Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Son durumu bildiriyorum😊 opudan çıktım 8 yumurta toplandı..Önceki gibi ağrılı geçmedi kanamam da olmadı hatta gayet normal hiç ilaç kullanmamış ve narkoz almamış gibiyim..hayata döndüm çok mutluyum 😊
Yarından itibaren arayacaklarmış durum bildirmek için..
3.gün embriyolarını gözden çıkarmamaları için hem orada ki doktora hem hemşireye söyledim.onlarda sizi arayacak olan embiyologlara da söyleyin dedi.
Durumlar böyle.. yarın küçük bir tatile çıkıyoruz. Bir hafta çok iyi gelecek bana..
Bundan sonrasını da Allah'a bıraktık.ona güveniyoruz😊 ol desin hepimiz için..💕

Yupppiii bu opu da bitmistir.super 8 tane mukemmel!
Bunlar direk 5.gune devam edilecek degil mi?
Yarin guzel haberler gelecek Allahin izniyle..
Iyi tatiller.keyifli gecsin.
Dondugunuzde bebisler sizi karsilasin...🌟🙏

Peki bir şey soracağım . Epikriz dosyası varmış. O hemen alınabiliyormu. Ne yapmak gerekli

Sevk için sanırım değil mi? Zor olmasa gerek. Hiç merkez değiştirmediğim için bilmiyorum. Neslihan hanıma whatsapp’tan sorabilirsiniz bence en kısa yoldan öğrenmek için. Telefonu var değil mi?

Son durumu bildiriyorum😊 opudan çıktım 8 yumurta toplandı..Önceki gibi ağrılı geçmedi kanamam da olmadı hatta gayet normal hiç ilaç kullanmamış ve narkoz almamış gibiyim..hayata döndüm çok mutluyum 😊
Yarından itibaren arayacaklarmış durum bildirmek için..
3.gün embriyolarını gözden çıkarmamaları için hem orada ki doktora hem hemşireye söyledim.onlarda sizi arayacak olan embiyologlara da söyleyin dedi.
Durumlar böyle.. yarın küçük bir tatile çıkıyoruz. Bir hafta çok iyi gelecek bana..
Bundan sonrasını da Allah'a bıraktık.ona güveniyoruz😊 ol desin hepimiz için..💕

Ooo süper haydi bakalım başlasın heyecanlı bekleyiş! 🥰 inşallah güzel haberler gelsin. Dua edeceğim 🙏 inşallah hepsi gitsin 5. güne 💪
Ağrı sızı olmaması da süper! Üstüne tatil de daha süper 😍 keyfini çıkarın. Herşey çok güzel olacak! 😍

Yupppiii bu opu da bitmistir.super 8 tane mukemmel!
Bunlar direk 5.gune devam edilecek degil mi?
Yarin guzel haberler gelecek Allahin izniyle..
Iyi tatiller.keyifli gecsin.
Dondugunuzde bebisler sizi karsilasin...🌟🙏
Teşekkürler 🙏evet diğer 3 ile birlikte 5 e gidecekler direk.
Bu arada ben histeroskopi yaptırmıştım 2.tüp bebiş denemesinde.ben de işe yaramadı eğer bebeğin tutunması için rahmi çizdirmeden bahsediyorsak.. ama tabi bu benim için geçerli sizin neden yaptırdığınızı tam takip edemedim.

Hic belli olmaz spontan gebelik hepimiz icin olasilik:))
Histereskopi icin baska bir doktordan daha fikir alacagim,cok da gerek yok denirse hocam direk gonder embriyolari diyecegim.:)

Alemsin 😂😂
Orada beklerken 1-2 kere şahit olmuştum; çiftlerin ellerinde bidon gibi bişey (ya da piknik tüpü mü desem 😂) üzerinde tıbbi logo gibi bişey. Anlayamamıştım. Sonradan öğrendim embriyo sevkiyatıymış 😂 Bir dilekçe yazdırıyorlar, imzayı atıp bidonunu alan gidiyor 😂
Bu arada histeroskopi opu’lar bittikten sonra planlanıyor değil mi? ben “ol gitsin” demişim ama teorik olarak saçma olmuş 🙄
2. görüş her zaman iyidir bir görün bakalım.

Peki bir şey soracağım . Epikriz dosyası varmış. O hemen alınabiliyormu. Ne yapmak gerekli
Ben merkez değiştirken istemiştim dosyamı hemen fotokopi çekip vermişlerdi.asistanına bildirin dosyamı alabilir miyim diye size yardımcı olacaktır. Zorluk çıkarmazlar diye düşünüyorum.

Kızlar birşey sorucam.
Tedaviye başlarkenki regl tarihi opu’dan sonra değişiyor ya, sonra geri eski döngüye/tarihe mi dönüyor?
Ben 23 Mart’ta başlayan reglim ile tedaviye başlamıştım. Opu sonrası 18 Nisan’da regl oldum.
Mayıs’da daha tık yok.
Normalde de döngüm tıkır tıkır işlemez ama 2 günden fazla da şaşmazdı pek.
Şimdi aklıma geldi; acaba eski döngüme 23 lü tarihlere geri dönüyor olabilir miyim?

