acaba hamilemiyim

kızlar ya msjlsrnızı okudum adet olanlara üzüldüm hayal kırıklıgı yaa aynı seyleri yasadıgım icin ümitsizim ya ama insallah bu ay calısmalardan ümitliyim bugün adetimin son günü ya insallah ya cok cok istiyorum bebişim olsunsengözlerimebaksanab

inşlh canım Allah isteyen herkese nasip etsin.Amin...

benim bugün hem kahverengi akıntım hemde kırmızı parçalar gelmeye başladı yarın adet olucam galiba:KK43::KK43:
gene de neden se bi ümit varr yaa. kan tahlili yaptırıp yarın herşeyi öğrenmenin vakti geldi sanırımm:KK43::KK43::KK43:

canım ya hayırlısı olsun sen hiç bir zaman ümidini yitirme takdir yüce Rabbimin...acaba adet kanamasımı yoksa yerleşmemi belli olduysa lütfen yaz...tahlil yaptırırsanda sonuçlarını bekliyorum..bende daha bişey yok ama sadece az bi şekilde akıntı oluyor süt beyazı bilmiyorum benimde adetim 15 ndeydi geçti bakalım pazartesi gününü bekliyorum heycanlı oluyor:Saruboceq::Saruboceq:

canım ya hayırlısı olsun sen hiç bir zaman ümidini yitirme takdir yüce Rabbimin...acaba adet kanamasımı yoksa yerleşmemi belli olduysa lütfen yaz...tahlil yaptırırsanda sonuçlarını bekliyorum..bende daha bişey yok ama sadece az bi şekilde akıntı oluyor süt beyazı bilmiyorum benimde adetim 15 ndeydi geçti bakalım pazartesi gününü bekliyorum heycanlı oluyor:Saruboceq::Saruboceq:

hadı hayırlısı danya cım..benımde adet tarıhım 22 ..inşallah bendede vardır bebiş... kaydirigubbakcemile3

canım şuan halen benden gelen bişey yok artık bende pazartesi gününü bekliyorum eğer adet olmazsam o gün kan testi yaptırcam inşlh haberler hayırlı olur birbirimize çok dua edelim arkadaşlar:Saruboceq::Saruboceq:

selam dayna,
bende senin gibi 15.03 tr de olmayı bekliyordum normalde her ay regl gunumden 2 gun once olurum..bu ay olmayınce ya subatın 28 çekmesinden yada mevsimsel değişiklikten olabilir die sallimm dedim ama idrar tesi yaptım 18.03 tr olumsuz ve uzerinden 5 gun gecmiş oldu beyaz bir akıntım var ılık ılık bişey boyle belkide iltahap ve bugun sanki reggl olacakmısım gibii bir sıkıntı veren bi durum yasıyorum ama bişey yokk...bende pazar gunune kadar bekleyip kan testi yapayıım dıorum

selam dayna,
bende senin gibi 15.03 tr de olmayı bekliyordum normalde her ay regl gunumden 2 gun once olurum..bu ay olmayınce ya subatın 28 çekmesinden yada mevsimsel değişiklikten olabilir die sallimm dedim ama idrar tesi yaptım 18.03 tr olumsuz ve uzerinden 5 gun gecmiş oldu beyaz bir akıntım var ılık ılık bişey boyle belkide iltahap ve bugun sanki reggl olacakmısım gibii bir sıkıntı veren bi durum yasıyorum ama bişey yokk...bende pazar gunune kadar bekleyip kan testi yapayıım dıorum

peki başka şikayetin varmı örneğin mem uçlarında acıma yada dolgunluk filan..benim meme uçları 3-4 gün öncesine kadar daha çok acıyordu şimdide acıyor ama önceki gibi değil azaldı sanki ama bu sefer göğüslerim hassaslaştı akıntım da çok çok az şekilde bende sanki bugün yarın adet olcam gibi hissediyorum canım..inşlh hakkımızda hayırlısı olsun..:Saruboceq:

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım..bende yenı evlendım 8 ay oldu eşimle bebek ıstıyoruz.hap kullanıyodum 2 ay oldu hapı bırakalı korunmasız bı cok kez denedık.ıdrar testı yaptım negatıf cıktı..ama kasıklarım 2-3 haftadır agrıyo ara ara,adetım 3 gun gecıktı,belım cok agrıyo...sızce yeterlı sebepmı bunlar hamıle kalmak için:=(((

peki başka şikayetin varmı örneğin mem uçlarında acıma yada dolgunluk filan..benim meme uçları 3-4 gün öncesine kadar daha çok acıyordu şimdide acıyor ama önceki gibi değil azaldı sanki ama bu sefer göğüslerim hassaslaştı akıntım da çok çok az şekilde bende sanki bugün yarın adet olcam gibi hissediyorum canım..inşlh hakkımızda hayırlısı olsun..:Saruboceq:

yok gögüslerimde rahtsızlık vericii bi tuhaflık yok ama ben kendimi bii muayene ediim dediim :) akıntııı var rahim agzı kaparmıs mı şişmiş ne yazsam nası tarif etsem şaşırdım valla kafamçokkarıştı

yok gögüslerimde rahtsızlık vericii bi tuhaflık yok ama ben kendimi bii muayene ediim dediim :) akıntııı var rahim agzı kaparmıs mı şişmiş ne yazsam nası tarif etsem şaşırdım valla kafamçokkarıştı

benimde merak ettiğimbi konu var acaba hamile olan her insanın göğüs ağrıları,hassaslaşmasımı hemenmi oluyor yoksa bu belirtiyi geç bi zamandamı yaşıyor...peki denis cim daha önce rahimde kabarma vs.. hissetinmi yoksa bu ayamı mahsus?CADIARZU

