Kendiliğinden hamile kalsak da bitse gitse şu iş ya histeroskopi kesin olacaksa ol gitsin bence belki yine spontane olur ve bu kez senle kalır belki??

Reactions: 2be

Ben de oğlakım inadım inat!
Araştırayım bakayım dediğin yöntemi, ama önce istemek lazım.
Ben hiç teşebbüs bile edemedim o derece bi korkmak benimki

Peki bir şey soracağım . Epikriz dosyası varmış. O hemen alınabiliyormu. Ne yapmak gerekli

Son durumu bildiriyorum opudan çıktım 8 yumurta toplandı..Önceki gibi ağrılı geçmedi kanamam da olmadı hatta gayet normal hiç ilaç kullanmamış ve narkoz almamış gibiyim..hayata döndüm çok mutluyum
Yarından itibaren arayacaklarmış durum bildirmek için..
3.gün embriyolarını gözden çıkarmamaları için hem orada ki doktora hem hemşireye söyledim.onlarda sizi arayacak olan embiyologlara da söyleyin dedi.
Durumlar böyle.. yarın küçük bir tatile çıkıyoruz. Bir hafta çok iyi gelecek bana..
Bundan sonrasını da Allah'a bıraktık.ona güveniyoruz ol desin hepimiz için..

Hadi hayırlısı

Çok tatil de istemiyorum tatillerde sapıtıyoruz biz
Kendiliğinden hamile kalsak da bitse gitse şu iş ya histeroskopi kesin olacaksa ol gitsin bence belki yine spontane olur ve bu kez senle kalır belki??
Hic belli olmaz spontan gebelik hepimiz icin olasilik:))
Histereskopi icin baska bir doktordan daha fikir alacagim,cok da gerek yok denirse hocam direk gonder embriyolari diyecegim.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…