acaba hamilemiyim

Tebrik ederim hamilesin insallah, allah tamamini getirsin ins..Darisi bana ve isteyenlere ins

Son düzenleme:
Tebrikler..:) Allah herkeze versin buarada hala adetim yok gecikme öncesi belirtiler vardı testte yapamıyorum daha çıkmaz diye işte bekliyorum :KK43: yerimseniben

inşlh öyledir arkadalar bugün adet günüm ve olmadım bişey merak ediyorum hamile kalan her bayanda mutlaka akıntı oluyormu acaba..bende yok ama ara ara ıslaklık oluyor adet oldum diye bakıyorum bişey yok bilmiyorum sizce oluyormu akıntı hamilellerde...

arkadaşlar slm bende bebeğini 8 haftalıkken kaybetmiş biri olarak korunmayı bıraktığım bu ay içinde hamilelik şüphelerim var yaklaşık 15 gün önce göğüslerimde ağrı başladı kasıklarımda ara ara batma tarzında ağrılar var . ama ; değilimdir diyorum psikolojik mi diye düşünüyorum çünkü yumutlama tarihime denk gelmedi aralıktan bu yana her ayın 15.de adet oluyorum ama şubat ayı 28 çektiği için bu ay 18 de olmam lazım ama kafam da soru işareti var 5 gün önce test yaptım çıkma dı offf bitmez bu hamilemiyim soruları allah isteyen herkese nasip etsin ....

inşlh öyledir arkadalar bugün adet günüm ve olmadım bişey merak ediyorum hamile kalan her bayanda mutlaka akıntı oluyormu acaba..bende yok ama ara ara ıslaklık oluyor adet oldum diye bakıyorum bişey yok bilmiyorum sizce oluyormu akıntı hamilellerde...

tebriler canım .allah herkese nasip etsin:CüvCüv:

mrb canım
ne yaptın test yaptınmı
merak ettim.

evet ben de merak ediyorum...test yaptın mı dayna cnm???inşallah hamilesindir güzelim...

Arkadaslar benim yarin adet olmam gerekiyor, ama olmam insallahh.. bu aksam test yaptim negatif cikti, yarin sabah yine yapcam ve ins guzel bir sonuc alirim.. son iki haftadir oyle seyler hissettimki yani okadar inandim hamile olduguma, 8 marttan beri kasiklarimda kramplar, saplantilar hemde belimin alt kismina kadar agrilar, goguslerimde degisiklikler.. Hayirlisi inss.. Valla burda gunu gecipte bekleye bilenlere helal olsun.. Ben gunum gelmeden tam 3 kez test ettim ve hala cok umutluyum, bakalim insallah yanilmam...

mrb canım
ne yaptın test yaptınmı
merak ettim.

hayır kızlar yapmadım bugünüm böyle kuru geçti benim yumurtlama tarihim 21. gün olduğu için geç döllenme ihtimali var biraz daha beklicem şimdi yaparsam biliyorum ki ikinci çizgiyi yine göremicem en iyisi sabırr..inşlh isteyen herkes hayırlısıyla meleğini kucağına alır.buradan sizelere olumlu-olumsuz bildircem canlarım....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Arkadaslar benim yarin adet olmam gerekiyor, ama olmam insallahh.. bu aksam test yaptim negatif cikti, yarin sabah yine yapcam ve ins guzel bir sonuc alirim.. son iki haftadir oyle seyler hissettimki yani okadar inandim hamile olduguma, 8 marttan beri kasiklarimda kramplar, saplantilar hemde belimin alt kismina kadar agrilar, goguslerimde degisiklikler.. Hayirlisi inss.. Valla burda gunu gecipte bekleye bilenlere helal olsun.. Ben gunum gelmeden tam 3 kez test ettim ve hala cok umutluyum, bakalim insallah yanilmam...

inşlh hamilesindir canım bizi bilgilendir olurmu....

ah ah...belirtilere keşke takılmasak..geçen ay mide bulantısına kadar hepsini yaşadım..yiyeceklerden bile iğrendirmişim kendimi psikolojik olarak..artık akıllandım galiba..akışına bırakıyorumm..lütfen kıslar çok kaptırmayın..rahat olun bebeişimiz gelecektir inş...sonraki hayal kırıklığını yaklaşık 8 aydır yaşıyorum...ıNŞALLAH TÜM ıSTEYEN HERKES ANNE OLUR ŞEKERLER:)))

ah ah...belirtilere keşke takılmasak..geçen ay mide bulantısına kadar hepsini yaşadım..yiyeceklerden bile iğrendirmişim kendimi psikolojik olarak..artık akıllandım galiba..akışına bırakıyorumm..lütfen kıslar çok kaptırmayın..rahat olun bebeişimiz gelecektir inş...sonraki hayal kırıklığını yaklaşık 8 aydır yaşıyorum...İNŞALLAH TÜM İSTEYEN HERKES ANNE OLUR ŞEKERLER:)))