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım..bende yenı evlendım 8 ay oldu eşimle bebek ıstıyoruz.hap kullanıyodum 2 ay oldu hapı bırakalı korunmasız bı cok kez denedık.ıdrar testı yaptım negatıf cıktı..ama kasıklarım 2-3 haftadır agrıyo ara ara,adetım 3 gun gecıktı,belım cok agrıyo...sızce yeterlı sebepmı bunlar hamıle kalmak için:=(((

canım hoş geldin aramıza...test için erken yapmışsın bi kaç gün geçsin bi daha dene..hamilelik ve adet sancıları belirtileri hemen hemen aynı inşlh bebiş yoldadır...haberlerini bekliyoruz..:Saruboceq:

inşallah canım garip bir duygudur ama aynı zamanda hissediyorumda...inşşallah yanılmamm ve umarım hastalanmam..hoşbulduk buarada:=))):dance:

inşallah canım garip bir duygudur ama aynı zamanda hissediyorumda...inşşallah yanılmamm ve umarım hastalanmam..hoşbulduk buarada:=))):dance:

inşlh canım Yüce Rabbim kimseyi evlatla sınamasın...benimde son sat 15 şubattı bekliyorum hala:1no2::1no2:

Hic boyle birsey olmazken 6 gun gecikmeli regl oldum arkadaslar bu ay, yanilmalar oluyor demekki bazen..CADIARZU

Son düzenleme:
adet yada hemilelik belirtilerin varmıydı peki canım...

Reglm olmasi gerektigi gunler asiri sancim oldu ayni regl olcakmisim gibi, boyle devam etti 3-4 gun taki adetimin bitimine kadar 4 gun sonra kesildi tabiii ben hala adet olmamistim.bu olaydan.2 gun sonra asiri bir sanci,bel agri ile kanamam basladi,ilk gunu cok afedersin sadece lavoboya ciktigimda damla,damla geldigini goruyordum birde silindigimde,ikinci gunu normal oldu..3. gunde kesildi bende anlamadim vallahi neler oluyorsa.....

suda varki adetime 10 gun falan kala bennde asiri bel agrilari ve kasik batmalari oldu hele kasik batmam bi gece uyutmayacak kadar fazla oldu ve gecti... inanilmazdi bel agrilarim egilip,doguruluken zorluk cekiyordum yaa ne oluyor bana diyordum..bakalim gunler ne goztericekCADIARZU

Son düzenleme:
Reglm olmasi gerektigi gunler asiri sancim oldu ayni regl olcakmisim gibi, boyle devam etti 3-4 gun taki adetimin bitimine kadar 4 gun sonra kesildi tabiii ben hala adet olmamistim.bu olaydan.2 gun sonra asiri bir sanci,bel agri ile kanamam basladi ve oda anlattigim gibi oldu....2 gunde kesildi bende anlamadim vallahi neler oluyorsa.....

suda varki adetime 10 gun falan kala bennde asiri bel agrilari ve kasik batmalari oldu hele kasik batmam bi gece uyutmayacak kadar fazla oldu ve gecti... inanilmazdi bel agrilarim egilip,doguruluken zorluk cekiyordum yaa ne oluyor bana diyordum..bakalim gunler ne goztericekCADIARZU

yani sadece adetin 2 günmü sürdü yoksa benmi yanlış anladım...eğer öyleyse sende bişeyler olabilir dikkat et kendine canım istersen bide kan testi yaptır için rahatlar...

yani sadece adetin 2 günmü sürdü yoksa benmi yanlış anladım...eğer öyleyse sende bişeyler olabilir dikkat et kendine canım istersen bide kan testi yaptır için rahatlar...

Pardon tatlim yanlis anlatmisim duzelttim, baska yere yazdigimi buraya yazdim sanmistim...

evet 2 gun surdu ve kesildi... bilmiyorum, esim test yap diyor ama testte yapmadim henuz bekliyorum neyi bekledigimide bilmiyorum:roflol:

Pardon tatlim yanlis anlatmisim duzelttim, baska yere yazdigimi buraya yazdim sanmistim...

evet 2 gun surdu ve kesildi... bilmiyorum, esim test yap diyor ama testte yapmadim henuz bekliyorum neyi bekledigimide bilmiyorum:roflol:

hakkında inşlh hayırlısı olsun canım ama bence ihmal etme bir an önce yaptır çünkü adet kanaması 2 gün bana anormal geldi zaman kaybetme benceinşlh hamilesindir..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X