Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Fiy

Merhaba.. sayfa 40 ta bütün fiyatlar yazıyor. İlk toplamayla hemen hemen aynı fiyatlar sadece 9000 olan tedavi fiyatı 7250 ye düşüyor.ama ilaçtı vs yine aynı fiyatı buluyor .. siz 40.sayfa fiyatlar çarpı 2 yapın..benim 2 kere toplandı..Toplamda 10 oldu..5.güne 5 geldi ngs den 1 sağlıklı geldi..
Hayırlı olsun tedaviniz..Bülent bey tatlıdır. Karar vermeden önce bu forumun sayfalarını okuyun derim😊kolay gelsin😊
Fiyat konusunda @ yazalaz hakim hepsine,hatta son asamaya kadar geldi😍
Sizin daha onceki denemeleriniz ve sonuclari nasil oldu acaba?@san_art.!..

O zaman senin iki embriyo da maşallah iyi. Benim kuzenin de 2 tane kaldı, ikisini birden transfer edeceklermiş çünkü biri iyi kalite diğeri eh imiş.
Tabi pgt’yi hem düşük hem de sağlıksız bebek ihtimalini düşürmek için yapıyorlar ama sanırım çoğunlukla düşüyor bozuk embriyolar. Tutunup doğanı da var ama çok duymuyorum. Hamilelikte de testler yapılıyor zaten.
Sen yaş itibarı ile riskli grupta değilsin düşünme pgt ne işe yarar falan diye. Tek tek transfer de iyi olur. 40’ı görmeden ikisini de doğurmuş olursun inşallah 🙏
Evet iyi dediler 2 sinede . İnşallah bakalım bir gelsede o günler.

Merhabalar kızlar 🙋‍♀️
Geçen sene bülent hocada tedavi görmüş, hamile kalmış, 3,5 aylık kız annesiyim 🤱
Sizlere belki umut olurum diye yazmak istedim umarım hayırlı zamanda sağlıkla sizde bebeklerinize kavuşursunuz 🤗
Boyle haberleri gorunce cok seviniyorum..😍 saglikla mutlulukla buyusun kiziniz, Allah uzun omur versin size.

Merhabalar kızlar 🙋‍♀️
Geçen sene bülent hocada tedavi görmüş, hamile kalmış, 3,5 aylık kız annesiyim 🤱
Sizlere belki umut olurum diye yazmak istedim umarım hayırlı zamanda sağlıkla sizde bebeklerinize kavuşursunuz 🤗
Ne güzel💕 allah uzun sağlıklı ömür versin ..
Size de ngs önermiş miydi. . Transfer öncesi iğne serum verdi mi acaba .transferden önce ve sonra neler yaptınız..transer öncesi ve sonrası ilaçlar iğneler nasıl acaba bülent bey de..soru kısmını ele aldım 2 2be 😂😂😂😂😂

Aaa bu hiç aklıma gelmemişti 🤦‍♀️😂 5.güne kilitlendik ya sonrasını hiç düşünmedim ☺ Dediğin doğru ama bayramdı tatildi derken daha kolay vakit geçer belki iyi tarafını düşüneyim 😊
Hiç sormadım genetik lab.ını. Yarın iyi haber gelirse sorarım 😍
Ben olsam ngs ye göndermez 2 sini de koydururdum.. ama sen karar vermişsin..en hayırlısı olsun hakkında 🙏🙏🙏💕💕💕

Ne güzel💕 allah uzun sağlıklı ömür versin ..
Size de ngs önermiş miydi. . Transfer öncesi iğne serum verdi mi acaba .transferden önce ve sonra neler yaptınız..transer öncesi ve sonrası ilaçlar iğneler nasıl acaba bülent bey de..soru kısmını ele aldım 2 2be 😂😂😂😂😂

Transfer sorularini sana birakiyorum:) sen bilgileri topla ben o asamaya gelince seni soru yagmuruna tutarim😂

Merhabalar kızlar 🙋‍♀️

Merhabalar,
İyiki yazmışsınız gerçekten umut oluyor darısı başımıza olsun 😍
Kızınızı sağlıkla güle güle büyütün.

Şimdi bu 3 arkadaş transfer kuyruğunda Y Yazalaz @Ykthkmhn @2be ☺️ Haliyle transferle ilgili yoğun soru gelecektir ama ben tüm hikayeyi merak ettim ☺️
Yaş kaç sorun neydi kaçıncı denemede oldu embriyolara genetik test yapıldı mı vs vs ☺️
3,5 aylık bebek annesi buraya pek vakit ayıramayabilir ama bi kısa özet yaparsanız çok sevinirim 🥰

X