Aminnnn inşlh canım..bende 1-2 gün öncesine kadara kendimi yiyordum stresten ama bugün adet günüm geldi nedense bende bir rahatlama var valla daha iyiyim ortada ne adet var nede gebelik olurna bıraktım hayırlısı olsun hepimiz için tuğbacım...yerimsenibenyerimseniben

Kizlar derdimi kimseye anlatamiyorum, ben kendimi kaptirmadim, bu bizim ilk denememiz, yani bu yola adim attigimizda allahim nezaman verirse ozaman hayirlisi olacagina inanarak basladik.. Benim bugune kadar adet olacagimda hic birzaman bi yerim agrimadi, ne kramp ne baska biseyy.. Hemde hic birseyyy hissetmeden gecen butun adetlerimde.. Belkide o yuzden bukadar cok hissedebiliyorum.. Ben suan yasadigim agrilari daha once hic hissetmedim, millet adet agrisi gibi dedigi icin bende oyle diyorum halbuki allaha sukur adet agrisi hic yasamadim.. Bugun adet gunum, simdilik birsey yok, hatta akintim bile yok, sadece zaman zaman cok beyaz hafif akinti oluyor.. Herseyin Hayirlisi, zaman herseyin ilacida, beklemeye sabir nerde bende.. durumdan haberdar ederim

hayırlısı olsun canım ya, bakalım ne olacak bekliyorum bende.umutlanıp da adet olmak insanı çok hayal kırıklığına uğratıyor. ben şimdi merakla bekliyorum haber veririm burdan...kafamçokkarıştı

canım hamilemisin merak ettim

arkadaşlar gününüz geçmeden çok heveslenmeyin benimde 2 gün üst üste 2. çizgi çıktı ama sonuç negatif neden olarak idrar yolları iltihabı gösterildi 2. çizgi iltihaptan çıkabilirmiş ama inşallah hamilesindir Allah isteyen herkese versin

Aminnnn inşlh canım..bende 1-2 gün öncesine kadara kendimi yiyordum stresten ama bugün adet günüm geldi nedense bende bir rahatlama var valla daha iyiyim ortada ne adet var nede gebelik olurna bıraktım hayırlısı olsun hepimiz için tuğbacım...yerimsenibenyerimseniben

naptın seker...testın cevabı nedır... :ecrin_bebek:

eşim dün getrmiş bi tane test bende dayanamadım sabahleyin yaptım sonuç malesef tek çizgi çıktı anlamadım bikaç gün önce yaptığım test silik bu seferki tek çizgi..ama son kullanım tarihi şubatın 1 ymiş testin...artık bende bir yerlerden bişeyler arıyorum işime gelmedi yani:sm_confused::sm_confused::sm_confused: nasip bakalım yine adet filan olmazsam diğer günlerde tekrar denicem canım...

eşim dün getrmiş bi tane test bende dayanamadım sabahleyin yaptım sonuç malesef tek çizgi çıktı anlamadım bikaç gün önce yaptığım test silik bu seferki tek çizgi..ama son kullanım tarihi şubatın 1 ymiş testin...artık bende bir yerlerden bişeyler arıyorum işime gelmedi yani:sm_confused::sm_confused::sm_confused: nasip bakalım yine adet filan olmazsam diğer günlerde tekrar denicem canım...

canım ben 10 haftalık hamileyim , eczanelerden aldıımız testlerde ikinci çizgi hala silik çıkıyor .kan testi yaptırmanı öneririm.kaydirigubbakcemile3

canım ben 10 haftalık hamileyim , eczanelerden aldıımız testlerde ikinci çizgi hala silik çıkıyor .kan testi yaptırmanı öneririm.kaydirigubbakcemile3

maşallah çok güzel canım Allah hayırlısıyla meleğini kucağına almayı nasip etsin..bugün yaptığım teste tekrardan baktımda o çizgileri gösterilen ekran sarımsı duruyor diğer testlerimde beyazdı acaba o ne anlama geliyor bilginiz varmı .....CADIARZUCADIARZU

X