Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Fiyat konusunda @ yazalaz hakim hepsine,hatta son asamaya kadar geldi
Sizin daha onceki denemeleriniz ve sonuclari nasil oldu acaba?@san_art.!..

Merhabalar kızlar
Geçen sene bülent hocada tedavi görmüş, hamile kalmış, 3,5 aylık kız annesiyim
Sizlere belki umut olurum diye yazmak istedim umarım hayırlı zamanda sağlıkla sizde bebeklerinize kavuşursunuz

Evet iyi dediler 2 sinede . İnşallah bakalım bir gelsede o günler.

Boyle haberleri gorunce cok seviniyorum.. saglikla mutlulukla buyusun kiziniz, Allah uzun omur versin size.

Ne güzel allah uzun sağlıklı ömür versin ..
Size de ngs önermiş miydi. . Transfer öncesi iğne serum verdi mi acaba .transferden önce ve sonra neler yaptınız..transer öncesi ve sonrası ilaçlar iğneler nasıl acaba bülent bey de..soru kısmını ele aldım 2 2be

Ben olsam ngs ye göndermez 2 sini de koydururdum.. ama sen karar vermişsin..en hayırlısı olsun hakkında

Transfer sorularini sana birakiyorum:) sen bilgileri topla ben o asamaya gelince seni soru yagmuruna tutarim

Merhabalar,
İyiki yazmışsınız gerçekten umut oluyor darısı başımıza olsun
Kızınızı sağlıkla güle güle büyütün.

Şimdi bu 3 arkadaş transfer kuyruğunda Y Yazalaz @Ykthkmhn @2be Haliyle transferle ilgili yoğun soru gelecektir ama ben tüm hikayeyi merak ettim
Yaş kaç sorun neydi kaçıncı denemede oldu embriyolara genetik test yapıldı mı vs vs
3,5 aylık bebek annesi buraya pek vakit ayıramayabilir ama bi kısa özet yaparsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…