acaba hamilemiyim

Hayirlisi olsun tatlim insh'Allah...:smiley-cool:Test yapayim bakim bugun yada yarin..!:)

arkadailarrr
ben bu gün adet oldum ama öjtekiler gibi değil coook kanamam var ve ayağa kalktığımda başım çok dönüyor yürüyemiyorum tansiyonumda yukselmiş ki bende düşük tansiyon vardır hiç görmedim yükseldiğini. test te yaptım bişiy cıkmadı. acaba düşük felan olmasın düşükler bçylemi yaşanıyor bilen varmı
yarında geçmesse doktora gidicem ama utanıyorumm:KK43::KK43:

arkadailarrr
ben bu gün adet oldum ama öjtekiler gibi değil coook kanamam var ve ayağa kalktığımda başım çok dönüyor yürüyemiyorum tansiyonumda yukselmiş ki bende düşük tansiyon vardır hiç görmedim yükseldiğini. test te yaptım bişiy cıkmadı. acaba düşük felan olmasın düşükler bçylemi yaşanıyor bilen varmı
yarında geçmesse doktora gidicem ama utanıyorumm:KK43::KK43:

üzüldüm canım geçmiş olsun..bilmiyorum ama düşükde ağrı filan olur diyorlar karın ağrısı varmı sende..geçmezse bencede bi doktora git utanılacak bişey yok canım tekrardan geçmiş olsun...:çok üzgünüm:

çook ağrım vardı 3 tane ilaç içtim geçti şimdi sadece kıraplar giriyor.
doktora gidicem mecburen aklımda soru kalmasından iyidir
işallah bi daki ay güzel haberler veririm.
artık bu ay senden bekliyorum müjdeli haberlerrr aallahın izniyle sen güldür bu ay yüzümüzüüü
allahım hepimize hayırlısını versin

çook ağrım vardı 3 tane ilaç içtim geçti şimdi sadece kıraplar giriyor.
doktora gidicem mecburen aklımda soru kalmasından iyidir
işallah bi daki ay güzel haberler veririm.
artık bu ay senden bekliyorum müjdeli haberlerrr aallahın izniyle sen güldür bu ay yüzümüzüüü
allahım hepimize hayırlısını versin

amiinnnn inşlh canım:Saruboceq: Allahım isteyen herkese nasip etsin bilmiyorum bende sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum hayırlısı olsun artık daha çok çalışırız:kedi:

günü geçipte beta hcg baktırmayan kızlar bunu nasıl başarıyorsunuz benim daha 5-6 günüm var bugun verdim kan yarın alacam sonucu içimden hiçbirşey geçmiyor hamile olduğuma dair hiçbir belirtide yok sadece bugun hep akıntım oldu o kadar...bile bile yaptırdım eğer varsa şok olurum ama umarım vardır çok istiyorum bu arada acaba bu kadar erken çıakrmı kanda 2 gün kala çıkıyor ama sanırım bu biraz daha erken oldu...

amiinnnn inşlh canım:Saruboceq: Allahım isteyen herkese nasip etsin bilmiyorum bende sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum hayırlısı olsun artık daha çok çalışırız:kedi:

merhaba..bende aynı oldum..karnım dun felaket agrıdı bıde..belımde aynı...
beklıyorum 2 gun var adetıme..
bende bıdaha kı ay çalısmaya baslıycam yumurtlama gunumude hesaplayarak... kaydirigubbakcemile

daynacım merhaba ben yeni üye oldum yazılarının hepsini okudum umarım hamilesindir benimde 7 günüm geçiyor gögüslerim cok hassaslaştı dokunamıyorum onun dışında arada kasık agrılarım oluyor hamilemiyim acaba test içinde acele etmek istemiyorum hiç test yapmadım daha

adilemir günaydın benımde 7 günüm geçiyor gögüslerim cok hassaslaştı kasıklarımasa özellikle sag kasıgıma agrılar giriyor acaba hamılemıyım test için acele etmek istemiyorum bir yıldır korunmuyoruz gecen ay dr. gittim bir sorun cıkmadı yalnızca akıntı için bana fitil verdi cok akıntı söktüm bundan dolayı hamile kalmış olabilir miyim

adilemir günaydın benımde 7 günüm geçiyor gögüslerim cok hassaslaştı kasıklarımasa özellikle sag kasıgıma agrılar giriyor acaba hamılemıyım test için acele etmek istemiyorum bir yıldır korunmuyoruz gecen ay dr. gittim bir sorun cıkmadı yalnızca akıntı için bana fitil verdi cok akıntı söktüm bundan dolayı hamile kalmış olabilir miyim

canım bılmıyorum kıne..
ama benım karnım adet olcak gıbı agrıyor..ben adet olcam galıba..
oglum var 1 tane..ondada boyle karnım çok agrıdı gunlerce hatta...
ama oglumdan sonra 2 kez daha hamılelık yasadım..onlarda hıç bır agrı olmadı...bende adet gunumun gelmesını beklıyorum...adet olsamda rahatlasam barı..
ama senın ıçın adet gununun gelmesını bekle...adet gununde test yap gelmezse kırmısın.....

canım bılmıyorum kıne..
ama benım karnım adet olcak gıbı agrıyor..ben adet olcam galıba..
oglum var 1 tane..ondada boyle karnım çok agrıdı gunlerce hatta...
ama oglumdan sonra 2 kez daha hamılelık yasadım..onlarda hıç bır agrı olmadı...bende adet gunumun gelmesını beklıyorum...adet olsamda rahatlasam barı..
ama senın ıçın adet gununun gelmesını bekle...adet gununde test yap gelmezse kırmısın.....

hayatım benım adetim geciyor 7 gün

adetın 7 gun mu geçtı..ee daha ne beklıyorsun..test yaptın mı bilmiyorumkismile

evet 7. gün bugün hayal kırıklıgı yasamak istemıyorum bıraz daha beklım diyorum bırkeç daha böyle olmuştu hamıleysem hamıleyımdır zaten degısen adet olurum böyle diyorum ama cok merak ediyorum aslında

evet 7. gün bugün hayal kırıklıgı yasamak istemıyorum bıraz daha beklım diyorum bırkeç daha böyle olmuştu hamıleysem hamıleyımdır zaten degısen adet olurum böyle diyorum ama cok merak ediyorum aslında[/QUOTE
haklısın ama gercekten sabırlısın canım...ne zaman yapcan test cancan..

evet 7. gün bugün hayal kırıklıgı yasamak istemıyorum bıraz daha beklım diyorum bırkeç daha böyle olmuştu hamıleysem hamıleyımdır zaten degısen adet olurum böyle diyorum ama cok merak ediyorum aslında[/QUOTE
haklısın ama gercekten sabırlısın canım...ne zaman yapcan test cancan..

15 günüm gecene kadar yapmıycam tabı dayanabılırsem

okadar bekleme öğrende biran önce ona göre beslenmene falan dikka t et

X