Kızlar birşey sorucam.
Tedaviye başlarkenki regl tarihi opu’dan sonra değişiyor ya, sonra geri eski döngüye/tarihe mi dönüyor?
Ben 23 Mart’ta başlayan reglim ile tedaviye başlamıştım. Opu sonrası 18 Nisan’da regl oldum.
Mayıs’da daha tık yok.
Normalde de döngüm tıkır tıkır işlemez ama 2 günden fazla da şaşmazdı pek.
Şimdi aklıma geldi; acaba eski döngüme 23 lü tarihlere geri dönüyor olabilir miyim?
Hamile olma olasiligi var mi😉

Alemsin 😂😂
Orada beklerken 1-2 kere şahit olmuştum; çiftlerin ellerinde bidon gibi bişey (ya da piknik tüpü mü desem 😂) üzerinde tıbbi logo gibi bişey. Anlayamamıştım. Sonradan öğrendim embriyo sevkiyatıymış 😂 Bir dilekçe yazdırıyorlar, imzayı atıp bidonunu alan gidiyor 😂
Bu arada histeroskopi opu’lar bittikten sonra planlanıyor değil mi? ben “ol gitsin” demişim ama teorik olarak saçma olmuş 🙄
2. görüş her zaman iyidir bir görün bakalım.

Evet embriyolariyla dolasanlar, gelip gidiyorlar:KK66:
Benim fikrim bir opu daha yaparsam temmuz ya da agustosta.cunku malum prp sonrasi etkisi gecmesini beklerim.cunku yine dollenmeme riski var.
O yuzden bayram sonu gerekli denirse histereskopi once yapip sonra toplama ya da transfer yaparim.

Aynı doktor arkadaşım yumurtalarıma baktırmamı da söyledi, opu’da toplanamayan yumurtalar kiste dönüşebiliyormuş.
“Madem birkaç ay bekleyeceksiniz eşin de takviye alıyor, doğal yolla da olabilir ama kontrol ettir ne olur ne olmaz” dedi. Yani hamile değilimdir de bir aksilik olmasa bari ordayım ben 😂

Teşekkürler 🙏evet diğer 3 ile birlikte 5 e gidecekler direk.
Bu arada ben histeroskopi yaptırmıştım 2.tüp bebiş denemesinde.ben de işe yaramadı eğer bebeğin tutunması için rahmi çizdirmeden bahsediyorsak.. ama tabi bu benim için geçerli sizin neden yaptırdığınızı tam takip edemedim.

Hepsi gidecek 5 e insallah...
Bana rahim yapisiklik icin yapalim dedi hoca.kurtaj sonrasi olustu

Sanmıyorum yakın bir doktor arkadaşım morfolojisi 0 olanların bile olabiliyor dedi ama sanmıyorum bizim ileri hızımız da yok morfolojimiz de 1.
Hem kel hem fodul tövbe yarabbi 😂😂😂

Yaaa bence olabilir, test yapmayi bi dusun😉

Evet embriyolariyla dolasanlar, gelip gidiyorlar:KK66:
Benim fikrim bir opu daha yaparsam temmuz ya da agustosta.cunku malum prp sonrasi etkisi gecmesini beklerim.cunku yine dollenmeme riski var.
O yuzden bayram sonu gerekli denirse histereskopi once yapip sonra toplama ya da transfer yaparim.

Transfer öncesi yapılırsa tutunmaya etkisi varmış değil mi?

Aynı doktor arkadaşım yumurtalarıma baktırmamı da söyledi, opu’da toplanamayan yumurtalar kiste dönüşebiliyormuş.
“Madem birkaç ay bekleyeceksiniz eşin de takviye alıyor, doğal yolla da olabilir ama kontrol ettir ne olur ne olmaz” dedi. Yani hamile değilimdir de bir aksilik olmasa bari ordayım ben 😂
Yarin icin randevu alip bi muayene olsan acibademde; hem icinde rahatlamis olur.
Hamilelik sansi var hala :)

Yarin icin randevu alip bi muayene olsan acibademde; hem icinde rahatlamis olur.
Hamilelik sansi var hala :)

Ama bi belirti olur bişey olur hiçbirşey yok 🤷‍♀️
Oruç tutuyorum ya, regl olunca giderim diye düşünmüştüm, oruç sakatlanmasın diye 😊
1-2 gün daha durayım da giderim.

Buraya yazdım ya, karnım ağrımaya başladı 😂 Beynim vücudumu provake ediyor bana karşı bence 😂😂
Dur bakalım 1-2 gün daha bekleyeyim de. Olmazsa yaparım.
Hamile oldugun zamanda aynisi oluyor :)) ben spontan gebelikte adet olmayi beklerken hamile oldigim ortaya cikmisti..
Hic bell olmaz , hayirlisi bakalim...

X